Určeno k archivaci Zlepšovací návrhy Únor 2018

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem pezt, 1/2/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Souhlasíte s grafickým vylepšením našich Parků?

  1. Ano

    18 hlasy(ů)
    51.4%
  2. Ne

    17 hlasy(ů)
    48.6%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Tak s tim uz vubec nesouhlasim, protoze sloni C++ zraji 3:45 hod. a zluty upgrade 5:38. Nezlob se na me, ale davam NE.
     
    evainfo a Xenie6161 tohle ocenili.
  2. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Zdravím vespolek,

    osobně návrh vidím jako bezpředmětný a to hlavně protože ať chceme nebo nechceme jde o placený prvek hry a ten by se neměl jen tak měnit v něco jiného i když placeného. Ono to bude asi i důvod, proč tyto výběhy zůstali ve hře.
     
    evainfo, kiki2305 a Xenie6161 tohle ocenili.
  3. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Za mne taky Ne, protože zkrátka C+ a C++ nejsou upgrady, je to něco jiného. Totéž platí pro strašidelné verze, přestože nejsem zrovna jejich fanynka.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  4. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Ahojky, ten soutok řek v parku se mi líbí a má to své kouzlo. Že není celá volná plocha přecpaná dekorkami jako ve strašidelném domě (tam nic nenajdu) má taky výhody v orientaci. No více místa by bylo asi o sedm políček, ale měnit nové dekorky z akcí na vyšší BZ ten plac asi nahradí .. věc názoru :p
     
  5. dismirus

    dismirus Vycházející hvězda fóra

    Název: Vlastní děsivá noc

    ANO: 8 hlasů 22.9%
    NE: 27 hlasů 77.1%


    Navrhuji, aby souběžně s klasickou Děsivkou došlo ke spuštění Vlastní děsivé noci.
    Na stonku by se zavedl řádek Vlastní děsivá noc, po jejichž odkliknutí začne běžet 24 hodinový interval, kdy si může hráč libovolně pěstovat, co chce. Po uplynutí intervalu by se stonek opět mohl aktivovat až po 672 hodinách (28 dnech) opět na 24 hodin atd.
    Výhody: Mnoho hráčů nemá kolikrát čas ve stanovené dny Děsivky vůbec sednout k počítači. Hráč si může libovolně zvolit, kdy si Děsivku sám spustí.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 18/2/18
  6. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Ne. Z několika důvodů :
    1. Aktivace pomocí stonku. Nemám nejmenší ponětí jaké bonusy a kolik větévek mi co dává a kolik jich aktivuju zcela zbytečně a bonusy mi mnohdy proklouzávají mezi prsty. Takhle bych si aktivoval děsivku a nemusel bych si toho ani všimnout

    2. Aktivace po 28 dnech je v momentě kdy měsíce mají 30 a 31 a 28 dní, dost složité na hlídání a určitě bych minimálně 8x za rok ani nevěděl že už uplynula stanovená doba.

    3. Jak by fungovaly 2 děsivky zároveň ? Sečetl by se čas nebo by se aktivace vynulovala tím že by dalo RT děsivku v momentě kdy bych ji já (náhodou, viz bod 1 a 2) aktivoval na stonku ?

    4. 24 hodin je stejný časový úsek jako běžná děsivá noc, čily pro normální použití nepraktické doba - nehledě na velmi malou pravděpodobnost že by někomu zrovna těch 28 dní vyšlo na víkend, volno, dovolenou atd. a navíc by se to muselo hodně hlídat (bod 1 a 2) aby se aktivovala v momentě kd mám čas. Přes noc spím a přes den se nechci otrocky věnovat hře jen proto že jsem si náhodou aktivobal děsivku na stonku a zoufale využívám času protože další aktivace bude až za 28 dní.

    5. Čas stonku by se počítal v momentě deaktivace. Tím by se stalo (opět bod 1 a 2) že bych si náhodou aktivoval děsivou noc před spaním - neumím si představit rolování a hledání stonku během měsíce jestli už je nebo není připraven na spuštění.

