Pravidla Pravidla sekce, čtěte!

Diskuze na fóru 'Debatní koutek' zahájená uživatelem danda-vnovis, 8/5/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. danda-vnovis

  danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

  ..:: PRAVIDLA SEKCE ::..
  1. Debatní kroužek je určen k debatám, jak již vyplývá z názvu. Jen je potřeba si uvědomit, že zde není veřejné fórum o všem možném, ale o hře FARMERAMA a všechny debaty musí mít spojitost s hrou. Výjimkou v této sekci jsou vlákna, která byla účelem debaty o všem možném založena a nebo budou v budoucnu po schválení ze strany vedení založena. Tato témata budou pro přehlednost označena jako VT ve svém názvu.
  2. Pro otázky použijte sekce: Všeobecné dotazy nebo Nováčci
  3. V sekci samozřejmě platí Pravidla fóra
  Zakládání témat
  1. Témata, která nejsou založena za účelem debaty o hře budou zavřena s udáním důvodu proč a případně odkazem na správnou sekci, nebo dalším doporučením. Do dvou dnů pak přemístěna do tématu Debatní kroužek určeno k archivaci.
  2. Debatní témata zakládejte s ohledem na přehlednost.
  3. Název tématu volte výstižně tak, aby vystihl o čem je debata, "bh" "hh" "hihi" "hehe" "chichi" "chacha" vám opravdu nepoví o čem debata je, takové téma bude uzavřeno.
  4. Duplicitní debaty budou uzavírány s odkazem na již založené.
  5. Každá založená debata má někam směřovat a rozvíjet se, případně dojít k nějakému závěru. Zakladatel debatního tématu si na sebe bere i zodpovědnost za směřování a vývoj debaty. Což znamená, že pokud se debata neuchytí a nebude o ní projeven zájem, bude uzamčena.
  Příspěvky a reakce
  1. Vaše příspěvky do debaty mají reagovat na názory ostatních a přispět názorem.
  2. Příspěvky mají sdělit váš názor a myšlenku tak, aby byla srozumitelná a pochopitelná, což je někdy velký um. Proto zvažte, co napíšete a sdělíte spoluhráčům, mnohá slova zabolí více, než osobní útok. K lepšímu pochopení vašeho příspěvku mohou pomoci i Pravidla českého pravopisu
  3. Příspěvky typu "jj" "bé to se mi nelýbý" "[​IMG]" "ne" "ano" citace celého názoru jiného hráče s jedním nebo i více nic neříkajícími hieroglyfy a nebo jen stručné vyjádření souhlasu jsou zbytečné a jen zahlcují a znepřehledňují debatu a budou považovány za spam.
  4. Příspěvek, který nebude přímo k tématu debaty má stejný účinek jako výše popsané spamy.
  5. Pokud chcete rozvést debatu, volte přiměřenou návaznost na probírané téma, popřípadě založte nové téma k probíranému tématu.
  Hlasování, debata s anketou
  1. Fórum vám umožňuje připojit nebo rovnou vytvořit anketu nebo hlasování: Jak vytvořit anketu
  2. Anketa nebo hlasování umožní hráčům vyjádření svého názoru, aniž by byli nuceni zbytečně přispívat do debaty pokud mají stejný názor, nebo není potřeba o hlasování debatovat.
  3. I v těchto tématech je nutné dodržovat pravidla a zbytečně nespamovat.
  4. Každá debata by měla dospět k závěru. Proto každá založená debata bude vždy po 1 měsíci uzavřená a vyhodnocená. Pokud to neuděláte, vyhodnotí ji sám moderátor a debatu uzamkne.
  Moderátoři sekce:
  sopti, Skali, Kytka2001


  Poslední aktualizace 12.12.2023
   
  Naposledy upraveno: 12/12/23
  INČUČUNA1959 a DANKA722 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.