Určeno k archivaci Zlepšovací návrhy Leden 2019

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem [Rhina], 25/12/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Přidat tlačítka pro oddělené sklízení stromů, polí a chlévů a výroben?

  1. Ano

    52 hlasy(ů)
    74.3%
  2. Ne

    18 hlasy(ů)
    25.7%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. KulíšekBrouček

    KulíšekBrouček Perspektivní autor

    Úžasné by bylo, kdy by se nějak ošetřilo zásadní 1) zda příslušnou dekorku vůbec člověk má a kde. Tedy jestli na ploše nebo ve stonku v liště se najde podle názvu, ale na ploše a ve stonku se najít nedá. Dávám ano, třebas se nad tím někdo zamyslí a udělá to dobře :) Děkuju K.
     
  2. Veram14

    Veram14 Aktivní autor

    Mě by stačilo, kdyby se udělalo další okénko, úplně nezávislé na současných s dekorkama, kde by byly úplně všechny dekorace, které mám a jen by u nich svítilo, co se s nimi právě děje. Šedá je na ploše, zelená ve stonku, červená na hřbitově ......... Je toho čím dál tím víc.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  3. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Až do podání tohohle návrhu,jsem si myslel,že farmu hrají svéprávní hráči.:p
    Jestli si zašantročím ,či vyměním dekoraci ,která patří někam na větev ,je to jen a jen moje vina!
    Dávam ne.Až na drobné nedostatky je současný stav dostačující.
     
  4. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer, možná tomu nerozumím, nebo nepochopila, ale ...

    Dekorky s bedýnkami mám vesměs na ploše (pokud dávají slušné BZ a taky odměny z nich stojí za to), jinak v liště, kde zůstanou.

    Dekorky z akcí s určitým počtem odměn rozhodně hned vyplýtvám a potom jdou do lišty (pokud nejsou dobré v BZ, protože pak nic jiného stejně nedávají) a těch bylo jen pár při posledních akcích, nebo nákupních nabídek jako Jackův dárek.

    Dekorky vázané na stonek mám ve stonku a pokud byly v akci 2x, tak podle BZ na ploše nebo lišta, kde zůstanou. Pokud mám tmavý stonek, tak se tam název chybějící dekorace ukáže.

    Dekorky na hřbitově jsou v liště vidět na prvních místech, ostatní jsou nedostupné a to stejné je na hřišti mazlíků, takže se hledají dobře.

    Pokud nastanou v liště změny, se i tak nebudou často využívat, max nahradit novou, která dává víc BZ a to tam k najití je, nebo s odměnami na pár dní, a to asi každý vysadí hned po akci na plochu. A co máme rozházené po farmičce nám nikdo hledat nebude, o to zřejmě jde, ale nevěřím, že by se to uskutečnilo, i když by to bylo fajn :p ... nedávám ani ANO, ani NE.
     
  5. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Já nevím, každý samozřejmě hrajeme jinak, ale mně to připadá zbytečné. Myslím, že evainfo to shrnula dost výstižně. Spíš by se hodilo to označení, jak píše Veram14, ale to je utopie.;)
     
    evainfo a Honzulka05 tohle ocenili.
  6. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    kaolín11, dávám ti za pravdu... ale hlasování už nebudu měnit, každá pomoc dobrá, když to nanulují a najedničkují správně, aby to nedělalo nepořádek jinde...
     
    evainfo a Honzulka05 tohle ocenili.
  7. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Určitě ne ,-)))) tak už jsme tři.
     
    Honzulka05 a evainfo tohle ocenili.
  8. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Po dlouhé době jsem hlasoval NE. Současný stav, byť není dokonalý, je uspokojující do té míry, že jsem schopen dekorace v nabídce dohledat celkem svižně. A vyhledání na ploše (v parcích) nebo ve stonku daný návrh neřeší, byť by to nejvíce pomohlo. Na druhou stranu se programováním tohoto (vyhledávání na plochách či ve stonku) nikdo z RT nebude chtít obtěžovat (ani kuře zadarmo, vždyť víte co...), takže to jsou důvody pro mé NE.
    Nakonec aspoň není hlasování jednomyslné - toho jsme si my starší užili v minulých dobách koneckonců až až...
     
  9. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Za mne-> jakákoli lepší identifikace dekorek by bylo ohromným přínosem. Cca. 2 x za rok komplet bourám parky a znovu je obnovuji. A se současným členěním je to doopravdy nepříjemný opruz.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  10. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj evoku57

    Děkujeme, návrh nesplnil předepsané podmínky pro předání RT.

    Fajn hru pezt

    Téma zamykám
    [​IMG]
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj anickamalirka

    Návrh splnil předepsané podmínky a bude předán RT, který rozhodne o jeho případné realizaci.

    Fajn hru pezt

    Téma zamykám
    [​IMG]
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.