    6. Pro ty kdo kupují pomocníky (i pro stonek) by si tuto větévku aktivovaly jak ? Odejmout z aktivace pomocí pomocníků není možné.

    7. Nevěřím že by RT z něčím takovým souhlasilo (a není to tím že by to bylo složité na programování)

    Určitě by mě ještě napadlo několik věcí ale tyhle snad stačí.

    Nehlasoval jsem.
     
    vilm4, Y_n_O, aljanu a 1 další uživatel tohle ocenili.
  7. veverka61

    veverka61 Perspektivní autor

    Vzhledem k tomu, kolik děsivých rostlin potřebujeme do úkolů v družstvu, na otevření dalších částí houbového lesa, na mnoho krásných a potřebných "věcí" v děsivém obchodě či na výrobu strašidelných kytic atd., navrhuji akci děsivou noc zařadit jednou týdně. Myslím si, že děsivka jednou za měsíc, většinou na jeden den, opravdu nestačí. A navíc se mnoho "farmářů" zrovna tento den třeba k pc ani nedostane. A to nemluvím o tom, že je tato "děsivka" mezi námi opravdu hodně oblíbená :)
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  8. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Kam spěchat?Na děsivku se těším ale 1x měsíčně stačí.Beru to jako bonbónek - odměnu za výdrž.
     
  9. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    xD Joj, ve vedlejsim vlakne se vylepsuje na 1x za 28 dni... tady uz 1x za tyden o_O Tak ted cekam, kdo prijde s tim, ze by mela byt vlastne zapnuta trvale. Byt tu anketa, davam NE, NE, NE.
     
    Y_n_O, aljanu, vilm4 a 1 další uživatel tohle ocenili.
  10. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj veverka61

    Neboť návrh postrádá anketu, a tím nesplňuje pravidla, musím to zamknout
    A jak píší ostatní ztratila by své kouzlo, kdyby byla každý týden

    [​IMG]
     
    aljanu a vilm4 tohle ocenili.
  11. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Nehlasovala jsem taky, protože nechci dávat rovnou "ne". Nějakou časovou změnu v Děsivce bych totiž brala, mám podobný problém, jaký popisuješ. Často se mi podaří během děsivky jen sklidit to, co tam zrálo od minula a nově zasít. A už se mi i stalo, že jsem vynechala úplně.
    Chápu taky, proč to vlastní spuštění pasuješ do stonku, kde se spouští individuální intervaly lecčeho, takže je to vcelku logické. A v tomto bodě ani nesouhlasím s Bezejmenným, já pomocníky kupuji a taky mám větvičky vyňaté z automatického aktivování - zrovna např.strašistonek, ten aktivuji jen při děsivce a jde to.
    To je ale to jediné, kde se neshodneme, jinak souhlasím prakticky se vším, co Bezejmenný píše. Navíc bych ještě přidala to, že anketa je trochu nepřesná. Ptáš se, zda souhlasíme s Vlastní děsivou nocí, ale Tvůj návrh zní, že by souběžně s klasickou Děsivkou byla ještě Vlastní děsivka. To ale není totéž.
    A přidala bych ještě jednu námitku - samotnou podstatou Děsivky je, že se otvírá při úplňku (i když se to už moc nedodržuje). A ten si těžko můžeš přivolat dle libosti;)

    EDIT: Ještě mě napadlo, že by spoustu věcí vyřešilo prodloužení běžné Děsivky z 24 hod na 48 hod.
     
