Určeno k archivaci Zlepšovací návrhy Květen 2019

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem pezt, 5/5/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Souhlasíte se zkrácení mletí krmiv?

  1. Ano

    100 hlasy(ů)
    97.1%
  2. Ne

    3 hlasy(ů)
    2.9%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    **** Určeno k archivaci ****
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  2. dismirus

    dismirus Vycházející hvězda fóra

    V poslední době mám problém s množstvím krmiv pro některá zvířata. Na farmě až takový problém nemám, ale na Baharamě je to již citelně znát. Je to způsobeno dobou mletí krmiv, která je v některý případech až nesmyslná a nepomáhá ani koupě Turbomlýnu. Navíc, nyní se hodně používá mlýn i při akcích. Proto bych doby mletí následujících krmiv změnil:
    Speciální stáje
    1)plameňáci = nyní 49 minut, nově 8 minut
    2)mravenečníci = nyní 40 minut, nově 7 minut
    3)červené pandy = nyní 45 minut, nově 7 minut
    4)tygři = nyní 36 minut, nově 6 minut
    Normální stáje:
    1)opice = nyní 18 minut, nově 3 minuty
    2)lenochodi = nyní 30 minut, nově 5 minut
    3)velbloudi = nyní 45 minut, nově 6 minut
    4)papoušci = nyní 13 minut, nově 2 minuty
    5)sloni = nyní 24 minut, nově 4 minuty
    6)tuleni = nyní 18 minut, nově 5 minut
    7)tukani = nyní 16 minut, nově 5 minut
    8)pandy = nyní 56 minut, nově 5 minut
    Bral jsem časy s odhadem, s ohledem na protihodnotu zvířat a časem, za jak dlouho jsou odchované.
     
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj dismirus

    Sice to vypadá zajímavě, nicméně návrh nesplňuje podmínky, a proto jej musím zamknout.Chybí mu anketa a nepředpokládám, že by zkrácení krmiv prošlo přes RT.
    Zkus to znovu a uvidíme.

    Fajn hru pezt
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  4. dismirus

    dismirus Vycházející hvězda fóra

    Název: Zkrácení doby mletí některých krmiv

    ANO: 100 hlasů 97.1%
    NE: 3 hlasy 2.9%



    V poslední době mám problém s množstvím krmiv pro některá zvířata. Na farmě až takový problém nemám, ale na Baharamě je to již citelně znát. Je to způsobeno dobou mletí krmiv, která je v některý případech až nesmyslná a nepomáhá ani koupě Turbomlýnu. Navíc, nyní se hodně používá mlýn i při akcích. Proto bych doby mletí následujících krmiv změnil:
    Speciální stáje
    1)plameňáci = nyní 49 minut, nově 8 minut
    2)mravenečníci = nyní 40 minut, nově 7 minut
    3)červené pandy = nyní 45 minut, nově 7 minut
    4)tygři = nyní 36 minut, nově 6 minut
    Normální stáje:
    1)opice = nyní 18 minut, nově 3 minuty
    2)lenochodi = nyní 30 minut, nově 5 minut
    3)velbloudi = nyní 45 minut, nově 6 minut
    4)papoušci = nyní 13 minut, nově 2 minuty
    5)sloni = nyní 24 minut, nově 4 minuty
    6)tuleni = nyní 18 minut, nově 5 minut
    7)tukani = nyní 16 minut, nově 5 minut
    8 pandy = nyní 56 minut, nově 5 minut
    Bral jsem časy s odhadem, s ohledem na protihodnotu zvířat a časem, za jak dlouho jsou odchované.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 17/5/19
  5. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Dávám pochopitelně ano, byť si myslím, že návrh asi nemá příliš šancí na úspěch. On by se totiž zkrácením doby mletí snížil tlak na nákup turbomlýna - a to RT asi nebude chtít realizovat... Možná by to mělo vliv na ekonomiku hry.
     
