Určeno k archivaci Zlepšovací návrhy Únor 2021

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem pezt, 2/2/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Chci šlechtit na Bahamaramě?

  1. Ano

    65 hlasy(ů)
    95.6%
  2. Ne

    3 hlasy(ů)
    4.4%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Takú sprostosť som tu už dlho nevidel. Jediné čoho si farmár môže dostatok získať z plnenia úloh v družstve tak sú zlaté banány iné nič a to len preto, že v porovnaní s farmárskymi mincami a hviezdičkami ich je potreba veľmi málo a to ešte daný farmár musí byť milionár aby si to mohol dovoliť rýchlo doplniť, viem o čom hovorím ak si dobre pamätám tak keď som potreboval rýchlo doplniť opičí chrám stálo ma to vyše 200 miliónov krejcarov. Teraz prejdem k hviezdičkám :D Ja sám mám problém s hviezdičkami aj keď plním úlohy v družstve, týmto si ma teda riadne naštvala pretože viem aká je to blbosť. Nemáš šancu nazbierať toľko hviezdičiek aby si si všetko otvorila v strome múdrosti. Ja sám teraz rozširujem hnojisko a stojí ma to desiatky miliónov. Ďalej rama mince :D :D :D na toto netreba komentár pretože to každému dojde aká je to somarina. Prejdime k levelovaniu. Ja som sa vrátil tuším v marci minulého roku a tuším som bol v 74.lvl teraz som v 225. za 2 dni budem v 226. Levely nemájú absolútne nič spoločného s tým či si dobrý farmár alebo nie. Potrebuješ obrovské zásoby superhnojiva, vrtuliek a párty lístkov. Tie levely neznamenajú nič. Tvoje slová, že keď farmár vie, že sa do hry niečo pridá (teraz to bol maják) tak by sa mal snažiť získať tie hviezdičky na to. K tomu ti poviem len toto. Väčšina z Vás si to odomkla v ten deň čo to prišlo do hry. Ja som musel minúť vyše 100 miliónov krejcarov a odomkol som to aj tak za 2 týždne až. Takéto správy ma tu naozaj rozčuľujú lebo viem, že sú to všetko blbosti. Radím adminom nech toto vlákno radšej uzamknú nech sa tu nestrhne slovná hádka pretože farmárka urazila všetkých nováčikov a snažiacich sa farmárov. Už sa tu vyjadril jeden farmár a určite sa pridajú další. Toto si si teda pokašlala evoku a to riadne.
     
    Pitrýsek47, masinaka a pezt tohle ocenili.
  2. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    V této podobě s návrhem nesouhlasím. Již dříve jsem navrhoval přidání slotů do hry a to tak že by nám navýšili sloty tak, že by byly např. 2 zlaté sloty na zvěř,dva na výrobny a dva na BZ.Diamantovej bych vůbec neřešil, bo si myslím,že pěstování máme víc než dost!:p Jedině přidat diamantovej na BZ.
     
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Apropo

    Takové akce byly od vás hráčů žádané, aby byly rozděleny, splnění základní části pro všechny, a těm co mají možnosti mohou pokračovat v plnění, takže na tom nevidím nic těžkého.
    Chtělo by to sundat ty růžové (fialové) brýle a zapřemýšlet.
     
  4. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Milý tronaldo, také jsem začínala a neměla jsem nic, všechno jsem si musela vybojovat ;) a to né lehce a to byly daleko těžší doby, bo z dekorací bylo nula nula prd a neměli jsme všechno, na co jsme si vzpomněli. Tak když ses dostal tak vysoko, tak rychle, tak už bys měl mít docela dost. Nemusíš dělat každou akci, co se zamane, můžeš si pěstovat a chovat do družstva a ono to nějak půjde. Zbytečně se rozčiluješ :mad:, nad něčím, co stejně neovlivníme ani jeden. Já tě nechci urážet a nechci se ani hádat, také jsem se ti předem omluvila ;):), ale ty sis přečetl názor pezt a hned jsi se toho chytil. Opravdu nemůžeš mít vše, co mají hráči, kteří hrají léta. Nám se ani nesnilo hrát přes mobil a sklízet třeba v zaměstnání, to jsou vymoženosti, které my jsme nikdy neměli a vůbec si toho nevážíš, jen osočuješ a neprávem. Kdo se tu rozčiluje jsi ty, se mnou to ani nehne a nikoho neurážím, jen odpovídám na to, co jste tu napsali, o blufech a podobně píšeš jen ty :eek:
     