    aljanu, lacrima a tydýtková tohle ocenili.
  12. Lidus61

    Lidus61 Perspektivní autor

    Ahoj, tak prodloužit Děsivku na 48 hodin, hmm, no mně se sejdou dvě 12 hodinové šichty a je to v háji.xD Na Strašidelném hřbitově jsem 2-3 hodiny, když mi to vyjde. Jinak za rok vynechám i víc než 5x. Nelíbí se mi úkoly 2000 toho, 5000 támletoho apod. a čas zrání za 5 nebo 8 hodin. Zasadím a sklidím třeba za dva měsíce. To je "brnkačka". No a snad každý měsíc má 28 dní nebo ne?:p RT nepřistoupí na nic, ani kdyby se přístup na Strašidelný hřbitov zpoplatnil. Zaplatíš a jsi na hřbitově, kdy chceš třeba každý den od 18 do 24 hod, pak vše strachy zamrzne a dozraje až když zaplatíš. To přece nejde, hřbitov by ztratil své kouzlo. A má nějaké kromě pěkné grafiky?Možná tak za 10 let se malinko něco změní, ale to dřív natáhnu brka. Hurá jedu si to očíhnout do Pelhřimova, ať vím , do čeho lezu.xD Vlastní děsivka ....radši ne nebo to víc propracovat
     
    aljanu tohle ocenil(a).
  13. backa

    backa Rádoby autor

    je potrebné viac hodín na Desivku, pri akciách sa nedá pestovať na stále úlohy a na akciu....napr. otvorila by som Desivku na desať
    dní pod názvom Prázdniny na Desivke....nech si hráči porobia , čo potrebujú raz do roka ....a úlohy by sa neprenášali z mesiaca na mesiac...nemôžeme myslieť len na seba a na to čo nám vyhovuje...
     
    mico5252 tohle ocenil(a).
  14. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Dala jsem ano ;) ale chtěla bych od grafiků jen málo a to udělat jen volné plochy, abychom si je mohli vyšperkovat jak chtěli, tím co máme :p a už teď vím, že tam bude co nejvíce dekorací s co nejvíce BZ xD u mne by nebyla vyjímka
    :D8):music:
     
    evainfo, farmář1970 a aljanu tohle ocenili.
  15. Arči1000

    Arči1000 Pisálek fóra

    Raději bych chtěla děsivé plochy nechat otevřené nastálo a z děsivky udělat 1 den do měsíce akci na doplnění ze stodoly.Je toho hodně v družstvu a času na to fakt málo.
     
    aljanu tohle ocenil(a).
  16. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Dala jsem sice ne ale něco by opravdu s děsivkou chtělo udělat.
    Já když začínala hrát, tak první jsem se vrhla na to abych získala recepty.
    A ejhle já je ani nepotřebuji, poněvadž nemám na ně potřebné kytky, které nestíhám napěstovat.
    Radši jsem si bubu kytku koupila a kupuji když nemám.
     
    aljanu tohle ocenil(a).
  17. saurus89

    saurus89 Pisálek fóra

    Navrhoval bych měsíce v kalendáři dávat v opačném pořadí, tedy první ať se zobrazuje aktuální měsíc a postupně níž by byly měsíce až k lednu. Teď v únoru to tolik nevadí, ale říjen, listopad...myslím, že by to drtivá většina hráčů přivítala.
     
  18. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj saurus89

    Návrh považuji za nesmyslný, a nemá s hrou nic společného.
    Stačí kliknout na datum a automaticky se ti otevře poslední přidaný měsíc.

    [​IMG]

    Návrh zamykám

    [​IMG]
     
    vilm4, evoku57, Skali a 1 další uživatel tohle ocenili.
  19. Mauricie1

    Mauricie1 Pisálek fóra

    Děsivka tak jak je mi nevadí i když mám stejný problém jako autor. Pokud nevyjde na víkend tak jen 1x sklidim a znovu něco zaseju. Než nějaké prodlužování, čí vlastní zapínání, bych spíš uvítala, kdyby byla možnost na hřbitově umístit komfortní pole, aby byl alespoň vyšší výnos z té jediné sklizně.
     
    dedek1947CSA, NPCPrax a lase2 tohle ocenili.
  20. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj TerkaZahradnice

    Děkujeme, návrh nesplnil předepsané podmínky pro předání RT.

    Fajn hru pezt

    Téma zamykám

    [​IMG]

     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.