Určeno k archivaci Zlepšovací návrhy Prosinec 2018

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem vavovi, 24/11/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Líbí se vám návrh?

  1. Ano

    94.6%
  2. Ne

    5.4%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    .evalumar. tady by možná šance byla. Na Turbomlýn zapomínám obměsíc, pak tluču hlavou o stůl nad časem mletí nebo nad cenou krmiva na trhu. Jednoznačně podpořím. RT může být jedno, jestli zaplatím za Turbomlýn za měsíc nebo v obchodě při skleróze. Furt je to za reálměnu... pro ně plusové body a zisk, tentokrát vyšší... ;)
     
    jindrasofr, .evalumar. a -Kuteno- tohle ocenili.
  2. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Turbomlyn sice nepouzivam, ale nemam duvod tento navrh nepodporit.... kor jestli to nekomu udela radost ;)
     
  3. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Mám prémium, přesto dávám ano, protože jsem kupovala turbomlýn vždy a kdybych byla bez něho, taky by mne to štvalo, všechno by se mělo dát koupit za reál, proč brzdit farmáře v jejich lopocení
    :)
     
  4. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Asi tak jako matlafous.Proč ne.
     
  5. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Kupuji v akci na 3-4 měsíce dopředu, ale pokud něco vypadne, /portál banky -např. zrovna včera, provozovatel si jen tak mírnix týrnix ukončí činnost aniž cokoliv řekl atd./ je pak délka mletí děsná, hlavně na baha. Takže bych tuto možnost do další akce uvítala ;).
     
    Naposledy upraveno: 8/12/18
  6. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Jak jsem psal v důchodcích...
    Dávám přednost ANO.
     
    Honzulka05, evoku57 a evainfo tohle ocenili.
  7. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Proč ne, jednou to možná budu potřebovat :p
     
    jindrasofr, Y_n_O a Honzulka05 tohle ocenili.
  8. Borůvka1972

    Borůvka1972 Vážený autor

    Jak vy to děláte, že tohle stíháte řešit :D Já ráno vstanu, odkliknu nebe, hřiště pro mazlíky, kde mám všechny, které tam lze dát, potom odklikám park a strašidelný dům a ostrov pokladů. Tím pro mě sbírání BZ hasne. Vím, že přicházím o hodně BZ, různé výhody , bonusy atd., ale to neřeším, by mě s toho piclo, na to moje hlava není, mě by nestačil ani podrobný popis a návod co kdy a jak..proto mám taky věčně prázdnou stodolu a postupuju hlemýždím tempem :music:ale je zajímavé číst jak řešíte to, co já vůbec, ale vůbec nechápu :D, jsem se prostě po ránu zasmála no. A to můj manžílek říká, že jsem závislák...ani omylem.;)
     
  9. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    To mně také štve,řádek velikonoce 2015 zkracuje dekorky,ale aktivní je zase za 24 hod.Měl by být aktivní za 23,30 hod.,aby se na něj nemuselo čekat.To samé je u stromů,máme je všelijak zkrácené,ale čas řádků je stejný,tak pak nemá zkracování smysl,když je nemůžeme řádně využít.
     
    jirinasinova198, evoku57 a Honzulka05 tohle ocenili.
  10. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Pokud zůstane zachovaná i akční měsíční nabídka, určitě by buď stálá nebo aspoň občasná nabídka i za floreny v obchodě byla fajn.
     
  11. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Byť funkci turbomlýnu nevyužívám, hlasoval jsem ANO. Dokonce si oproti jiným návrhům myslím, že na tento by mohl RT reagovat pozitivně (možný větší přísun reálných peněz na účty RT).
     
    Honzulka05 a Y_n_O tohle ocenili.
  12. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Děkuji mooooc všem za hlasování, vím, že RT to může zamést pod koberec, ale přesto.... nedá mi to alespoň se pokusit díky :inlove:
     
  13. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Také dávám ano, i když dnes už BZ tolik neřeším.

