Určeno k archivaci Zlepšovací návrhy Únor 2021

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem pezt, 2/2/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Chci šlechtit na Bahamaramě?

  1. Ano

    65 hlasy(ů)
    95.6%
  2. Ne

    3 hlasy(ů)
    4.4%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Je dobře,že hráči zmiňují akce z minulých let,jak byly jednodušší.Co asi mohlo za tu hrůzu co máme dnes?!? Odpověď je jasná. Zavedení všech těch úžasných vychytávek. Šlechtění,řemeslo,další plochy .Co se asi stane přidáním dalších slotů do hry?!? Zisk z polí bude najednou 5 ks,staří mazáci s bonusy z bedýnek i více.To jistě RT nechá bez povšimnutí!:p
     
  2. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Bezvadné, za mě ANO.
     
    evoku57 a modro.ocko22 tohle ocenili.
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    To, že se mi nechce neznamená že by nebyl předán.
    Dál už se k tomu vyjadřovat nebudu, je to zbytečné, za mě je návrh v této podobě nesmyslný.
     
    Pitrýsek47 a Y_n_O tohle ocenili.
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Někdo má problém s nadsázkou.
    Já to taky nepodpořím, protože body nehoním, takže ve slotech je stabilně jen MJS, cukeťák a střídavě jarní věnec s ušatou (Velikonoční) marmeládou. Když potřebuju vánočku a nevinnost, s ledovým klidem zruším zlaté bonusy, BZ mezitím získám z beden a vehiklu. Ale kdyby tu vánočku a nevinnost přeřadili do stříbrných, nezlobila bych se.
     
    ašada01, Pitrýsek47 a matlafous123 tohle ocenili.
  5. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Nebudu se přít, napsáno to bylo jasně, ať si udělá každý úsudek sám....nadsázka to rozhodně nebyla. Já jsem hold člověk, který řekne co si myslí i když upadnu v nemilost, nemám v povaze se přetvařovat.... ani lísat. :pxDNěkdo hold tu snahu má.xDxD
    Hezký večer.
     
    modro.ocko22 a evoku57 tohle ocenili.
  6. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Lidičky, proč se tady hádáte, když je to zbytečné. Vždyť evoku57 to napsala jasně
    Jak si myslíte, že to dopadne v tomto případě?..... tak proč se nervovat a kazit si den ;)
     
  7. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Jsem taky pro.
     
    evoku57 tohle ocenil(a).
  8. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Ještě chci dodat že to je jako kdyby si tu někdo stěžoval na to že RT zavedlo do hry nové plochy ( maják, trosečníkovo pobřeží ) a že si nemůže tolik mincí nasbírat aby otevřel všechny části ploch nebo že nemá * na aktivaci na stromě moudrosti tohle je to stejné některé otevření ploch jsou taky drahé a začátečník je hned mít nebude takhle by to bylo případně i se sloty.

    Jediný čeho se opravdu bojím je to co psal pezt že by se mohli zvyšit ty potřeby pro akce atd ale zase na druhou všimli jste si že poslední akce jsou vždy buď na jednu plochu nebo dvě? Dlouho jsem neviděl akci která by využila všechny plochy třeba na farmě když bude akce na všech plochách ty počty taky půjdou rychleji nebo se napěstuje více.

    Další věc co mi přijde že to tu tronaldo trošku přehání zavání to skoro urážky při tom evoku je naprosto v klidu a hlavně se tu řeší věc která ani být nemusí ale aspoň to třeba RT nakopne aby něco vymysleli oni sami.
    A mimochodem taky bych uvítal kdyby se někdy přidalo něco pro "nás" co tu jsme už 10 let atd nemůže nováček hry chtít mít hned vše jako člověk co hraje 10 let a tady ani nejde o level jak o tu délku hraní. Mě třeba pohání to abych získal Laskavec co nejrychleji nejlépe do dožinek takže honím každy BZ někdo to tak zase nemá je tu spoustu hráču který mají jiný cíle. Jenže je potřeba si přiznat že dřív nebo později RT něco vymyslet musí protože ta hra v tuto chvíli je nedohratelná.


    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    Takto u mě :D Slabota oproto jiným ale taky bych to rád někdy využil :D
     
  9. orel*pard

    orel*pard Zelenáč fóra

    Také přidávám svůj souhlas opravdu by to moc pomohlo jinak jsou tyto výhody v liště nanic, super nápad, děkuji
     
    modro.ocko22, evainfo a evoku57 tohle ocenili.
  10. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tenisto díky ;)
     
