Určeno k archivaci Zlepšovací návrhy Listopad 2017

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem lase2, 24/10/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Jste pro tuto úpravu Zuzina ultrahnojiva ?

  1. ANO

    87.0%
  2. NE

    13.0%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Spíše bych uvítal návrh, na možnost sklízení zvířat,stromů a plodin zvlášť.Hlavně když je dementní požadavek,že věc padá jen z určitejch položek!:p To pak třeba chlívky musím sklízet ručně,abych nesklidil i třeba 20 hodinový stromy!o_O
    Jinak stále nechápu naco bych sázel na plochu 5 ruznejch plodin !??Jedině snad při dokončování akcí by to mohlo bejt dobrý.Pak ale stále vítězí stavitel s možností navolit si jen určitej počet políček.:eek:
     
  2. jitikw

    jitikw Perspektivní autor

    Mě se to líbí. Nejsem 100% hráč, ale kupuju kombajn, TS, TCH a popravdě tam už nečekám na "dozrání" a platím i za odtajnění. Toto urychlení bych v některých případech uvítala. Hlavně u nových stromků.. . Dávám hlas.
     
  3. lase2

    lase2 Magnát fóra

    přesně jak píšeš krákoramájo, točím hlavně řeřichu a salát, případně mrkev a pšenici. Nic delšího se ekonomicky nevyplatí. Řeřicha je u nás na trhu permanentně okolo 30-35 kr/ks, i s prostoji ji sklidím tak 45x za hodinu, tedy 200 polí x 3 řeřichy (s MJS, když mám řádek na zeleninu tak 4) = 600 za otočku x 45 za hodinu = 27000 řeřichy za hodinu z jedné plochy x 33 krejcarů = čistý zisk 891 000 krejcarů z jedné plochy za hodinu. Když ji prodám a nakoupím co potřebuji, nestihla bych to na té ploše za tak krátký čas napěstovat /nachovat. ;)
     
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj lase2

    Návrh splnil předepsané podmínky a bude předán RT, který rozhodne o jeho případné realizaci.

    Fajn hru pezt

    Téma zamykám

     
    lase2 tohle ocenil(a).
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    +++ Určeno k archivaci +++
     
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj kajdaslavka

    Návrh splnil předepsané podmínky a bude předán RT, který rozhodne o jeho případné realizaci.

    Fajn hru pezt

    Téma zamykám
     
  7. Podrazec

    Podrazec Rádoby autor

    Název : Označení dekorací

    ANO : 96 hlasů 96.0%
    NE : 4 hlasů 4.0%


    momentalne by mne pomohlo, kdyby dekorace v liste i na plose nesly oznaceni, kam je lze umistit (farma / baha / hrbitov)
    piktogram, pismeno, na provedeni nezalezi :)
    u tech na plose .. by to mohlo byt na opacne strane BZ/TBZ ... v liste kdekoli
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 4/12/17
    malanek70, zejdy66 a vilm4 tohle ocenili.
  8. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Ano super nápad ;)
     
    zejdy66 a vilm4 tohle ocenili.
  9. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Jo, bylo by to fajn. A ještě víc bych ocenila, kdyby se nějak dalo zjistit, zda některou dekoraci mám nebo ne. Teď nemyslím, když je v inventáři, tam si ji prostě vyhledám, ale kdekoliv jinde. U takových, jako jsou třeba děla, je to jednoduché. Ale hodně jich má takové názvy, že člověk zkrátka neví, co to je a jestli to vlastní. :)
     
  10. lase2

    lase2 Magnát fóra

    super nápad :)
     
    zejdy66 tohle ocenil(a).
  11. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    Joooo,výborný nápad,ANO,ANO,ANO;)
     
    babako tohle ocenil(a).
  12. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Taky se mi to zamlouvá. Měla jsem na ostrově pokladů asi 4 dekorace které mi dávali BZ a ne a ne přijít na to která to je.
    Postupně jsem jednu po druhé prohlížela a nepřišla na to.
     
    kytka50 tohle ocenil(a).
  13. šebejda

    šebejda Baron fóra

    príma zlepšovák, v dekorkách mám šílenej mazec
     
    kytka50 tohle ocenil(a).
  14. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    "ANO";)
     
    kytka50 tohle ocenil(a).
  15. kytka50

    kytka50 Expert fóra

    Dávám ano ,v dekoracích také tápu a při hledání mi vyroste i trpaslík než něco dohledám o_O
     
    kiki2305 a malanek70 tohle ocenili.
  16. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Tedy, mně by bohatě stačilo, aby na všude fungoval stejný systém jako ve Strašidelném domě. Nejde umístit a tedy je škrtnutá a až za dekorkama, které na ploše umístit lze. Je to optické a nemusí se nic moc studovat.
     
  17. malanek70

    malanek70 Expert fóra

    Dobrý nápad, a snad bych jen dodal, že by nebylo od věci pokud chci dodat dekoraci do stonku, a mám ji někde na ploše, tak by místo oznámení "není v inventáři" mohlo vyskočit: je uložená tam a tam. Je škoda když pak stojí řádek ve stonku nevyužitý jen proto, že dekorace je někde na ploše a mohla by být v něm, přitom na plochu se dá dát kvanta jiných, které leží v inventáři. Pěknou hru ;) EDIT: Teď se dívám, že podobnou myšlenku už má kiki2305 :)
     
  18. mariejosefa

    mariejosefa Stálice fóra

    pajda361
    s tím škrtnutím je to fajn, ale nedá se poznat, jestli to na Baha bude dávat BZ nebo TBZ (některé dekorace sBZ se tam taky dají umístit)
     
    lase2 tohle ocenil(a).
  19. Beznoska

    Beznoska Velmistr fóra

    Souhlas
     
  20. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Pri minule prestavbe parku a ostrova uz jsem si sice udelala seznam dekoraci s poznamkou BZ/TBZ, ale davam ANO, i kdyz by klidne stacil system popsany pajdou.
     
    -Kuteno-, zejdy66 a kiki2305 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.