Určeno k archivaci Zlepšovací návrhy Leden 2019

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem [Rhina], 25/12/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Přidat tlačítka pro oddělené sklízení stromů, polí a chlévů a výroben?

  1. Ano

    52 hlasy(ů)
    74.3%
  2. Ne

    18 hlasy(ů)
    25.7%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím MatysekKamilek

    Klikneš dvakrát na dárek, který chceš poslat, tím dojde k otevření dvou oken, kdy po odeslání jednoho dárku se okno zavře, ale druhé už zůstane trvale otevřeno a stačí pouze vybírat sousedy nebo přátele. Pokud zrovna dárek vychází pod otevřené okno, dá se to obejít dvojklikem (rychle, nebo nastavením, pokud jde o herní myš) a je to to stejné.
     
  2. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    1)kliknu [​IMG]
    2)kliknu [​IMG]
    3)kliknu na potřebnou kategorii [​IMG]
    4) kliknu 2x!!! na vybranej dárek [​IMG]
    5) zvolím souseda [​IMG] a posílám bezproblémů 7 dárků svým sousedům.
    Problematické jsou akorát dárky pod sousedy!Chce to být rychlej,ale pokaždý se to nepovede.:)
     
  3. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    pezt a kaolín11: děkuji vyzkouším.
     
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj [Rhina]

    Děkujeme, návrh nesplnil předepsané podmínky pro předání RT.

    Fajn hru pezt

    Téma zamykám
    [​IMG]
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    *** Určeno k archivaci ***
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  6. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

  7. larelay

    larelay Analytik fóra

    Rozhodně ano, obzvlášť, když je dárek pod oknem, tak to s touchpadem na NTB většinou nedávám, pokud tedy nemám nějak neobvykle rychlou ruku, kliku nebo možná mimořádně dobrou karmu, ne v koupelně :) A otravuje mne to kolikrát natolik, že těm mým zlatým sousedům mnohdy dárek nepošlu, za což se samozřejmě hluboce stydím, ale čas na takové nevychytávky nemám a nervy mám taky jen jedny :)
     
  8. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Jo, dvojklik používám. Ovšem někdy prostě padne až na poslední řádek! Ta slova, co u toho padají... Nejen na mou pomalost, ale i na zbytečnost některých používaných drobností. (Např.: při ručním sklízení či sázení ten kruh! jako kdyby nestačila ikonka na poli, na kterou kliknu! Zasadit lze obtažením plochy atd. To už jsem ale asi mimo.)
     
  9. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Jak vás tak poslouchám..kde máte potvrzovací okno: opravdu chceš (tomuatomu) poslat dárek?
    Doprčic to nejde udělat,aby jsme dárky posílali všem na jeden klik ?
    1rozevřít lištu
    2kliknout na dárek
    3kliknout na darovat
    4vybrat odkud
    5vybrat co
    6vybrat komu (prvních 9-pak překlik na dalších 9)
    7potvrdit,že chci tomuatomu opravdu poslat dárek
    8znovu 5
    9znovu 6
    10 znovu 7
    11 - 25 poslat ostatním v tom lepším případě
    26-39 v tom horším,pokud je dárek pod seznamem sousedů a pokud posílám v druhé devítce v seznamu.
    Takže jestli je poslání 7 dárků otázkou 25 až 39 kliků,tak se ani nedivím,že se dárky posílaj čím dál míň.
    Dal jsem ano,každej klik míň je dobrej.
     
  10. makak-magot

    makak-magot Stará škola

    Baroland: Máš pravdu, ale návrh na hromadné posílání tu už kdysi byl. Dostal spoustu hlasů, byl předán RT, a tím to skončilo. Proto navrhuji aspoň tuhle jednoduchou změnu.

    :inlove: Všem hlasujícím děkuji... :inlove:
     
  11. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Čék se učí furt...Dnes jsem (poprvé) dvojklikl,čímž se ty dvě okna doopravdy otevřela a tím pádem vlastně nastala situace pro kterou jsme zde hlasovali. Dárky poslány na 12 ťuků...,tím je pro mě tento návrh bezpředmětný.
     
  12. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Dvojklik jsem dosud nepoužívala, protože se mi nikdy, když na to byl čas, nedařilo najít návod na toto obejití v odesílání dárků. Zato si dobře pamatuju poměrně časté stesky na foru, když se dárek dostane na nevhodnou pozici - myslím druhá to je, která hráče vždy provokuje k příspěvkům se žádostí o změnu pozice dárku v nabídce.
    Hlasuji ano, i já bych v telefonu vítala zjednodušení, když mám čas na počítač, ty dárky vždy nějak odklikám, na mobilu jde o velký spěch a když se pak napoprvé nepovede dvojklik, je to v mém případě 50 na 50, že už budu vypínat a nestihnu dárky vůbec.
     
