Určeno k archivaci Zlepšovací návrhy Září, Říjen 2017

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Bella74, 27/8/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Souhlasíte s novým mazlíčkem na zkrácení doby růstu stromů na farmě ?

  1. ANO

    90.7%
  2. NE

    9.3%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ell1956

    ell1956 Komisař fóra

    Líbí se mi obě varianty, dala jsem 1, prima by bylo, kdyby se to dalo spojit:):)
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  2. ell1956

    ell1956 Komisař fóra

    Dala jsem také ano, je to prima nápad, jen ty zvířata dávat mi je líto, ještě nemám dodělanou legendu, taky mi chybí dodat do všech domků zvěřince, výrobny, je toho moc na protihodnotu, placu málo, ale jinak fakt prima:)
     
    Apachie1, -Amalka a matlafous123 tohle ocenili.
  3. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Teda matlafousko, ty jsi génius. Supr nápad. Teď už jenom, aby si to myslel i RT......
     
  4. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Jujky, s dobrými nápady se roztrhl pytel. Za mne jasně ano a přikláním se k variantě 1.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  5. kytka50

    kytka50 Expert fóra

    Libi se mi spise varianta 2. Chlivky nejsou problem,ale stromy se hledaji hure.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  6. -Amalka

    -Amalka Magnát fóra

    Hlasovala jsem pro č. 2, ale i možnost č. 1 se mi líbí. Hledání a počítání stromů je opravdu děs. Třeba by to nebylo tak složitý, při vysazovaní upgrade stromu se taky na ploše objeví, kam je možný ho uplacírovat... Tak nějak podobně, kdyby se zvolil název stromu, by se dotyčný kousek (nebo kousky) zvýraznil na ploše... To by mohlo bejt schůdný! :)
     
    kytka50, mamča50 a vilm4 tohle ocenili.
  7. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Jako hujerfarmářka krákora farmařící turnusovým stylem nemám s vyhledáváním naprosto žádné potíže, ale pokud by to drobnochovatelům/pěstitelům/sadařům pomohlo, tak proč ne. Pro ně tedy dávám ano.
     
    mamča50 a vilm4 tohle ocenili.
  8. flexka

    flexka Hrabě fóra

    Ono v podstatě něco podobného je, když chci nasadit upgrade. Takže by to snad bylo naprogramovatelné, předpokládám. Jsem pro všemi deseti.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  9. arget31

    arget31 Obyvatel fóra

    Taky dávám ano, myslím, že je to výborný nápad a hodně to zvýší přehlednost, která s začíná ztrácet.
     
    kytka50, mamča50 a vilm4 tohle ocenili.
  10. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Zvolila jsem možnost 2. s barevným označením. Souhlasím, v současné době je to někdy obtížné najít ten správný strom, kterému chci dát např. SH . Proto dávám své ano, dobrý nápad a příjemnější farmaření. ;););)
     
    kytka50 a vilm4 tohle ocenili.
  11. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Určitě ano,možnost 2 ;)
     
    kytka50 a vilm4 tohle ocenili.
  12. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Mě se líbí oboje a nejsem schopná zhodnotit co je lepší, takže hlasuju pro obě možnosti.
     
  13. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj matlafous123

    Návrh splnil předepsané podmínky a bude předán RT, který rozhodne o jeho případné realizaci.

    Fajn hru pezt

    Téma zamykám

    [​IMG]
     
    MatysekKamilek, Milka66 a krakoramaja tohle ocenili.
  14. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj kajdaslavka

    Děkujeme, návrh nesplnil předepsané podmínky pro předání RT.

    Fajn hru pezt

    Téma zamykám

    [​IMG]

     
  15. lase2

    lase2 Magnát fóra

    Navrhuji aby u stromů šlo toto hnojivo využívat opakovaně, podobně jako fungují parfémy u šlechtění, tedy zkrácení doby růstu s každým použitým kusem, max lze použít 4 na strom.

    Výhoda pro RT je jasná - lidé ho spotřebují víc, a budou ho tedy víc kupovat
    Výhoda pro hráče - ať už u novinek, které se dají dobře prodat na trhu, tak například na děsivé stromy, každý si jistě najde jaké stromy potřebuje "popohnat"
    Nevýhody - popravdě mě nic nenapadá, kdo nebude chtít, nemusí ho využívat :)
     
    kiki2305 tohle ocenil(a).
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj lase2

    Sice docela zajímavý nápad, jen kdyby ta anketa, měla dané jasné volby ANO a NE.
    Takové nevím a mě je to jedno se do takového návrhu nedávají.
    Můžeš podat návrh znovu, toto bohužel zamykám pro porušení pravidel.

    Fajn hru pezt

    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.