Určeno k archivaci Zlepšovací návrhy Listopad 2018

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem pezt, 1/11/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Uvítali by jste možnost členění řemeslných produktů?

Anketa uzavřena 20/11/18.
  1. Ano

    100.0%
  2. Ne

    0 hlasy(ů)
    0.0%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kytka50

    kytka50 Expert fóra

    ašada01 Dekorace se podle velikosti a výnosnosti BZ dají seřadit.Stačí kliknout v kytičce na možnost ... Hledat.. vpravo nahoře
    a dekorace se profiltrují.Jinak barevné označení je super nápad.Jsem pro.
     
    anickamalirka, ašada01 a tydýtková tohle ocenili.
  2. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    Ahoj, jsem téže pro... Používám stejně jako pezt... Na polici je to šílený, vůbec si u většiny nepamatuju co k čemu je a když náhodou jsem na polici tak se pokaždé podivuju to a to je na to?... Nápad je to skvělý, teď ještě jestli projde...:)
     
  3. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    U některých řemeslných produktů se mi sice vyplatilo jít na to od lesa, resp. přes vložení dekorace / Spotřební zboží, kde jsem použil filtr (musím ovšem znát názvy*), ale nějaké jednoduché členění dle účinku by se hodilo. Takže dávám ANO.
    *Například filtr "živ" mi snadno a rychle najde Elixír života a Zdroj života, kteréžto "stříbrné" produkty zkracují dobu zrání květin, nebo filtr "mrk" mi současně vyhledá Mrkvojablečnou směs (MJS) a Mrkvový chléb. Ještě lze pro zeleninu použít filtr "ud" a vyhledá to 3 produkty, z nichž dva (Kámen mudrců a Elixír osudu) zkracují růst zeleniny na Farmě. Kdo si to ale má pamatovat?
     
  4. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Skvělý nápad!!!
    Taky (až na výjimky typu MJS nebo Pinkie) vybírám řemeslné produkty v Dekoracích/spotřebním zboží. A už kolikrát jsem se podivovala - důrazně, někdy i s použitím vulgarismů :p - proč můžeme zrovna toto filtrovat podle takových kritérií jako je protihodnota nebo nebo čas výroby. Což je ovšem bystře vyřešeno v bonusové liště nebo stodole, kde filtrovat nelze vůbec ;)
     
  5. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Díky, podle BZ si je třídím, ale velikost jsem přehlédla.
     
  6. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    ašada - mám za to že třídění podle velikosti dřív nebývalo. Několikrát to tu v diskuzích proběhlo že to chybí, ale nepamatuji se že by někdo napsal že už tam ta možnost je. Takže dle mě je to nějaká novinka (možná i starší, jen o ní nevíme). Tak jako tak by se to vyhledávání dekorací dalo udělat stejným způsobem jak stojí v návrhu (jednotlivé velikosti by byly jako tlačítka v druhém řádku). Bylo by to přehlednější než jak je to teď.

    anickamalirka - super zpracování, nápad pro zlepšení vyhledávání jsem měla taky, ale do vytvoření konkrétního návrhu se mi nechtělo (ani nad tím přemýšlet). Takže za mne fakt díky, jsi šikovná a pracovitá, a doufám že to u RT nejen projde, ale hlavně že si s realizací pospíší.
     
  7. šebejda

    šebejda Baron fóra

    jujky....za tu dobu, co jsem ve hře, se tady objevilo hromada slušných návrhů, ale taky pitomostí. Za tohle vylepšení bych nejraději hlasoval vícekrát. Domnívám se, že RT by nijak neublížil (v oblasti zisků) a že jde "pouze" o rachotu pro programátory. Bezva návrh.
     
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj anickamalirka

    Návrh splnil předepsané podmínky a bude předán RT, který rozhodne o jeho případné realizaci.

    Fajn hru pezt
    Téma zamykám

    [​IMG]
     
    Honzulka05, anickamalirka a Y_n_O tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.