    vilm4, Honzulka05 a makak-magot tohle ocenili.
  13. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Jako řešení posílání dárku "skrytého" pod oknem se seznamem sousedů a přátel to je dobré, na druhou stranu někdy se mi "poštěstí" posílat dárky jako odezvu na dárky posílané sousedy. To činím tak, že v seznamu obdržených dárků vyberu jednoho souseda a stisknu tlačítko "Darovat". Zatím se mě v tomto případě systém zeptá, zda chci skutečně sousedovi XYZ poslat vybraný dárek. Pokud by na mě "jukl a zůstal aktivovaný" seznam sousedů a přátel", byl bych z toho zmaten.
    Nicméně hlasuji ANO, byť posílání dárků "skrytých" řeším rychlým dvojklikem nebo ještě lépe na herní myši kliknutím tlačítka naprogramovaného na dvojklik.
    Na druhou stranu mě to zas až tak netrápí, spíš chci podpořit každý aspoň trochu rozumný návrh a ocenit tak aktivitu těch, kteří se snaží svými podněty hru zlepšit a hráčům zpříjemnit.
    Na tabletu lze aktivovat trvalé otevření seznamu se sousedy a přáteli také, jen to nelze učinit u "skrytého dárku". A dvojí kliknutí na výběr dárku nemusí být rychlý. Stačí kliknout jednou -> otevře se seznam, následně kliknout na výběr daného dárku ještě jednou a můžeme volit jednotlivé sousedy a přátele, kterým chceme dárek poslat.
     
  14. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Po 3 dnech naprosto marného přemýšlení o čem se tu dohadujete, jsem se rozhodl že hlasovat nebudu, protože tomu jednoduše nerozumím.
    Já posílám dárky normálně přes lištu sousedů a nevidím v tom žádný problém.

    A jestli vám jde opravdu jen o to zdržování, tak opět navrhuju aby se na farmu přidalo 8 tabulek u kterých si každý nastaví všechny věci co by na farmě chtěl udělat, a potom by stačilo mohutným kliknutím na jediné tlačítko uprostřed obrazovky, udělat 58 věcí, které každého tak zdržují.
    Jediná nevýhoda by byla v tom že by člověk musel napřed všechno nastavit, což by asi zabralo docela dost času.
    Výhodu ale vidím v tom, že by pak takový člověk nemající na nic čas, strávil "farmařením" asi tak 30 vteřin, včetně čekání při přihlašování.
     
  15. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Dala jsem už dříve ano, určitě pomoc, kdo má hodně sousedů a musí znovu klikat na dárek, listovat a vybírat jména ... někdy i přeskočím souseda a potom takto znovu hledám kterého xD
     
  16. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Dnes jsem posílala elixíry - dekorky a jsou pod seznamem přátel, tak jen někdy se mi zadařil dvojklik, už aby to bylo, je to fakt otrava, vždy znovu otevírat seznam a po jednom posílat dárky
    :sleepy:
     
  17. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    Je fakt, že někdy hraju farmičku taky jen na mobilu takže jsem dala ano... O dvojkliku jsem ani nevěděla, je vidět, že hrát dlouho neznamená vše vědět... :music:;)
     
  18. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Název: Úprava secího stroje

    ANO: 32 hlasů 78.0%
    NE: 9 hlasů 22.0%



    U Secího stroje mi velmi chybí, abych si zadala, kolik chci osázet polí. Třeba Stavitel umí položit přesný počet polí - zadám 10 a 10 jich mám, tak by to u Secího stroje taky neměl být velký problém zadat si, kolik chci přesně polí osázet. Hodí se to, když už ukončuji akci a potřebuji zasázet menší množství, než mám položených polí. Sice se to dá obejít Stavitelem - zruším všechna pole, položím určitý počet polí a osázím, položím zbytek polí a osázím něčím jiným, ale je to zdlouhavé. Takto by to bylo u Secího stroje daleko rychlejší.

    Edit: Omlouvám se za chybu v zadání otázky: Správně má být:
    Chcete upravit Secí stroj?

    EDIT: opraveno

    Edit 2: po úpravě by Secí stroj nabízel nejvyšší možný počet rostlin k zasazení a ten by se při setbě jen odklikl. Jen při změně počtu by se správný počet zadal do možnosti výběru
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 20/1/19
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  19. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Já si říkám někdy že mi zůstává na kontě strašně moc akční když se mi někdy podařila dodělat akce např:Štědrý den a to mi zbylo skoro 400 ks akční dávám přednost hlasování pro ano
     
    evainfo a evoku57 tohle ocenili.
  20. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    Zatím nehlasuji, ale kloním se spíš k NE (pokud mě zdejší diskuze nepřesvědčí hlasovat opačně). Tuhle vychytávku bych teoreticky brala všema deseti, jenže když si to představím v praxi, tak to znamená klik navíc - musela bych potvrdit že chci opravdu zasít ten a ten počet. A to i když bych chtěla osadit všechna pole (systém by mi prostě musel nabídnout kolonku pro napsání počtu), tudíž by se to muselo potvrzovat opravdu při každém setí na každé ploše. Nakonec by to vyšlo hůř než jak je to teď.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.