  5. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Asi mi neco unika, ale proc by se mely akce stizit presunem nekterych rem. produktu ze zlateho do stribrneho slotu? Jedinou vyhodu, kterou vidim je, ze bych nemusela rusit napr. bezici BZ bonusy, abych mohla rychleji rozpestovat.

    EDIT: Beru otazku zpet, spatne jsem si v rychlosti precetla o cem pises (bylo toho az az). Puvodni navrh byl presun mezi zlatem a stribrem, akorat jsem si nevsimla, ze doslo k pridani presunu mezi diamantem a zlatem.
     
    Naposledy upraveno: 4/2/21
    alexandrakerulova00 a tenista99 tohle ocenili.
  6. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Když tak přemýšlím souhlasím s @pezt že RT by si mohlo říct oka chtějí sloty navíc ALE tak budeme mít ještě vyšší požadavky to by se stát mohlo. Zase na druhou stranu ale nesouhlasím úplně s @tronaldo55 protože oka hra by měla být fér pro všechny ale nikdo kdo začínal nikdy nemohl hned získat věci jako hráči ve vyšších levelech kdyby hra měla být fér pro všechny tak to že já hraju 11 let a někdo 2 roky by mi bylo úplně k ničemu logicky hráč co začíná a má nižší lvl nemůže mít to co někdo má v levelu třeba 200.
    Kdyby mělo být vše fér tak by akce měli být úplně easy aby to splnil každý hráč a už teď když mámě težší akci která má střední základ a težký konec najde xxx hráčů co se jim to nelíbí ale takhle prostě nefunguje žádná hra.

    Pak souhlasím s @tronaldo55 s tou bednou je super že jí dávají třeba sezóny a akcí kde to může získat kdokoliv. Ono stačí v levelu 100 a výš získat bednu dostat třeba postřikovací umění a děláš skoro 1-2 levely denně. Já sám mám teď cca 4000* na stromě nemám vše aktivované ale jsou tam jen věci které aktivovat nepotřebuju a družstvo zdaleka hotové nemám. Taky bych rád našel aspoň nějaký jakýkoliv způsob jak ty * využít nemusí to být za sloty ale aspoň za něco to stejné ZB. Mince tam je to nejvyrovnanější protože já sám jich moc nemám ovocný trh nedělám a dělám jen nublony.

    Každopádně prostě ano v některých vymoženostech hry a novinkách se musí brát zřetel i na hráče v nižších levelech ale ne pořád. Kdyby se hra zaměřovala jen na nižší levely a dělal vše jednoduše přístupně a lehké tak nemá smysl hrát pro nás co jsme 200 a výš.

    Taky ještě chci říct že my co jsme začali v roce 2010 atd tak farmerama byla úplně nová skoro ta hra byla totálně jiná a mnohem těžší pro začínající hráče než teď pro začínající hráče. A jakoby řešit rozšiřování hnojiva je blbost páč oka dát na třeba 500ks jednotek akorát ale já osobně pokud bych byl hráč který sbírá * na rozšíření hnojiva a vím že se přidají nový sloty tak kašlu na hnojivo a chci sloty.

    Pamatuju jak jsme museli odlítat míle na baha. A další věci to teď vůbec neni hra dřív byla mnohem těžší teď jsou hráči co jsou schopný se dostat do 100 levelu za rok. A co my? Nám to trvalo mnohem déle dekorky dávali 500-1000BZ a bylo to pro nás hodně :D A teď je to totálně jiný.