  11. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Já bych měla ještě jednu úvahu k tomu případnému navyšování požadavků v akcích. Evoku celkem jasně navrhuje, aby získání slotů nebylo snadné. To ale znamená, že by se k němu široká hráčská komunita asi nedostala - ostatně, to je i jedna z námitek ze strany Tronalda. Jasně, že do plánů RT nikdo z nás nevidí, ale celkem je logické předpokládat, že hru chtějí udržet. Což ale znamená co největší počet hráčů. Pokud by ale akce byly díky inovaci slotů pro většinu hráčů nesplnitelné, asi by začali odpadávat. Ať si o marketingu společnosti myslíme cokoliv, tohle určitě vědí. Tak proč by to dělali?
    Spíš bych pohlížela na přidání slotů jako na jistý bonus pro matadory, který navíc i tak bude těžké získat. Něco jako ty obr stromky v úkolech.
    Jinak pro uklidnění odpůrců tohoto návrhu - myslím, že podobné změny, pokud by se jimi někdo vůbec zabýval, přijdou na řadu až za hodně hodně dlouho. Unity si podle mne stále žádá veškerou pozornost a nikdo na nic jiného určitě nemá ani čas ani energii.
    Takže za současného stavu je celá tato debata spíše akademická ;).
     
    tenista99 a evoku57 tohle ocenili.
  12. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Děkuji všem za vyjádření a podporu :)
    Trošku pro vysvětlení: udělala jsem to schválně složité k získání, bo kdyby to bylo hodně snadné, nikdo by se s tím vůbec nezabýval a to by nebylo dobré. Mě by stačilo, kdyby to zafungovalo aspoň jako připomínka k RT, že něco takového kdysi slíbili. A dostat se do levelu 300 je zatím tak neskutečně nereálné, že každé vylepšení hry by nás trošku přiblížilo k těm vyšším metám. I kdyby se to uskutečnilo a ti, co nemají dost ZB, FM a hvězdiček by na to hned nedosáhli, tak časem by určitě se snažili bonusy získat. Na KŠ jsem to dala záměrně, bo je předpoklad, kdybych bonus chtěla získat, tak bych protočila hodně PL a tím je možná i kupovala. Takže pro RT zisk a nikdo by na tom neprodělal, protože před akcí hodně z nás točí KŠ a jestli padne 100% či více nebo se nám otevře slot, je obojí výhra. Ale jak píše
    kiki, v této době se tím asi nebude nikdo zabývat, protože s Unity je práce jak na kostele. A opravdu bude záležet jen a jen na RT, zda se na můj návrh vůbec kouknou.
    Apropo, šlechtění na bahamě nechcete? stále tam ještě chybí plno bodíků do hlasování, aby i tento návrh prošel ;):D
     
  13. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    evoku57
    K té obtížnosti postupu do dalšího levelu v levelech >200...

    Jak už jsem několikrát zmínil, ta obtížnost roste exponenciálně - s tím neudělá nic ani jakákoli dekorace, dávající N-násobek levelu BZ, protože exponenciála vždy vyhraje.
    Jediné řešení by bylo navázat dekoraci nebo spíše řádek ve stonku nějakým způsobem na tu exponeciálu. Dokonce bych si dovedl představit, že by takový řádek byl odměnou v TOP1000 - to by byl masakr během dožínek...
     
    evoku57 a tenista99 tohle ocenili.
  14. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Dal jsem ANO - myslím, že by něco takového mohlo projít, protože to představuje tlak na využití placené komodity (SH) - a na to by mohl BP slyšet.
     
  15. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Jan Svatek, dobrý nápad, dej to jako zlepšovák ;)
     
    tenista99 tohle ocenil(a).
  16. larelay

    larelay Analytik fóra

    To jsem zase někam vlezla :) Nejvíc mě pobavil příspěvek tronalda s jeho "takže sa ukľudníme dobre" :)
    Návrh jsem teda ani nečetla, ale z diskuse jsem pochopila, o co jde a za mne ne, ale nehlasuji, ať vám to nepokazím. Myslím už kdysi dávno "starý dobrý" Pajda (tak nebyl tak starý) byl proti tomu, aby se zvyšovala náročnost hry pro hráče, což by s tímto asi přišlo.
    Mě by tedy zajímalo, jestli vůbec RT o nějaké návrhy stojí. Jestli se zbytečně nevyčerpáváte takovou diskusí, ale asi ne, jinak byste to nedělali.
    Je tu na fóru poslední dobou velmi nevlídno. Když už sem musím pro info k akci a nedejbože se nudím a občas kouknu do nějakého vlákna, tak rychle mizím.
    Četla jsem, že odpískali verzi hry pro Apple, tak fakt pochybuji, že se budou něčím takovým zabývat a těch návrhů podobných už asi bylo hodně.
    Zkuste občas vyjít z té virtuální bubliny. V životě jsou určitě lepší mety, než něco nasyslit na virtuálním poli nebo dosáhnout nějakého levelu. Ale možná to potřebujete, každého věc. Tak jen opatrně, ať vás u toho neklepne :))
     
    Beer68, modro.ocko22 a evainfo tohle ocenili.
  17. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Dobrý nápad a dala jsem taky ANO
     
    evoku57 tohle ocenil(a).
  18. albína1927

    albína1927 Rádoby autor

    JSEM PRO.DALA JSEM ANO.ALBÍNA1927
     
    evoku57 tohle ocenil(a).
  19. prdelka010

    prdelka010 Vycházející hvězda fóra

    Za mě ano, super nápad
     
    evoku57 tohle ocenil(a).
  20. hnojivo

    hnojivo Aktivní autor

    Souhlasím, určitě to pomůže.
     
    evoku57 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.