Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 9/2021

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem žufánek, 25/8/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Somni8

    Somni8 Pisálek fóra

    Ďakujem :D a môžete mi sem uviesť zoznam všetkých moderátorov, prosím? Vďaka.
     
  2. izisa

    izisa Pisálek fóra

    Chcela by som sa opýtať, ako je to možné, keď na prvý krát ako teraz, trafím čistý stred a dostanem iba 15 bodov.
    Minimálne trikrát so čistý stred trafila na tretíkrát a tiež som dostala iba po 15 bodov.
    Cítim sa poškodená. Je hra manipulovaná? Takto sa nedá hra úspešne ukončiť.
     
  3. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj izisa, když trefíš střed na první pokus, tak dostaneš pokaždé 15 hvězdičkových mincí, dalších 150 jen jednou a to poprvé když se ti to podaří viz FAQ k akci ZDE. Pokud trefíš někdy v dalších pokusech získáváš pouze 15 hvězdičkových mincí. Máš-li jakékoliv pochybnosti o připsání odměn, prosím kontaktuj herní podporu.

    >>Jak kontaktovat herní podporu<<



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    zemanka01 tohle ocenil(a).
  4. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Somni8, členy moderátorského teamu najdeš ZDE. ;)


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  5. Somni8

    Somni8 Pisálek fóra

    Takže tieto mená na prvom príspevku sú aktuálne? - Nebula, danda-vnovis, Pezt, sopti, Dob, Hlásná trouba, Dave Lister, Scorpius, Skali, babikahela, Šošana, Lukasek33, Petriša, FarmOraculum, FAQ
     
  6. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ano, je tomu tak ;)


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  7. Somni8

    Somni8 Pisálek fóra

    Tak ale ten príspevok je z roku 2013 a prečo sa na ňom nezobrazuje, že bol upravený? xD
     
  8. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Informace v něm je aktuální. Nač by ti byla informace kdy byl moderovaný. ;)

    upload_2021-9-19_19-39-15.png


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  9. Somni8

    Somni8 Pisálek fóra

    Pretože, keď neviem, kedy bol moderovaný, pochopím z toho, že to bolo aktuálne v roku 2013 a nie teraz. :DxD

    A ktorí z moderátorov sú slovenskí?

    doplnenie, 20:38: Pardon, a čo Nebula? Ďakujem.


    d., 21:01: Ok, takže okrem týchto 4 už nikto, aj keď sa s nimi nestretnem často?
    d., 21:22: Ďakujem :D
     
    Naposledy upraveno: 19/9/21
    Dave Lister tohle ocenil(a).
  10. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Hned na druhém řádku je přeci napsáno, že se jedná o aktuální složení moderátorského teamu ;).

    Slovenští kolegové jsou Scorpius, Šošana a Lukášek33.


    Mohl by jsi prosím zkusit napsat své dotazy do jednoho příspěvku. Protože to už začíná trochu připomínat diskuzní téma, děkuji. :)


    EDIT: Nebula taktéž. Vypsal jsem kolegy s kterými se na fóru můžeš potkat nejčastěji.

    EDIT2: Ano, už nikdo jiný na fóru není aktivní.

    Není zač ;)


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    Naposledy upraveno: 19/9/21
  11. -družstvo-

    -družstvo- Komisař fóra

    Ahoj,
    jak je to stou historií na trhu?
    Ví se jak dlouho je historie zapsaná, že se vymaže po odhlášení, beru, ale když mám hru zaplou a některé prodané a koupené zboží se zobrazí a jiné ne, to už je divné.
    Když v historii je něco zapsané a vrátím se z trhu zpět do historie najednou je vše pryč.
    Úplně to není to nejpodstatnější, ale nemůžu přijít na to jak to je.
     
  12. Somni8

    Somni8 Pisálek fóra

  13. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj -družstvo-, zkoušel jsem a historii trhu mi to zaznamenalo, ale jak píšeš po čase se záznam smazal. Záznamy nefungují korektně, takže nějaká pravidla jak se historie chová zřejmě nyní není možné zjistit. Zatím jsme nehlásili, protože upřímně jsou ve hře daleko důležitější chyby. Určitě se i na tento problém dostane.


    Somni8,

    VT - Všeobecné Téma
    ST - Specifické Téma


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  14. -družstvo-

    -družstvo- Komisař fóra

    Dave Lister,
    jj díky, já to i píšu, vím že toto není nejdůležitější, jen jsem chtěla vědět jestli je v tom nějaký fígl, na který nemůžu přijít.
    Díky za Tvůj čas.
     
    Dave Lister tohle ocenil(a).
  15. Somni8

    Somni8 Pisálek fóra

    Ďakujem, Dave. A mám problém, ktorý ma trápi. xD Z akého dôvodu toto fórum nie je možné prepnúť do slovenského jazyka? (Výber jazykov je len čeština a angličtina - >:() xD. A tiež, že tie pravidlá nie je nikto schopný preložiť do slovenčiny? Nemalo by byť všetko dvojjazyčné, v rámci oficiálnych oznámení a používateľských ikon fóra, ak sa toto fórum odvažuje nazývať CZ a SK?
    Keď hra dokáže byť v slovenskom jazyku, prečo je toto právo upierané na fóre?
     
  16. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    -družstvo- nemáš vůbec zač ;)

    Somni8, dříve byla fóra rozdělená na CZ a SK, ale pak bylo rozhodnuto o sloučení z důvodu malé aktivity na slovenském fóru. Tudíž bylo převzato SK FAQ a dále doplňováno. Nicméně to že zůstalo v této podobě je dobře. Také se mohlo stát jako se stalo i v jiných lokacích, že bylo fórum zrušeno úplně a mohli jsme mít jen v ENG.


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    Pitrýsek47 tohle ocenil(a).
  17. Somni8

    Somni8 Pisálek fóra

    Takže vy túto nespravodlivosť nebudete riešiť a budete to ignorovať?
     
  18. Scorpius

    Scorpius Obyvatel fóra

    Ahoj Somni8,
    je mi naozaj ľúto, že to nazývaš nespravodlivosťou, ale myslím si, že je to prisilný výraz.

    Fórum ako také sa neustále rozvíja a nikde nie je uvedené, že niekedy nebude preložené do slovenčiny. Ale všetci v tíme, ktorí sa podieľame na chode fóra, máme aj život mimo neho. Trávime tu skoro všetok voľný čas. Napriek tomu nie je v našich silách zatiaľ preložiť všetko. Bohužiaľ slovenských moderátorov bolo v minulosti veľmi málo a tento stav sa nezlepšuje. Preto to nejde tak ako by sme chceli. Aktuálny stav nateraz považujeme za optimálny a udržateľný pre obidve lokácie, tak CZ ako aj SK.
     
    evainfo a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  19. Somni8

    Somni8 Pisálek fóra

    Dobre, tak by ma zaujímalo, ako a kedy vyriešite problém s jazykom ikon?
     
  20. Scorpius

    Scorpius Obyvatel fóra

    Somni8, ktoré ikony máš presne na mysli?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.