Určeno k archivaci Zlepšovací návrhy Prosinec 2020

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem pezt, 1/12/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Chci přesunou dekorace po odtajnění

  1. ano

    0 hlasy(ů)
    0.0%
  2. ne

    0 hlasy(ů)
    0.0%
  3. je mi to jedno

    0 hlasy(ů)
    0.0%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    kaolíne, Dekorace z bedny lze získat i jiným způsobem (za nákupy, nyní za FM) a nejde rozlišit zda jsou z bedny nebo z jiného zdroje. Dále by nešlo udělat kolikrát možno stáhnout - pak Jack by byl téměř pořád v liště (nevýhodné pro RT). Dokonce si myslím, že stejným způsobem fungují i dekorace co se posílají jako dárky jen, že tyto dekorace zmizí a pluskové se přemění. To celé přeprogramovat by nebylo jednoduché a otázka zda vůbec možné.
     
  2. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Tak to jsme si špatně rozumněli.Možnost přesunu by byla pouze jednou a to ihned po odtajnění do první sklizně dekorace! Po případné první sklizni,by již přesouvat nešlo!!
     
  3. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Ne že bych to nechtěl, ale dívám se na to pohledem vývojáře. daleko jednodušším způsobem by pak bylo nemít žádnou bednu, ale rovnou do lišty dostat dekorku - takové řešení je opravdu jednoduché, ale všechno ostatní nevidím jako jednoduché - ošetřit samou výjimku a to opravdu vývojáři milují.
     
  4. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Nejlepší by bylo na hráčích,ať si rozhodnou kam si dekorace umístí.Tj. otevírat rovnou v liště,jako všechny ostatní.
     
  5. -družstvo-

    -družstvo- Komisař fóra

    Já bych byla proto, aby bedna šla umístit do parku, tam odklikávám všechno ručně, asi by mi tady nejmíň vadila jakákoli dekorka na x použití.
    Ale s návrhem přemístit před prvním použitím získané dekorky z bedny souhlasím.
     
    moncicak7070 a zejdy66 tohle ocenili.
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj kaolín11

    Návrh bohužel nesplnil podmínky pro předání návrhu.

    Zamykám

    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.