Určeno k archivaci Zlepšovací návrhy Únor 2018

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem pezt, 1/2/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Souhlasíte s grafickým vylepšením našich Parků?

  1. Ano

    18 hlasy(ů)
    51.4%
  2. Ne

    17 hlasy(ů)
    48.6%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj farmář1970

    Děkujeme, návrh nesplnil předepsané podmínky pro předání RT.

    Fajn hru pezt

    Téma zamykám

    [​IMG]

     
  2. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj dismirus

    Děkujeme, návrh nesplnil předepsané podmínky pro předání RT.

    Fajn hru pezt

    Téma zamykám

    [​IMG]
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  3. irsko

    irsko Aktivní autor

    Název: Oblíbené položky v Semenářství

    ANO: 65 hlasů 100.0%
    NE: 0 hlasů 0.0%


    Navrhuji, aby bylo možné si v Semenářství označit oblíbené položky a kliknutím na tlačítku Koupit oblíbené by se koupily všechny najednou.
    Mohla (ale nemusela by) vyskočit cedule, zda skutečně chcete koupit položky za xxx krejcarů.

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 3/3/18
    evoku57 a modro.ocko22 tohle ocenili.
  4. lase2

    lase2 Magnát fóra

    super nápad, za mne ano :) A kdyby to nešlo, tak alespoň variantu "koupit vše", když dokupuji rostlinky, tak to klikání každý den po 100 je hrozné :)

    Edit : akorát jdu z nákupu v semenářství s novým poznatkem. Hodil by se i aktuální stav plodin, který by se v semenářství ukazoval podobně jako krmivo u chlévů, když už budou v těch úpravách ;):p
     
    Naposledy upraveno: 21/2/18
    kytka50, Milka66 a tydýtková tohle ocenili.
  5. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Za mě také ano, minimálně prvních 20 dokupuji téměř denně.
     
    kiki2305 a tydýtková tohle ocenili.
  6. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    [​IMG]
     
  7. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Super nápad, denní odklikávání a procházení obchodu by odpadlo. Za mne ano.
     
    kytka50 tohle ocenil(a).
  8. liduška14

    liduška14 Pilný autor

    Za mne ano
     
  9. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Nehlasuji, pro mě je to zbytečné. 3000 mrkve naklikávat za měsíc se mi při turnusovém hospodářství nevyplatí, to získám za 2 sklizně denně. Jednou ráno než oběhnu všechny plochy, podruhé třeba při čekání na "dozrání" mazlíků nebo před večerním setím. A stejné je to s ostatními krátkodobkami.
    Pro toho, kdo si tímto způsobem zvyšuje zásoby nebo přivydělává na trhu, to určitě efekt mít může. Ale pochybuji, že se tímto RT bude zabývat.
     
  10. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    Já dala ano, protože každý den kupuji všechny položky do cca 12tis./100ks, a někdy (poslední dobou vlatně pořád) i další, a to je docela otrava. Doplňuji stodolu za "levňocha", ale musím mít po ruce lístek, kde mám napsáno, co mi chybí, a co je naopak levnější na trhu. Takže za mně velké ano.
    V souvislosti s tím mi ale chybí nejvíce jiná věc - abychom v každém okamžiku věděli, kolik čeho máme - myslím tím při nákupu v obchodě i v semenářství, abych nelítala tam a zpátky porád. No ale to je jiná věc.
     
    kytka50, evoku57 a kaolín11 tohle ocenili.
  11. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Dala jsem ano - souhlasím sice s Krakoramajou, že u těch prvních položek je to asi o ničem, ale já takhle každý den kupuji kukuřici, houby a cibuli. Ty už tímhle rychlým způsobem nenapěstuji a navíc každá z položek je na jiné stráncea listování je otravné - takže jo, mně by se to hodilo.:)
     
    kytka50, tydýtková a evoku57 tohle ocenili.
  12. mico5252

    mico5252 Rádoby autor

    ja som dala ano dosť často nakupujem a veľa krát nemám prehľas čo mi je treba tiež použivam listočkovú metodu a môj partner sa mi chichoce či idem do obchodu....
     
    kytka50, tydýtková a evoku57 tohle ocenili.
  13. modrýměsíc

    modrýměsíc Rádoby autor

    za mě ANO
     
    tydýtková a evoku57 tohle ocenili.
  14. Hackus07

    Hackus07 Zelenáč fóra

    Dobrý den,
    mám takovej navrh na zlepšeni hry ohledně pomocniku,když si je hráč zakoupi za floreny a i když ma hru zaplou tak se to odečita to je samozřejmé,ale když ji zaplou nema třeba 10hod tak se mu čas stejně odečita.Muj navrh je když se hráč odhlasi ze hry tak by se ti pomocnici mohli stopnout a spustit se až se opět přihlasí.Mýslim si že stimto bude souhlasit většina hráču.
     
  15. lase2

    lase2 Magnát fóra

    to sice ano, ale tvuj návrh odporuje jednomu základnímu pravidlu - 4. přímo zakázané návrhy - bod 5 návrhy na snadné získání Premium výhod, florenů, pomocníků, nářadí a dalších placených prvků hry. Tímto by hráči snadno získali prodloužení pomocníků, což RT nepřipouští...
     
  16. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Hm - a nemohl by si hráč vybrat, jestli chce za svoje floreny přímo aktivovat pomocníky nebo kupóny?
     
  17. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Hackus07

    Tak za prvé, návrhu chybí anketa a za druhé jak píše hráčka lase2, odporuje dalším pravidlům.
    Příště prosím o prostudování pravidel k podávání návrhů, Pravidla sekce Zlepšovací návrhy

    Fajn hru pezt

    Návrh zamykám

    [​IMG]
     
    Iwuska tohle ocenil(a).
  18. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Za mě taky ANO, nakonec jsem souhlasila i s krákoroumájou, bo každý může mít svůj názor ;)
    A určitě by se hodilo toto uspořádání i na trh. Používám vyhledávání v obou případech, ale někdy je času opravdu málo, třeba před odchodem do práce a každý zlepšovák tak pomůže, díky za každé takové popostrčení
    ;)o_O
     
    kytka50, MatysekKamilek a tydýtková tohle ocenili.
  19. kytka50

    kytka50 Expert fóra

    Davam ano, kupuji hlavne 20-ti hodinové plodiny a ty jsou až na konci
     
  20. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Ale jo, dávám ANO.
    A proč? Protože v některých plodinách jsem prostě "na dně", vše pěstovat nemohu a lézt na současný trh s poptávkou a nikoli s nabídkou znamená riskovat své duševní zdraví a v porovnání s ním (s trhem) jsou ceny "lidové", byť jen za omezené množství semínek...
    A jak je známo - nemusí pršet, stačí, když kape.;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.