Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 9/2021

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem žufánek, 25/8/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. babicka38

    babicka38 Magnát fóra

    zdravím a mám pár otázek prosím proč mi nejdou dát zvířata do velkokapacitních domů aniž bych musela stále po jednom dávat do vyhledávače chci dát třeba krtka napíštu to do v\hledávače naskočí mi do domečku chci dát dalšího a musím znova hledat kde je atd a to mi trvá už dlouho čekám že se to upraví ale ne tak proto te´d píšu . noa v akci Ingrid nelze házet sekerou zasekne se a konec dělalo mi to i v minulé této akci .hraju v Edge háze můžu jen v klientovi tam to jde. adalší věc že mi skáčou ovce kamkoliv se přepnu na jinou plochu skáčou až do 100 někdy méně. no je toho jeětě víc ale to zase jindy. tak se ptám je to jen u mě nebo to má více hráčů? děkuji babi Irma
     
    -Jiřulka-, aamperzg a polacka tohle ocenili.
  2. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj babicka38

    Problém s vyhledávací lištou v inventáři je nahlášen k opravě, kdy se to opraví v tuto chvíli nevíme.
    Pokud nepotřebuješ animaci hodu sekerou můžeš si ji vypnout.
    Ohledně načítání oveček zkus vypnout proxy server v nastavení počítače dle tohoto návodu Vypnutí Proxy serveru v systémech Windows 10, 8 a 7, mělo by se to zlepšit. Možná i ta Ingrid se nebude sekat
     
  3. aamperzg

    aamperzg Aktivní autor

    Mám dotaz "Nabídka pěstění a sklizně" je jen pro někoho? Pokud ano kdo určuje pro koho? Není to náhodou nespravedlivé. Neměli by mít všichni hráči stejné podmínky? Oproti kolu štěstí je toto placená služba a k jako takové by k ní měli mít přístup všichni stejně.
     
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj aamperzg

    Jsou to individuální nabídky a jsou určeny nějaké skupině hráčů, další nabídku budeš mít zase ty a ti druzí ne, takhle už to nějaký čas běží, a bližší informace komu se nabídka objeví nemáme a už vůbec nevíme jakou momentálně nabídku dají.

    Fajn hru pezt
     
  5. aamperzg

    aamperzg Aktivní autor

    Ahoj pezt
    Mě zarazilo, že na 3 farmách stejná nabídka a ja jedné ne. Jinak speciání nabídky se opravdu nabízejí, ale ne stejné. Holt jsem nepchopil jaký je to druh balíčku.
    Dík za vysvětlení.
    aamperzg
     
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  7. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Prosím lze dát do arboreta Tajemné sazenice? Než je vyklidím, abych to nedělala zbytečně. Díky
     
  8. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Katule008, arboreta slouží k umístění konkrétních stromů nikoliv na sazenice z těch teprve stromečky budou ;).


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  9. aamperzg

    aamperzg Aktivní autor

    Ahoj babicka38
    Při dávání zvířat do ZVĚŘINCE (velkokapacitních domů) se stávalo, že někdy vyhledávané zvíře zůstalo a někdy ne. Tak jsem zkoušel varianty a osvědčilo se mi toto: Napsal jsem část názvu zvířete, když se ukázalo tak jsem ho dal do ZVĚŘINCE, ale než abych zadal další opustil jsem zadávání a přes mapu otevřel stonek, pak se zase vrátil k plnění ZVĚŘINCE a tam zůstalo předtím hledané zvíře. Potom už to šlo bez hledání. Stejně to funguje i u výroben a asi u stromů. Snad jsem to popsal srozumitelně a pomůže to.
    aamperzg
     
    dinoalesi tohle ocenil(a).
  10. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Dave Lister - Díky, já si to myslela, že to nepůjde.
     
    Dave Lister tohle ocenil(a).
  11. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdarvím,když dám do slotu místo MJS co má +2 tehle bonus kolik je výnos děkuji
    [​IMG]
     
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj smoulinek123

    To jsou základy matematiky, když máš malé pole 1x1 tak základní výnos je 2 plodiny + 100% je kolik ? No přece 4 ;)
     
    smoulinek123 tohle ocenil(a).
  13. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    pezt tak že to je na nic když s MJS je to stejný tak +4
     
    Jonsdorf tohle ocenil(a).
  14. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    smoulinek123

    Na nic to není, ty nemáš na ploše stromy, chlévy a výrobny, z nich budeš mít také 100% výnos, takže si myslím, že je tento bonus dobrý.
     
    Peto121 a smoulinek123 tohle ocenili.
  15. Somni8

    Somni8 Pisálek fóra

    Dobrý deň, nefunguje mi odkaz na VOP v ..:: Pravidla chování na našem fóru ::.. a ani neviem, čo to znamená.

    úprava: Kde si môžem prečítať pravidlá v slovenčine?
     
    Naposledy upraveno: 18/9/21
    Dave Lister tohle ocenil(a).
  16. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Somni8, jedná se o Všeobecné obchodní podmínky v nich jsou popsána práva a povinnosti jak ze strany poskytovatele, tak i uživatele her, služeb atd. firmy Bigpoint. Určitě doporučuji si je přečíst. Odkaz je již funkční, díky za info ;).

    Také se k VOP lze dostat pod rámečkem s hrou.

    upload_2021-9-18_16-0-46.png


    EDIT: pro zobrazení ve slovenském jazyce je třeba nahoře v otevřených VOP kliknout na slovenskou vlajku. Nebo na tento odkaz ZDE.
    [​IMG]

    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    Naposledy upraveno: 18/9/21
  17. Somni8

    Somni8 Pisálek fóra

    Ďakujem :) a moja otázka, kde si môžem prečítať pravidlá v slovenčine nebola: kde si môžem prečítať VOP v slovenčine?
    Takže sa spýtam ešte raz a teraz konkrétnejšie: kde si môžem pozrieť Pravidla chování na našem fóru v slovenskom jazyku?
    Ďakujem za odpoveď.
     
    Dave Lister tohle ocenil(a).
  18. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ve slovenštině jsou VOP dostupné, viz můj předchozí příspěvek.

    Pravidla fóra, jsou pouze v českém jazyce. Pokud by ti nebylo cokoliv jasné neváhej se zeptat. ;)


    Není zač ;)


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    DANKA722 tohle ocenil(a).
  19. Somni8

    Somni8 Pisálek fóra

    Prečo na tomto fóre nie je správny čas? :oops:
     
  20. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Somni8

    Na fóru je takový čas jaký si tady nastavíš. Zde najdeš jak si co nastavit Osobní profil

    Fajn hru pezt
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.