Určeno k archivaci Zlepšovací návrhy Červenec + Srpen 2017

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Danielaa25, 1/7/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Uvítal(a) bys možnost plnit všechny zakázky najednou ve farmářským domě?

  1. ano

    48.5%
  2. ne

    51.5%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Asi by bylo lepší , kdyby akce končily o půlnoci a bylo by po problému. Ikdyž je pravda ,že by mohli nadávat ti co by šli na noční!:p
    Nikdy nebude akce , která by vyhovovala úplně všem.Takže si myslím,že stávající systém je dostačující. Autor návrhu by si měl zkusit hrát v začátcích farmaření, kdy jsme ani pořádně nevěděli kdy akce začne a co bude potřeba.Nyní to víme s denním předstihem!Takže se dá na každou akci řádně připravit!
     
  2. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Tak nevím, jestli můj hlas prošel - nebo už anketa skončila? Píše mi to, že nemám potřebné oprávnění, doufám, že třeba jen proto, ž emůj hlas už byl připočten a nemohu hlasovat dvakrát....
    Hlasovala jsem proti - chápu možný přínos návrhu a podobná možnost by marná nebyla, ale jednak mi to přijde velmi složité, jednak by to posunulo míru nespravedlnosti jen o kousek vedle. Možná by to zlepšilo možnost dodání některým hráčům (záleželo by na časovém intervalu prodloužení), ale jiná část hráčů by zase argumentovala podobně jako Doben a taky je to pravda.
    Myslím si, že akce tak, jak jsou, se odehrát dají, možnosti, jak vyřešit nedosažitelnost v konci akce, jsou taky. Spíš bych se přimlouvala za to, aby RT nezvyšoval náročnost akcí tak, aby bylo nutné využívat 100% času, protože to pak pro tu časově limitovanou část hráčů je opravdu velký handicap a demotivující faktor prvního řádu, ale zatím je většina akcí logisticky řešitelná i při nepravidelném přístupu na net, což jako proacující už rok řeším a od určitého levelu se to opravdu zvládnout dá.
     
  3. Darkry

    Darkry Pisálek fóra


    Jen abych doplnil- hraju tuhle hru skoro od jejího začátku (měl jsem starší účet, ale zapomněl jsem k němu heslo i e-mail, i heslo k mailu :D ) ;) takže vím, jak to chodilo dřív. Hraji již několik let a důvod, proč ještě nejsem ani lvl 80, je ten, že prostě hraju, kdy mě to baví. Třeba 2-3 měsíce hraju, protože mě to zrovna chytne a pak zase měsíc ne, protože mi to třeba nevychází nebo nemám náladu.

    Sovinko- nastavil jsem, že se po přesně týdnu hlasování uzavře, takže pokud jsi ho dala po cca 7:30 ráno ve středu, tak už se nezapočítal.


    Děkuji všem za jejich připomínky, dodatky a názory. Jsem rád, že se tolik lidí zapojilo :) Při minihrách by už samozřejmě nebylo ani možné hrát minihry. Jedná se pouze o eventy s odevzdáváním předmětů jako takovým, ne o takové, ve kterých předměty "využíváš". (Tedy jak naposledy balo Kasíno- já mu tak říkám; tak již by nešlo hrát kostky.)
    Ještě jednou děkuji všem.
     
  4. charlie.b46

    charlie.b46 Pilný autor

    Dal som áno, ale možno by úplne stačilo namiesto ukončenia o 14:00, predĺžiť odovzdávanie iba do 22:00 hod, ako to niekedy RT robí pri problémoch s hrou.
     
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím Darkry

    Návrh splnil předepsané podmínky a bude předán RT, který rozhodne o jeho případné realizaci.

    Fajn hru pezt

    Téma
    Zamykám

    [​IMG]
     
    Darkry tohle ocenil(a).
  6. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Cena nových komodit na trhu je velmi nízká a trvá dlouho než se dostane do standardu. Přemýšlel jsem zda nestanovit úvodní cenu komodity jinak než dosud
     
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj bropyk

    Bohužel tvůj návrh neodpovídá pravidlům podávání návrhů (vícenásobné hlasování), musím jej tedy uzamknout.
    A chtělo by to více konkretizovat anketu, nebo jednoduše nastavit konkrétní protihodnotu vstupu komodity na trh.

    Fajn hru pezt
     
  8. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Jelikož začínají být akce na Bahamaramě častější, včetně vypadávátek, bylo by velice dobré, kdybychom si i na Bahamaramě mohli vyšlechtit plodiny s různými bonusy. Samozřejmě by pro nás bylo nejvýhodnější Láska k superhnojivu, zkrácení doby růstu plodin s použitím vody nebo hnoje. Proč by Bahamarama měla být v tomto jiná než Farma?
     
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj evoku57

    Tohle to spíš vypadá jako přání než propracovaný návrh, co by se mělo šlechtit a jaké bonusy bychom získali při šlechtění atd.
    Trošku na tom zapracuj, a můžeš podat návrh znovu. Teď toto téma zamykám.

    Fajn hru a mnoho tvůrčích nápadů přeji

    pezt

    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.