Určeno k archivaci Zlepšovací návrhy Říjen 2018

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem timonek., 29/9/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Chci přidat diamantový a zlatý slot na kolo štěstí

  1. ano

    56.8%
  2. ne

    43.2%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Nápad dobrý, základní i pajdovo doplnění; jen jsem si představila ty řádky kódu, které by to umožnily... Ještě že to není namna 8)
     
    MatysekKamilek tohle ocenil(a).
  2. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Dal jsem ano, z dodatkem že jsem opět překvapen zdejšími lidmi.
    Nebo jsem možná jediný, kdo si pamatuje že tento návrh se tu probíral už nejméně 3x ? Na starém fóru jsem to dokonce podával jako návrh i já.
     
  3. máťochov

    máťochov Stará škola

    Bezejmenný - podobný návrh jsem mezi návrhy předanými RT ani v nepředaných nenašel. Proto jsem ho podal. Pokud o nějakém starším víš, klidně sem vlož odkaz, můžeme na něj mrknout.
     
  4. farmarka_e

    farmarka_e Stálice fóra

    nápad se mi líbí, jen to rozkládání bych neřešila na ploše, ale přesunula ho do "dílny" do města, případně do inventáře
     
  5. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    máťochov : odkaz sem určitě nedám, protože nemám tušení jestli to tam je nebo není a upřímě už teď mě mrzí že jsem zase nedržel hubu.
    Nápad je dobrý, podpořil jsem a necháme to být. Žádný jiný návrh neexistuje.
     
  6. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Dala jsem ANO,návrh se mi líbí i když bych raději byla jako stará skrblice,aby se dala stáj rozložit
    beze ztrát.Ale pokud by prošel i se ztrátami,jsem pro.
    Pamatuji si,že kdysi dávno tu takový podobný návrh byl,ale nějak zanikl,jako spousta jiných,které
    hráči podpořili.
    Držím palce,aby to vyšlo.
     
    -Kuteno- a Honzulka05 tohle ocenili.
  7. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Určitě skvělá věc, která byla potřebná právě v této akci a jednodušší by bylo - jak píše Pajda, nasadit XL nebo XXL i se základem a pokud by základ nebyl, ukáže se počet, který máme ... taky mám někde víc XL a XXL stromků, než základních, to občas nechápu, kam jsem je dala xD hlavně cukrouše mi chybí základní :(
     
    Honzulka05, Milka66 a MatysekKamilek tohle ocenili.
  8. lase2

    lase2 Magnát fóra

    také se přikláním k variantě pajdy, ale brala bych jakékoliv usnadnění (když už si na to platíme stavitele ;)), takže za mne ano :p
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  9. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Dala jsem ANO, protože ručně se to opravdu stihnout nedá.
     
    tydýtková a Honzulka05 tohle ocenili.
  10. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    Já se hodně obávám, že pokud by byl návrh přijat, došlo by současně k prodloužení intervalu mezi odkliknutím a vzhledem k tomu, že vše odlikávám ráno, nemám přes den nic mimo soviček (u mě 80%), co by BZ zvedlo. Dávám ne.
     
  11. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Do budoucna ani těch 15 minut stačit nebude.Klidně by mohla bejt účinost 30 minut a další aktivace za 1 hodinu.
    Zatím nehlasuji.
     