  6. Atina5454

    Atina5454 Stálice fóra

    Jasně,ano!!!!!!!!!!!!!
     
    modro.ocko22 a Honzulka05 tohle ocenili.
  7. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Sice s tím souhlasím, ale určitě to neprojde, je to tak dlouhé záměrně, aby se kupoval turbomlýn
     
    modro.ocko22, kytka50 a Honzulka05 tohle ocenili.
  8. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Dávám ano,taky se mi to líbí
     
    modro.ocko22 tohle ocenil(a).
  9. Trilian55

    Trilian55 Pilný autor

    jasne suhlasim, aj ked si rovnako ako ostatný myslim ze to neprejde ... uz aj skratenie o polovicu by bola parada 8)
     
    modro.ocko22, kytka50 a Honzulka05 tohle ocenili.
  10. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    A já jsem dal rovnou "ne"
    Jde o to že pak nebudeš tolik zklamaný.
    Návrh je sice výborný ale jen pro hráče, RT by muselo utáhnout kohoutky někde jinde.
    Navíc by nám zvířátka na trhu umírala nudou.
    Tak že vše v dobrém...
    Radek.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  11. kytka50

    kytka50 Expert fóra

    Souhlasim s Trilian55, dala jsem ano.
     
    modro.ocko22 a Honzulka05 tohle ocenili.
  12. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    A to druhé ne je ode mne.. zdá se mi že nejde o zlepšení ale pouze o zkrácení, žádné vylepšení nevidím. Sice výroba jednoho krmiva je dlouhá, ale stejně tak i výroba daného zvířete. Když zohledním Sk, řádky v nebi a řemeslné produkty, bedny co nám dávají krmivo nebo už rovnou hotová zvířátka a dokonce i šlechtěnce 1 a 2 třídy... bych řekla že spíše se zaměřit na zvířectvo co nikde jen tak nenajdeme ani v bedně a soustředit se na výrobu toho co není.
    Ať jsem konkrétní ryby nepěstuji ani krmivo, mravenečníci, tygři, plameňáci padají snad při každém otevírání beden..
    Zamakat na strategii a zkoušet na farmě jiné postupy.. Nikdo z nás nemá patent jak nejlépe, to víme pouze sami co nám vyhovuje....
     
    Honzulka05 a Jonsdorf tohle ocenili.
  13. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Třetí ne dávám já. Krmiva se melou dlouho, ale stačí na můj samozásobovací provoz. A z beden také padá, jak píše anickamalirka.

    EDIT: nejsem negativista, sobecká už vůbec ne, jen praktická... Proč budu podporovat návrh, který je podle mého zbytečný a nemá šanci projít? A některý z modíků musí sepsat report, vysvětlit co a jak a poslat... zbytečná ztráta času, který by mohl věnovat užitečnějším věcem...
     
    Naposledy upraveno: 17/5/19
  14. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Dávám samozřejmě ano,nejsem takový negativista,jak už je zřejmé z psaní;)Myslím na většinu,ne jen na sebe:music:
     
    dingičko, Honzulka05 a evainfo tohle ocenili.
  15. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Já dala ano - ne, že by mě to až tak trápilo, ale už dřív mě napadlo, že ta dlouhá doba mletí u některých krmiv je relikt nějakého dřívějšího plánu, od kterého se později upustilo. Vycházím z toho, že později přidaná zvířata už tak dlouhou dobu mletí krmiva nemají.
    O Turbomlýn bych se na místě RT určitě nebála, ten budeme kupovat pořád - on i rozdíl mezi 10 a 5 min je znát ;)
    Y_n_O: To už máš teď jedno, hlasů se nasbíralo dost, takže se tomu tak či tak někdo stejně věnovat musí :)
     
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj dismirus

    Návrh splnil předepsané podmínky a bude předán RT, který rozhodne o jeho případné realizaci.

    Fajn hru pezt

    Téma zamykám
    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.