    BTW - však kdyby jsme měli 2 diamantové sloty tak by jsme stejně nemohli dát třeba 2x 200% nebo tak šlo by třeba MJS a 200% nebo 200% a 100% ale nemyslím si že by to byla taková extrémní pomoc aby RT dělalo akce těžší ale mohu se mýlit RT je hodně nevyzpytatelné :D
     
    Naposledy upraveno: 4/2/21
  7. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Štveš ma pretože svojím príspevkom šíriš falošné informácie ohľadom toho, čo sa dá v tejto hre dosiahnuť. Dôkladne som si ten príspevok prečítal a vybral jednotlivé pasáže a do detailov vypísal ako to v skutočnosti je. Tvoja odpoveď je napísaná v štýle "Ty nevieš aké to kedy bolo a osočuješ ma neprávom". Nepredložila si žiaden konkrétny dôkaz ohľadom toho, žeby som hráčov zavádzal mojim príspevkom. Jediné na čo si sa zmohla bola poučka o histórii farmeramy a že teba človek nenaštve. :D Veď si na smiech s touto tvojou odpoveďou. Žiadne fakty, žiadne dôkazy, žiadne detaily, jednoducho si nič nepredložila aby si vyvrátila môj príspevok. Píšeš mi tu, že som si prečítal názor admina a hneď som si urobil záver :D Vtipné je, že som si príspevok admina prečítal až vtedy keď som ten dlhý príspevok mal už v polovici napísaný :D ale šak v poriadku. Ďalšie odpovede ktoré som tu našiel sa opierajú na to, že som vo vysokých leveloch a už som "za vodou" Prosím Vás to odkiaľ máte takýto nezmysel? Čo takéto obrovského získate keď ste v tých vysokých leveloch? Veď som to v príspevku vyššie konkrétne vypísal čo tým dosiahnete. Absolútne nič. Jediné dobré veci ktoré farmár dosiahne vo vysokých leveloch sú tie úlohy na obr stromky kde je možnosť získať si SH strom a vrtuľkový strom a bedne za postup. Ja som dával na fórum a všetci si to môžu pozrieť čo som získal za vyše 20 dební za ten postup od 200.lvl a vyššie. Totálne nič! 2 bezvýznamné stromy ktoré mi ležia v lište. V tých vysokých leveloch jednoducho nič nie je jasné! Prečo tu dávate také sprosté argumenty. Kebyže dostanem za každý level 1000 jednotiek superhnojiva alebo niečo tomu podobného tak by som Vám neodporoval lebo by ste mali pravdu ale toto čo som si prečítal to sú sprostosti. Tenista správne povedal, že rozširovanie hnojiska nie je až tak dôležité ale to je skôr to, čo ja momentálne robím za tie hviezdičky. Nič to však nemení na fakte, že na to aby ste získali všetky hviezdičky potrebné na dokončenie toho hnojiska Vám jednoducho nestačia tie úlohy v družstve ani akcie. Za mňa konkrétne by sa mali na fóre cenzúrovať príspevky ktoré obsahujú falošné informácie a ktoré sľubujú nereálne úspechy/zisky alebo ako to chcete napísať.
     
    Naposledy upraveno: 4/2/21
    Pitrýsek47 tohle ocenil(a).
  8. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    No, taky za postup můžeš dostat floren nebo vrtulky ;).
    Ale vážně, hodně taky záleží na tom, jak hraješ. Já třeba bych hnojiště chtěla rozšířit na maximum, na druhou stranu mi naprosto nic neříkají expertní plodiny a s nimi související úkoly (vyjma úkolů, kde lze získat obr stromky, ale ani nevím, jestli taky patří k expertním). Ale někomu třeba ano a pak jsou pro něj postupy důležité.
    A pak - ten výraz "vysoké levely" taky někdy prostě označuje dlouho hrající hráče. Samozřejmě, ne každý vysoký level hraje XX let, ale většinou to tak je. No a tihle hráči mohou mít např. větší množství obr stromků a jejich zásoby SH a vrtulí jsou úplně někde jinde a mohou tedy mít jinou strategii než my ostatní.
    Takže sice máš v těch argumentech pravdu, ale může jít zkrátka o nedorozumění, kdy pojem "vysoký level" chápete každý trochu jinak.
     