  12. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Tak jsem si to ručně vyzkoušela na vlastních latifundiích. Jen 6 minut jsem klikala stonek, což o ten nejde.
    Klikla první sovu a spustila stopky. Odklikala zbývající mazlíky na té základní ploše, víc jich nemám. Pokračovala třemi parky, sebrala hlavní a vzhledem k ubývajícímu času sklidila část chlévů na vodopádech. To bylo vše, co se vešlo do 10 minut.
    Sklidit komplet celou farmu mi trvalo 25´19"! Pochopitelně bez toho stonku. Postupem času šlo klikání samozřejmě pomaleji, děsně překážela vysunovací lišta a také se mi na divoké a mýtině (poslední sklízené plochy) podařilo mnohokrát zasít nechtěné.
    Jsem si vědoma toho, že nejsem trénovaná (celou dobu farmaření jsem používala pomocníky), motorika není až tak bezchybná a všude byla malá pole kromě 20 chlévů u vodopádů. Kdybych měla velká pole nebo všude chlévy, čas by byl určitě příznivější. Ovšem troufám si tvrdit, že i tak bych se hodně těžko vešla do 15 minut. A to mi mašinka šlape jak švýcary bez jakýchkoli prodlev a sekání.
    Přikláním se k názoru kaolína11, že by to chtělo sjednotit čas na minimálně dráčkových 30 minut, těch 15 nic neřeší. Je ale pravda, že nejvíc BZ a TBZ je z parků a to se do těch 10 minut vejde. Myslím tím základní 3 parky; pokud honič BZ má dekorace na všech plochách, nemůže to ani za 15 minut stihnout.
    Na opětovné zasetí si dám kupon, znovu to oklikávat nebudu :).
     
    Naposledy upraveno: 10/10/18
  13. Adamos00

    Adamos00 Aktivní autor

    Podle mě je to zcela šumak stejně hru hraju pár dní do roka, kvůli tomu sem nízký level (pár stovek tisíc xp do 80) tak to vůbec neřeším nějakých 5% xp .. :)
     
  14. Adamos00

    Adamos00 Aktivní autor

    Napadlo mě co udělat vánoční akci která by trvalo jen jeden den pěstovala by se plodina krvavé bodliny které by rostly třeba 10 minut, padaly by nože, kdybysme šli na námestí a klikli na akční ikonku krvavého santy tady by se museli dodávat krvavé bodliny a nože čím více byste jich dodaly tolik by santa pro vás vykonal vražd a podle toho byste dostali počet krvavých beden.

    příklad: 10 nožů a 300 krvavých bodlin - odměna: 1x krvavá bedna obsahující jednu z odměn.
    bedny by mohli obsahovat BZ, KR, Řemeslnické produkty, banány, hvězdičky, boostery, kombajn a jiné odměny.
     
  15. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Adamos00

    Návrh nesmyslný a nesplňuje podmínky

    Téma zamykám

    [​IMG]
     
  16. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Dávám ne, srovnáváme nesrovnatelné. Draci, vrány a upíři jsou 2x denně, i tak se mně upíři a vrány rozcházejí, kolikrát z časových důvodů je 2x nevyužiji. Tam bych spíš lobovala na zkrácení na 11 hodin.A jako je můj "problém", že cokoliv je na 12 nebo 24 hodin je nevýhodné a proto žádnou takovou dekoraci v parcích nemám, tak na druhou stranu neklikám na každé políčko a za těch pár minut plochy obejdu. Pokud někdo kliká ručně, tak je na tom stejně jako já, holt to nestíhá...;)
    poslední o co bych stála a tam souhlasím s Xenii,že by mohlo dojít i k úpravě časů u soviček, ale nepředpokládám, že by návrh i přes masovou podporu prošel :)
     
    tydýtková, Honzulka05 a Xenie6161 tohle ocenili.
  17. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Farmu seberu celou i s přihlášením pod jednu minutu.
    A to díky kombajnu a mobilní aplikaci.
    Tak že by to mohlo být pro mně šumák, jenže já šumák nemám rád, to neznamená že nechutná ostatním.
    Časové výhody ve hře jsou prvek který je pro platící hráče herní bonus.
    Bez kombajnu jsou některé výhody nulové, proč asi?
    Tak že prima hru a kombajn do každé rodiny i když chápu že každý nemusí mít místo v garáži.
     
  18. Adamos00

    Adamos00 Aktivní autor

    Mě to s kombajnem trvá dvě a půl ale jestli riskuješ infarkt a nějak pospíchaš se sklizní tak ok
     
  19. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Adamos00
    No ono hodně záleží jak daleko jsi od wifiny.
    Já když pospíchám většinou si na WiFi sednu.
    Tlačí to, no rychlost je úžasná!
    Určitě doporučuji, jen pozor na anténky.
     
  20. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    No vzhledem k tomu jak se farma někdy seká,chtělo by to opravdu víc minut.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.