Určeno k archivaci Zlepšovací návrhy Červenec + Srpen 2017

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Danielaa25, 1/7/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Uvítal(a) bys možnost plnit všechny zakázky najednou ve farmářským domě?

  1. ano

    48.5%
  2. ne

    51.5%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. maja.rada

    maja.rada Magnát fóra

    Dávám ne.Já plním jen něco - zvířata zásadně nedávám
     
    terkacheerka a zejdy66 tohle ocenili.
  2. rijkax

    rijkax Aktivní autor

    Souhlasím s čarodějkou, za mě také ne. Vím jak je jednoduché omylem na nějaké tlačítko kliknout...
    Pokud by zvítězilo ano, tak prosím aspoň pro mně s nějakým blbuvzdorným vyskakovacím oknem (opravdu dodat vše?) :D
     
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Danielaa25

    Děkujeme, návrh nesplnil předepsané podmínky pro předání RT.

    Fajn hru pezt

    Téma zamykám

    [​IMG]
     
    Danielaa25 tohle ocenil(a).
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    +++ Určeno k archivaci +++
     
  5. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Název: Možnosti výběru řádků v Nebi

    Ano: 45 hlasů (93.8%)
    Ne: 3 hlasy (6.3%)

    Větve v nebi jsou rozlišeny podle druhů poskytovaných bonusů.
    Můžeme je "odklikávat" podle druhů.Po jednom,nebo všechny zaráz
    Máme možnost označení prioritních větví,ale nemáme možnost označení těch,které nechceme aby se kliknutím na celkový symbol (větvičky-všech dohromady) aktivovali.

    Navrhuji úpravu stonku,kde si můžem označit řádky které nechceme bez opětovného souhlasu aktivovat.

    Tak se pak nemůže stát,že bude akce např. jako teď -strašidelná a já budu míti 168 hod.řádek od včerejška odkliknutý a dnes ani na 3-4 dňovou akci ho už nevyužiji.

    Také jsou tam řádky které se aktivují úplně zbytečně,neb když nemám psi a kočky na ploše,nezískám z nich bz navíc apod.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 24/8/17
  6. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Souhlasím. Už jsem o tom také přemýšlela.
    Od včerejška jsem nelezla na stonek abych si neaktivovala ten potřebný na hřbitov.
    Když jsem se dostala na stonek tak jsem si všimla že je tam sekce oblíbené.
    Dala jsem do ní řádky které jsem si chtěla hlídat a odklikávat samostatně.
    Ale ejhle, stonky jsem si hlídala přes sekci Všechny a kombajnem sklidila a pak jsem čučela že se mi sklidily i ty oblíbené.
     
    zejdy66, ell1956 a kytka50 tohle ocenili.
  7. KulíšekBrouček

    KulíšekBrouček Perspektivní autor

    Jj, už je těch větví na stonku nějak nahusto, potřebují prořezat a touto formou by to bylo určitě fajn, dávám ano..., taky tam najít nějakou dekorku je šílené...
     
    zejdy66, ell1956 a kytka50 tohle ocenili.
  8. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Ono stačí postupovat opačně..... už se to tu řešilo dávno při zavedení kombajnu na stonek. Právě ty "potřebné" větve si neoznačím do oblíbených a přesunu na první místa v daných kategoriích ať je pak nemusím hledat. Potom když sklidím kombajnem jen oblíbené, tak se sklidí vše co není důležité a těch pár neoznačených si dokliknu dle potřeby ručně ,-) Tímto způsobem si nemůžu nechtěně odkliknout "TOP" řádky. Neoznačení vlastně funguje jako označení nechtěných ke sklizni.
     
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Souhlasím s Caseym, využívám stejnou metodu pro řádky;)
     
  10. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Casey - ano,to je řešení které by mohlo nahradit můj návrh.Jenže tím zase přijdu o výber "oblíbených" které chci mít v užším kruhu několika sledovaných.
    Listovat podle druhů bonusů při hledání jednoho konkrétního,byť by byl první v pořadí je zdlouhavé.
    Když už stonek mám,chci ho využívat hlavně v akcích a při množství haluzí,ztrácím (vlastně už jsem dávno ztratil) přehled co na co je a co mohu kde použít.
     
  11. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    Vzhľadom na rýchlosť realizácie návrhov od nás asi budeme ešte pekne dlho využívať Caseyho metódu a dúfať, že sa dožijeme aj prípadnej realizácie tohto návrhu.
     
  12. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Baroland: Jen jsem napsal jak momentálně jde nesklidit "TOP" řádky. Pokud vypracuješ a podáš nějaký zlepšovák, tak nemám probém ho podpořit a dát mu hlas. Klidně ti dám ano i k tomu aby byla možnost nějak označit řádky co si nepřeješ sklidit.... jen marně přemýšlím co se změní? Takto si označím třeba 20 řádků křížkem (označení nesklizení) a budu moci v klidu sklízet všechny kategorie. Stejně ale pak budu muset hledat potřebný řádek k aktivaci..... ať už v kategorii "nesklízet" nebo ve všech kategoriích, protože tyhle řádky jsou rozdílného zaměření a každý aktivuji v jinou dobu.... toho listování se podle mě nijak nezbavíš. To aktuální "listování" není vůbec složité.... jak jsem psal mám tyto řádky na prvních pozicích v kategorii a je to v pohodě.... stonek sklizen a aktivované potřebné řádky do 10s. .... samozřejmě s pomocníky ,-)
     
    ell1956, DANKA722 a pezt tohle ocenili.
  13. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    moje riadky [​IMG], mám teraz 5 sledovaných, dokopy sledujem 29 riadkov v 3 kategóriách, ktoré sledovať chcem
    a budú pribúdať
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    gaštany mám bez zelenej mašle v neobľúbených [​IMG], aj keď sú moje obľúbené:inlove:

    obľúbené zbieram furt, keď prídem do neba [​IMG] [​IMG]
     
