Určeno k archivaci Zlepšovací návrhy Březen 2020

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem pezt, 1/3/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    **** Určeno k archivaci ****
     
  2. stefan.h

    stefan.h Perspektivní autor

    -.-Prajem pekný deň..
    Mal by som návrh, či by nebolo dobré pridať tlačítko na nákup všetkých plodín naraz, alebo tlačítko po ktorom sa rozbalia možnosti ktoré plodiny chcem kúpiť..Každý deň kupujem plodiny a pridaním tohto tlačítka by som si nastavil ktoré plodiny chcem kúpiť a aj množstvo. Označil by som dni v týzdni a automaticky by mi to kúpilo. Podľa mňa by to bola dobrá funkcia..-.-

    Ďalším návrhom by bol zber bedničiek v spotrebnom tovare kde by sa tak isto dalo nastaviť zber bedničiek naraz alebo jednotlivo..:sleepy:
     
    Naposledy upraveno: 7/3/20
    Veselka tohle ocenil(a).
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj stefan.h

    Tak za prvé, jelikož tvůj návrh postrádá anketu, je tudíž neplatný.
    Za druhé, oba tvé nápady tu již v jisté formě byly tudíž je zbytečné je podávat znovu.
    Příště si prosím prostuduj Pravidla pro vkládání návrhů. A také je třeba zkontrolovat předané a zamítnuté návrhy, aby nedocházelo k duplicitám.

    Fajn hru pezt

    Zamykám

    [​IMG]
     
  4. Adamos00

    Adamos00 Aktivní autor

    Mám navrh na to že bych mohl být admin tohoto fora.
     
  5. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    ???
     
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Adamos00

    Před chvíli jsem se smál jednomu vtipu na facebooku, ale tvůj zlepšovací návrh mě pobavil ještě více, dnes snad ani neusnu jak se budu smát.
    Je dobře, že i v této těžké době se můžeme od srdce zasmát.

    Fajn hru pezt

    Zamykám

    [​IMG]
     
  7. sabi32

    sabi32 Pisálek fóra

    Ahoj drahá farmo. Jsem s tebou už cca 10 let. Od začátku tě podporuji příležitostnými nákupy hlavně pomocníku. Ted jsem doma bez práce a čekám co bude dál jestli zaměstnavatel bude mít na výplaty a kolik.. Nemůžu si dovolit koupit tenhle měsíc pomocníky. Co kdyby jsi ted podpořila Ty nás nějakým extra dárkem.. Děkujeme.
     
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj sabi32

    Rozumím tvé situaci, bohužel s tímto se nedá nic dělat, a určitě to nepatří sem do zlepšovacích návrhů.

    Fajn hru pezt

    Zamykám

    [​IMG]
     
    evainfo a vilm4 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.