    Ranní sklizeň mám na 9 hodinu a nějakou tu minutu. Vždy to vrátím zpátky o pár minut řádkem Velikonoce 2015, ale tato dekorace bohužel neplatí samozřejmě pro řádky, takže druhý den ráno mám sice dekorky dozrálý o půl hodiny dříve, ale bohužel nejsou v tu dobu dozrálý některé řádky. Takže pak jsou dvě varianty - sklízet bez nich, pak se přijde o dost bonusů a nebo čekat těch 1/2 hodiny. Pokud sklízím bez nich, nesmím u některých zapomenout vyndat jednu dekorku, aby nedozrála ve večerní sklizni. A nebo večer nesklízím stonek a parky. Ještě před dvěma roky nesklidit si nedovedu představit, dneska mně to je úplně jedno.

    Urychlení řádků by mohla upravit kdyžtak i nějaká marmoška, věnec či pekařský výrobek. Něco jiného by mohlo být i na dekorky, ne každý má řádek Velikonoce 2015.
     
    zejdy66, evoku57 a Honzulka05 tohle ocenili.
  14. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Jakou já mám radost, že tohle fakt nekontroluju... :) Co uzraje, sklidím a je to... A hřiště asi zase vyklidím a nastřamlám mazlíky zpátky na plochy, pak budou dávat alespoň nějaký užitek... tam si jich všimnu... na spešl plochu zapomínám stejně jako na děsivku nebo akce na ploše běžně ve výstavbě... Ale to ANO dám, jak pravila hraběnka u jiného zlepšováku - když to někomu udělá radost...
     
    evoku57, jindrasofr a kiki2305 tohle ocenili.
  15. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Borůvka1972
    Velký souhlas,mám tohle úplně stejně a tím pádem,je mi naprosto fuk co,kdy a kde;)
     
    jirinasinova198 a Honzulka05 tohle ocenili.
  16. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Škoda, že nejde hlasovat podruhé... tak by se mi ten zlepšovák hodil, zase jsem akci prokoučovala. Tak až v lednu, no...
     
  17. lumat85

    lumat85 Osvícený autor

    jsem pro...určitě
    zase jsem to propásla a umlít 1ks Sk za 8,30 hod je...je...je...doplňte si sami
     
    kiki2305 a Honzulka05 tohle ocenili.
  18. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Dal jsem ano, ale jako u mnoha jiných návrhů, je mi to vlastně i jedno. Od té doby co nešlechtím a SK dostávám jak z kola štěstí, tak z beden a odměn v akcích, jsem tak nějak SK úplně přestal mlet a melu jen normální krmivo. Zkrácení už neřeším, protože SK nemelu, a i když si občas řeknu že jedno, dvě, tři, umelu, tak to tam zadám a nehlídám čas, takže se mi stává poslední dobou, že mi mlýn stojí i 3 dny bez povšimnutí. Jak říkám, hodně to dělá to, že nešlechtím. Nemá to smysl a zvířata prodávám a kupuju na trhu. Miliony se na mě ze všech stran jen sypou takže šlechtit ani není potřeba. Úkoly už neplním několik let a k ničemu jinému vlastně ani nejsou.

    [​IMG]
    Spíše mi ve hře chybí možnost vyrábět SH. S tím jsem dost často na hraně možností a rozmýšlím se jestli ho použiju, nebo ne. Momentálně ho mám sice dost, ale jen proto, že posledních pár měsíců (spíše let :)), jsem akcí dost vynechal, tak mi začalo zase narůstat. Jinak se v době kdy jsem plnil všechny akce, počet pohyboval pořád kolem 300 - 400 kusů.
     
    Y_n_O a Honzulka05 tohle ocenili.
  19. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj evoku57

    Návrh splnil předepsané podmínky a bude předán RT, který rozhodne o jeho případné realizaci.

    Fajn hru pezt

    Téma zamykám
    [​IMG]
     
    jindrasofr a Honzulka05 tohle ocenili.
  20. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj evoku57

    Návrh splnil předepsané podmínky a bude předán RT, který rozhodne o jeho případné realizaci.

    Fajn hru pezt

    Téma zamykám
    [​IMG]
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.