  14. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer a hned odpovídám, že zbytečné řádky mi nevadí odklikávat, že dávají BZ/TBZ ... ale pokud jsem pochopila Barolandův návrh, kde budu mít zvlášť "sekci" na uložení důležitých řádků pro mě, či k akcím a které si mohu opravdu ohlídat (jich není až tolik) potom souhlasím. Vážně musím projíždět třeba na SH (rostlinné), na SK (zvířecí), 25 % a jiné BZ/TBZ (ostatní), či rychlejší chlívky - stromky, děsivka, atd., ... v tom mám taky docela guláš a hodně stonečků jede úplně zbytečně bez využití k momentální potřebě (hlavně, když měním pracovní dobu). Listováním se taky nevyhnu, ale projet tuto "výběrovou sekci" třeba s 30-ti stonky (asi) se lépe ohlídá a hlavně časem zapamatuje. No ono to není jenom o kaštáncích, ale i o postupech, či pomoci zrychlit 20-ti hodinové rostlinky a to mi při nepravidelné sklizni (prácovní doba) docela utíká :sleepy:. Tak dávám ANO
     
    Naposledy upraveno: 10/8/17
    zejdy66 a ell1956 tohle ocenili.
  15. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Aktuální stav je vyhovující.Vše nepotřebné v oblíbených a zbytek klikám dle potřeby.
     
  16. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    A já řádky vůbec neřeším, nejsem závislák ani důchodce...
    Co však pomůže starším začátečníkům vždy podpořím.
     
    zejdy66, ell1956 a tydýtková tohle ocenili.
  17. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Já používám taky Caseyho způsob, ale pokud ten návrh přinese další možnost práce s větvemi stonku, tak proč ne? Hlavně vlastníkům vyššího počtu větví se to může hodit.:)
     
  18. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Stonek využívám stejně jako Casey. Přesto pravdou je, že v "neoblíbených" mám jenom několik řádků pro ruční sklizeň a hromada bonusů mi tím uniká, protože řádky sklidím najednou v nevhodnou dobu. Souhlasím s kiki2305. Každé vylepšení možností nastavení řádků vítám. Za mne ano.
     
    ell1956 tohle ocenil(a).
  19. ell1956

    ell1956 Komisař fóra

    Sklízím taky všechny najednou, jen v oblíbených mám hřbitovní a při otevření teprve kliknu........někdy ovšem se nezadaří a to mám na sebe teda vztek, když je jen 24h:wuerg:;);)
     
    kiki2305 tohle ocenil(a).
  20. Darkry

    Darkry Pisálek fóra

    Název: Lhůta pro odevzdání zbylých materiálů pro akci

    ANO: 58 hlasů (79,5%)
    NE: 15 hlasů (20,5%)


    Zdravím vás.
    Nejsem určitě jediný, kdo někdy nestihne odevzdat všechny materiály pro některou z akcí. Je to způsobeno buď tím, že nemáme čas se dostat na účet v pravou chvíli, abychom mohli věci odevzdat, než akce skončí, nebo tím, že až do poslední chvíle někteří nechávají odevzdávání všech produktů a neodevzdávají postupně.

    Proto mne napadlo:
    1. Po ukončení doby pro akci (například řekněme 5 dní = 120 hodin) se akce ještě prodlouží o dalších 24 hodin.
    2. Po tuto dobu 24 hodin již NEBUDE MOŽNÉ zasadit eventové plodiny, ani vytvořit ve mlýně příkaz pro výrobu eventového předmětu, ani získat eventové předměty při sklizni.

    Výhody:
    Hráči, kteří ne vždy stíhají odevzdání, budou mít ještě čas navíc, čímž to napomůže zábavě z hraní, protože mne například mnohdy vytočí, když event nestihnu a je mi líto, že nezískám nějaký předmět.

    Nevýhody:
    Když jsem nad tímto návrhem přemýšlel, napadlo mne, že vypočítaví hráči budou moct těsně před koncem doby eventu ještě zasadit rostliny a dát příkaz do mlýna, tedy akce již skončí, ale oni budou mít ještě zasazeno a po dobu dalších 24 hodin odevzdávací doby budou moct ještě sklidit nebo vyrobit věci pro event a ještě budou moct odevzdávat.
    (Přemýšlel jsem nad řešením pro tuto nevýhodu, ale nenapadlo mne žádné, které by nijak neomezilo chod eventů, tento problém je tedy otevřený a záleží na tom, zda-li bude brán jako závažný.)

    Závěr:
    Chtěl bych ještě připsat, že tento návrh by neměl nijak ovlivnit chod hry a neměl by nijak zpomalovat eventy. Toto prodloužení by nemělo nijak zasahovat do dalších eventů, protože se jedná pouze o odevzdávací lhůtu, takže již bude moct probíhat nová akce.
    (Záleží na vývojářích, jestli to udělají tak, že doba pro akci je 120 hodin a poté se vytvoří "nová akce" po dobu 24 hodin, nebo bude akce trvat 144 hodin a v posledních hodinách bude pouze možnost odevzdání.)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 24/8/17
    toničienka a zejdy66 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.