Určeno k archivaci Zlepšovací návrhy Srpen 2019

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem pezt, 2/8/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Chtěli byste tuto novou plochu?

  1. Ano

    85.7%
  2. Ne

    14.3%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -družstvo-

    -družstvo- Komisař fóra

    jo, jo, ale aby zůstal původní záměr, tak jen jen obr. stromy
     
  2. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    No - dám ano, protože to někdo dozajista ocení. Nicméně protože používám Výrobny, Zvěřince a Arboreta jako zdroj padátek (na plochu 2x2 se vejde až 8 entit = zvýšení šance na vyskočení akčních padátek), sám je asi příliš nevyužiji. Na druhou stranu by to představovalo významný a setrvalý zdroj hnoje i během akcí, kdy se hodí každé políčko...
     
  3. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Volila jsem Ano,protože jsem pro každou novotu(automatická pračka,myčka nádobí,ponorný mixér a pod).Sama sice nemám(díky své lenosti) ani otevřenou poslední plochu u vodopádů,ale tenhle nápad se mi líbí,protože je dost hráčů,kteří ho využijí.A zpracování je na jedničku!
     
  4. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Další plocha se určitě hodí, zbyde více místa pro akce, kterých je hodně a pěstovaček také. Za mne ano a ještě by se mi líbil, kdyby vznikl velkosad na stromy. V liště jich spousta zahálí. Fajn hru a pěkný den. ;););)
     
  5. mariejosefa

    mariejosefa Stálice fóra

    dávám ano,
    ale přidala bych ještě možnost umístění obrchlívků a obrstromů (i když jich nemám moc - jen 3 kousky)
     
  6. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Výborně... začalo to možnosti uložit baráky na jedno místo. Pokud budou veškeré připomínky do návrhu zahrnuty, tak jedna nová plocha na to nebude stačit :)
     
    Naposledy upraveno: 12/8/19
  7. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Pořizovací cena velkoskladišť je docela vysoká. O rozšíření ani nemluvím. Požadavky na další rozšíření prostor pro skladiště se mi zdají opravdu přemrštěné.Dát 200 či 300 fl a pak ještě tohle?!?:music:
    Za mně ne,ikdyž si myslím,že na tohle RT určitě uslyší.
     
  8. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Dala jsem ANO. Nápad je to dobrý, návrh pěkně zpracovaný, ale...u mě je to ale. Dokud se bude farma ubírat takovým směrem, jak je to v posledních několika měsících, nemám zájem dávat do hry reál, tudíž dokupovat další skladiště. Jen bych na plochu hodila to, co mám. Zajímá mě, zda tam půjdou i děsivá skladiště. Fajn by byla plocha, kam by se vešly obr stromy, ta by potěšila.
    Jak jsem psala zkraje, dala jsem ano, protože se jistě najdou farmáři, kteří novou plochu uvítají a rychle zaplní. ;)
     
  9. raddre

    raddre Vévoda fóra

    za mně ANO, nejen protože si to zpracování návrhu zaslouží, ale při akcích jako jsou v poslední době přijde každé uvolněné políčko vhod. Žádné zvýhodnění platících hráčů v tom nevidím, spíš jistinu, že platící hráči plochu postupně zaplní a tím umožní další chod hry.
     
  10. farmarkamaja

    farmarkamaja Aktivní autor

    No to je teda nápad
     
  11. alušenka

    alušenka Zelenáč fóra

    Já bych přivítala raději novou plochu na chlívy a stromy nemám je kam dávat než skladiště to je moc drahý na to,abych si je koupila za 200 florenů.
     
    Honzulka05, pezt a raddre tohle ocenili.
  12. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    ano ;)
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  13. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Návrh splnil předepsané podmínky a bude předán RT, který rozhodne o jeho případné realizaci.

    EDIT: Všem děkujeme za reakce, jak negativní tak pozitivní

    Téma zamykám
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 18/8/19
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.