    zejdy66, evainfo a ezzra tohle ocenili.
  9. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    hlasovala som za,o tom ci navrh prejde o tom rozhodne niekto iny
    co sa tyka hviezd [​IMG] co mam s nimi robit?a to nehovorim,ze este vzdy nemam vsetky ulohy splnenene
    a banany? [​IMG] co s nimi?
    hram uz tuto hru neaky ten rocik a este ma bavi ;).
    kazdy zaciatok je tazky,keby mi dnes niekto odporucal hrat tuto hru,tak urcite ju uz davno nehram :)
    takze sa ukludnime a nechame to na vyssej moci,aj tak rozhodnu o nas bez nas xD
     
  10. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    ..prijala by som diamantový a zlatý slot, kvôli využitiu napr. desivých produktov (všetky mám z hry zadarmo8)), dokonca sa ich snažia predávať, "mohli by si ekonomicky pomôcťxD", keby boli na niečo:music:, a postup do 300 lv by sa hneď znížil o 1000 rokovxD;)
    ..a jasné, že v slotoch prehadzujem, MJZ už nemá cenu, a keď bude viac času, poprehadzujem nejak aj tieto8);)

    [​IMG]




    alexandrakerulova00,
    s hviezdami a banánmi si na tom dosť tak mizernexD:inlove:;) [​IMG] [​IMG] 8)
     
  11. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Milý tronaldo,
    tak
    1/ nepamatuji se, že by nějaký návrh prošel přes RT, aspoň tedy český
    2/ odsuzuješ něco, co se ti může časem hodit
    3/ když to nemám já, tak ať to nemá nikdo jiný, jak kdyby ty sloty zítra přidali
    prostě chováš se jak malý Jarda, kterému vzali hračku, vůbec nechápu, co stále řešíš xD
     
  12. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Vskutku výživná diskuze související se zlepšovacím návrhem.
    :D
    Moderátoři, prosím, chraňte nás před zhoubnými zlepšovacími návrhy, bude-li ještě hra hrou.
    :D

    Edit
    A ze všeho nejdřív bych napsal diamant.
    :D
     
    Naposledy upraveno: 5/2/21
    Pitrýsek47 tohle ocenil(a).
  13. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Pravda je, že by výsledkem mohlo být další ztížení akcí... a odrazení některých hráčů, kteří by se třeba časem zařadili mezi platící hráče - a to je jaksi v rozporu se zájmy RT...
    Na druhou stranu chápu hráče, kteří hlasují pro návrh (také jsem pro něj hlasoval), protože je faktem, že my dlouhohrající hráči jsme svého druhu závisláci (a kdo z hráčů 200+ tvrdí že ne, tak ať posoudí, kolik času a možná i peněz věnuje na oltář Farmeramy). A protože dostat se blíž k vyššímu levelu pro hráče 200+ představuje exponenciálně těžší a těžší záležitost, hledáme zcela pochopitelně cesty, jak si to usnadnit (a předložený návrh má i tento cíl)... Je pravda, že mám mraky některých řemeslných produktů, které jsem snad ani nikdy nevyužil, protože na ně nemám místo. Možná bych je měl vrazit na trh, i když by pak došlo ke snížení ceny. A samozřejmě myšlenka, že bych je mohl uplatnit sám v nějakých volných slotech navíc, je lákavá. Proto asi (ve chvíli, kdy píšu tento příspěvek) více než 92% hráčů hlasuje pro... (Mimochodem možná i proto, že většina z nás diskutujících patří spíše k těm "délehrajícím" hráčům.)
    Za sebe bych pochopitelně sloty navíc využil (hvězdiček či zlatých banánů mám, že bych je mohl vidlema obracet), smířím se ale i s tím, když z návrhu nebude nic. Proč?
    Protože i poté bychom zas a znova dumali (my Farmeramí fanatici), jak udělat akci co nejrychleji, jak postoupit dříve do dalšího levelu a tak dále a tak podobně...
    Už nám totiž není pomoci.
    ;)
     
