Určeno k archivaci Zlepšovací návrhy Říjen 2018

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem timonek., 29/9/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Chci přidat diamantový a zlatý slot na kolo štěstí

  1. ano

    56.8%
  2. ne

    43.2%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. timonek.

    timonek. Pilný autor

    Název: Diamantový a Zlatý slot na kole štěstí

    ANO: 21 hlasů 56.8%
    NE: 16 hlasů 43.2%


    RT se zdráhá přidat produktové sloty na strom moudrosti , toto by mohl být kompromis mezi trvalým přidáním slotu a nechtěnýmy odměnami na kole štěstí.

    Navrhuji přidat zlatý a diamantový slot na kolo štěstí jako odměnu.

    Funkčnost:
    odemknutí bonusového slotu na 12 nebo 24 hod s tím že po ukončení doby zbytek bonusu propadne

    ps sloty viz : bonusová lišta
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 8/10/18
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  2. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    Ja aj zdôvodním moje hlasovanie - je tu obava, že by sa RT tohto naozaj chytilo a na trvalé pridanie diamantového a zlatého slotu (ktoré nám už vlastne avizovali) by napokon naozaj zmizlo ako para nad hrncom.
     
  3. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Stejně jako Milka66 se obávám, že by toto řešení odsunulo naději na trvalé přidání. Dávám ne.
     
    -Kuteno- a matlafous123 tohle ocenili.
  4. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Nápad by to byl dobrý,kdyby to bylo formou kupónů,takto to má dvě chybky.
    Za prve se přidávám k předchozím obavám-přeci jen slot nastálo je nepoměrně výhodnější.
    A za druhé,když si ho vytočíš mimo akci,nebo naopak v akci protočíš xy lístků a nic,byl by jen k zlosti.
    Už je zde náhodných (čehokoli/cokoli) až moc.
     
  5. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Dala jsem sice ano, ale jak píše Baroland, pokud by s touto náhodou RT počítal, tak tam lze nacpat dýňovku a navýšil se požadovaný počet akční a to není dobré... nicméně bylo by dobré, kdyby RT z kola štěstí vymazal všechny žluté stáje a výrobny.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  6. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Ježkove voči,já nic o navyšování akčních kytek nepsal ! Já jen podotkl,že slot co je "náhodný" je na prd.Když ho potřebuješ,nepřijde a když není akce,tak ho nepotřebuji.
     
    matlafous123 a Honzulka05 tohle ocenili.
  7. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Dal jsem ANO.
    Návrh se mi líbí a navíc mám rád když svým hlasováním podráždím ostatní kteří s ním nesouhlasí.

    Klidně ať si navyšují počet akčních kytek jak se jim zlíbí, nebo ať si klidně sloty přidávají natrvalo za Fl. (nečekejte ani omylem že to bude zadarmo)
    Jednoduše to pro mě bude znamenat, že přestanu plnit akce úplně - s naprostým klidem naposledy sklidím všechno ze všech ploch, a už se nevrátím.

    Takže ANO, klidně si dokážu představit že by alespoň jedna ta odměna stála za utracení lístků, které už nechávám propadat systému. Už mi tam chvilku svítí 99 a je mi to šumák. Kdyby tam byly diamantové sloty, tak lístky ještě zkusím využít.
    Momentálně mě kolo i lístky úplně přestaly zajímat.

    Diamantový slot bych využil i mimo akce. Všelijakých marmelád a ostatních věcí se zbavuju jen proto že nejdou nacpat do jednoho slotu. Takže bych je hned mohl začít konečně i využívat a ne jen na ně hledět celý rok v liště.
     
    šebejda a Honzulka05 tohle ocenili.
  8. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Díky jednomu diam. slotu se mi hromadí bonusy na baha,které nám milostivě dávají jako odměny.Třeba by ten diamant na určitou dobu(12,24,48jako kdysi komb) mohli dát i do odměn....Dala jsem ano,lepší něco nežli hromadění všeho v liště..
     
    Honzulka05 a MatysekKamilek tohle ocenili.
  9. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    libakos, ano, jak už napsal Baroland, dalo by se to snad vyřešit formou kuponů, které si spustíš, kdy je potřebuješ. Náhodný bonus, který nemusíš vytočit v tu správnou chvíli, je opravdu zbytečný... Ale lepší by byly oficiálně přidané trvalé sloty, na které čekáme skoro tak dlouho, jako na opravdového Ježíška...
     
  10. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    ne ;)
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  11. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Napad skvely v pripade, ze by nam nepoletovala nad farmami lepsi varianta... takto musim dat take "ne".
     
  12. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    No když si vzpomenu jakou paseku způsobil ve hře jeden pokus o dočasný slot v průběhu akce, tak fakt nevím.
     
    MatysekKamilek tohle ocenil(a).
  13. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Pajda361: Jakou paseku? Oni už něco zkoušeli? o_O
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  14. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj MatysekKamilek,

    nevím už jak je to dlouho, ale pokus o zavedení dočasného slotu už máme opravdu za sebou a byl v tom dost velký guláš a pokud se pamatuji, tak si to vyžádalo i nějaké údržby během akce a i po akci.
     
  15. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Pajda361: Děkuji, za tu dobu co hru hraji, to nebylo, takže to fakt musí být dlouho.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    *** Určeno k archivaci ***
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  17. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Název: Prodloužení účinnosti Sovího stromu

    ANO: 82 hlasů 94.3%
    NE: 5 hlasů 5.7%


    Máme Soví a Vraní strom. Vraní strom má účinnost tuším 15 minut, ale Soví pouhých 10 minut. Od té doby, co byly zavedeny do hry, bylo přidáno spoustu ploch a tudíž se ručně farma za 10 minut nedá sklidit. Proto navrhuji, aby i Soví strom měl účinnost 15 minut jako Vraní, aby bylo plně využito jeho účinku
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 15/10/18
  18. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    Je to síce maličkosť, ale naozaj by potešila.
     
    vilm4, evainfo a Honzulka05 tohle ocenili.
  19. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Myslím že je to dobrý nápad dávám ano
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  20. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Určitě by to bylo fajn a věřím, že to bez kombajnu nelze stihnout, hlavně když se točí kytičky. Já to s kombajnem stíhám tak tak, soviček a jiných je víc, na hřišti mazlíky bez BZ (sovy, vrány, můry a dráčky) klikám ručně a pak ostatní s kombajnem, jen je hřiště ještě malé a několik mazlíků sháním po farmě. Až potom jdu sklízet plochy a to začnou sovičky šednout v liště.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.