Určeno k archivaci Zlepšovací návrhy Prosinec 2017

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem pezt, 4/12/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Chceš, aby se ti na trhu ukazovalo i zboží, které máš v nula kusech?

Anketa uzavřena 28/12/17.
  1. ano

    96.5%
  2. ne

    3.5%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Ne, že bych něco takového přímo postrádala, ale určitě by mi nevadilo, kdyby to bylo do hry zavedené, tak dávám ano.
    Jen se obávám, že to možná nepůjde. Samozřejmě nejsem programátor, ale napadlo mne to podle toho ouška "Nabídnout k prodeji". Nemůžu nabídnout něco, co nemám. Samotný nadpis určitě není problém přepsat, ale jestli třeba ten nadpis a příkaz, kterým se provádí, není v nějaké vazbě.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  2. jitikw

    jitikw Perspektivní autor

    já mám teda kombajn, ale občas jedu jen na kupony. A pokud je večer a už se mi nechce nový kupon aktivovat, sklízím ručně - a je to teda maras. Hlasuji ANo
     
    -viliem- a zejdy66 tohle ocenili.
  3. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Uplne by mi stacilo, kdyby nulove polozky byly videt ve stodole a nepotrebovala bych je videt na trhu. Jenze takovy navrh je v archivu od 10.9.2015 a kde nic, tu nic. Nicmene vrabci na strese cvrdlikaji o zmenach na trhu (ze bych zaslechla cosi o slucovani?), tak uvidime, co nas ceka.
     
  4. mamba54

    mamba54 Stará škola

    Jsem pro, už dlouho mi něco takového chybí, u zvířat se to dá zjistit ve mlýně, kde je možnost mletí krmiva i pro zvířata, která nemám, ale u stromů, to je zmatek, je jich tolik, že vůbec nemám přehled, který mi chybí, ale jsem pro zobrazování přímo v inventáři:)
     
  5. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Nepotřebuji to, ale proč ne. Každopádně ve stodole by to bylo lepší. Za mne ano.
     
    vilm4 a matlafous123 tohle ocenili.
  6. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Dávám ano.
    Zvířata si pohlídám.
    Ale ty stromy - no teda těch je!
    No a já nevím jestlipak je mám či ne, poněvadž ještě ke všemu dobrému se strom jmenuje inako nežli plod tohoto stromu.
    Tak Vám tedy nevím, ale asi aby se v tom chr - chr vyznalo.
     
    vilm4 a sisinka tohle ocenili.
  7. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Ano ;)
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  8. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Proč ne,ale spíše bych uvítal,kdybych mohl rovnou prodávat z nabídek na trhu.A ne jak pako se složitě znova prokousávat k vybrané položce!:p
     
  9. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    No jestli opravdu dojde ke změnám na trhu jak naznačuje matlafousová, tak se třeba každý z nás dočká toho co by chtěl. Nebo-li každá změna dobrá, tak k lepšímu ještě víc.
    :p
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  10. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Prepperka Na 99% se vi o rozdeleni na podkategorie tzn. napr. u rostlin zelenina, kvetiny, obili, ostatni atd. Mluvi se o zmenach v poctu max. nabidek, o informacich o nakupech atd. Vsechno se samozrejme ven predcasne nedostane, nicmene u jedne zmeny nezustane, tak uvidime, cim nas RT v novem roce prekvapi ;)
     
  11. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Bral bych to nejen na trhu ale úplně všude kde se dá podívat kolik čeho mám.
    Teď jsem splnil jeden úkol v družstvu a chtěl jsem ve stodole zjistit kolik mám zvířat a nezobrazilo se mi žádné info. Stav jsem zjistil až v tulidomku po rozkliknutí nabídky (nemám ani jedni Slepici)
    Takže z návrhem souhlasím a klidně bych jej rozšířil na všechny možnosti zobrazení (šedé políčko - nebo stav "0")
     
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Prepperka

    Návrh splnil předepsané podmínky a bude předán RT, který rozhodne o jeho případné realizaci.

    Fajn hru pezt

    Téma zamykám

    [​IMG]
     
    Prepperka tohle ocenil(a).
  13. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj youda69

    Návrh splnil předepsané podmínky a bude předán RT, který rozhodne o jeho případné realizaci.

    Fajn hru pezt

    Téma zamykám
    [​IMG]
     
    -viliem- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.