  14. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Jsem pro. Proč pak asi zatím k rozšíření nedošlo? Slibem neurazíš. Sliby se slibují, blázni se radují. To co já vám slíbím, to vím nikdo nedá. ;)
     
    evainfo a matlafous123 tohle ocenili.
  15. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Dala jsem ANo, takový návrh vítám. Rozhodně nesouhlasím s řečmi " co chudáci začínající hráči", je to úplný nesmysl. Když jsem začínala spolu s rozjezdem Farmeramy byly akce oproti dnešku méně náročné i když jsem je tehdy za těžké považovala. Když jsem získala nějakou dekorku, dávala jen 10 BZ, ta co dávala nejvíc, dala 325 BZ. S tím se moc povyku nenadělalo a muselo se dřít, aby se člověk někam dostal. Nebyly v odměnách žádné dekorace s vysokým počtem BZ, nebyly v odměnách žádné bedny, které dnes začátečníkům hodně pomáhají, kolo štěstí nedávalo takové odměny jako dnes. Růžové stáje a výrobny jsem si musela vydřít, nestalo se, že bych něco takového vytočila na KŠ a dnes hráči tu možnost mají. Jen všelijaké bonusy, které se dají získat z beden nebo v akci či na KŠ, my si o tom mohli jen nechat zdát. Nedávno si jedno z vnoučat založilo farmu, naposílali jsme mu při O+D dekorky s vysokým počtem BZ a ty mu pomohly k postupům o kterých se mě před mnoha lety nezdálo.
    Takže kecy, jak to mají ti začínající hráči těžké, ty si někteří diskutující mohou odpustit, naprosté bláboly. Od počátku hraní jsem do farmy nedala ani pětník, až v posledních pár letech si nakupuji, co uznám za vhodné a postupovala jsem, ale také jsem makala. Jestli ono to ovšem není tak, že dnes si začínající hráč myslí, že musí mít vše hned. Dnes mám teprve LVL 230, jsou to miliardy a miliardy BZ do dalšího postupu a kdo nás skalní hráče lituje, kolik toho musíme dodat abychom postoupili?
    Teď bych tu měla něco k vyjádření moderátora. Domnívám se, že pokud návrh splňuje určitý počet hlasů PRO předání, měl by být předán, a tak nějak se mi nelíbí vyjádření ve smyslu " mě se to jako moderátorovi nelíbí a já rozhodnu, zda návrh předat či ne" . Snad jsou určené nějaké podmínky pro předávání návrhů nebo se snad mýlím a moderátor si může rozhodovat jak chce.
    Spíše bych vítala takové aktivity ze strany moderátora, které by vedly k tomu, že by se konečně začalo něco dít se hrou, která zatím od ukončení FlashPlayeru nedoznala výrazného zlepšení podmínek spokojenou a plynulou hru, bez věčného restartování. Myslím, že více apelů na RT a méně okřikování hráče za dobrý návrh by neškodilo. A k tomu odlivu hráčů - to si dělá RT samo. Ono by neškodilo, kdyby se více snažili zprovoznit pořádně hru a nedávalo jen "nákupní " akce. Kdyby tak netlačili na pilu a nesnažili se urvat co největší výdělek, vyplatilo by se.
     
  16. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    DANKA722 tak s tymi bonusmi som trosku lepsie na tom
    [​IMG] [​IMG]
    ani ich velmi nevyuzivam ;),preto by som uvitala neaky ten dalsi slot ;):)
     
  17. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Evi, díky, vyjádřila jsi to přesně :music:

    Jan Svatek, taky díky za tvé vyjádření, mluvíš mi z duše ;)
     
    evainfo a pajaable tohle ocenili.
  18. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj pajaable

    Kde jsem něco takového napsal ?
    Já nerozhoduju co se pošle a nepošle, to rozhodujete vy já jsem jen napsal že se mi ten návrh nelíbí.
     
  19. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Nenapsal???? Tak mám asi vlčí mhu....
    Byla to asi vlčí mha,
    hustá a zrůžovělá,
    to, co mi sedlo na víčka,
    jen abych neviděla.

    Byla to asi vlčí mha,
    co zmátlo moje oči ... xD
     
    modro.ocko22 tohle ocenil(a).
  20. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Prosím všechny, zapojte se i do hlasování k druhému návrhu o šlechtění na Bahamaramě, díky :inlove:
     
    modro.ocko22 a pajaable tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.