Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 9/2021

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem žufánek, 25/8/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj masinaka, zkoušel jsem jak hru v prohlížeči, tak v klientovi a to co popisuješ se mi neděje. Doporučuji se odhlásit a vypnout stránku s hrou popřípadě úplně vypnout klienta pokud hraješ v něm a znovu se do hry přihlásit.

    EDIT: Nicméně může to mít souvislost s touto chybou ZDE.


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    Naposledy upraveno: 11/9/21
  2. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    kounak

    Hraju ve Windows 10 také a krom známých chyb problémy nemám, chce to trochu poladit počítač, jako aktualizovat systém, ovladače řídit se radami moderátorů a určitě to to pojede lépe. Unity je všechno, jak prohlížeč tak samostatný klient, takže stále nevím v čem hraješ.
     
  3. masinaka

    masinaka Vycházející hvězda fóra

    @Dave Lister díky, s expresem by to mohlo souviset, protože jsem ho předtím posílal. Já ty bedny zas několik dní otvírat nebudu, takže to moc neřeším (spíš že jsem nechápal, co mi to vyskakovací okno chce říct). ;)

    Edit: Restart to odstranil, jenom se mi prostě nechce restartovat hru každou chvíli když se něco začne chovat mírně nestandardně, v mém případě je načítání hry věcí na výrazně déle než 30 s (jak říká ta ovce).
     
    Dave Lister tohle ocenil(a).
  4. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    masinaka, bohužel nic jiného na tuto chybu nepomůže a chápu, že to není moc příjemné. Věřím, že příště už to bude v pořádku :).

    Není zač ;)


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    masinaka tohle ocenil(a).
  5. kounak

    kounak Pisálek fóra

    Hraju asi bez všeho,dnes jsem v semenářství vůbec nebyl,a presto hodně věcí začalo fungovat až po odhlášení a znova přihlášení,už si vážně nevím rady,aktializuji a čistím stále,ahoj
     
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj kounak

    Takhle na dálku těžko radit, chce to vidět, co je možné zlepšit nebo jestli se s tím dá něco dělat.
    A ani neznám konfiguraci tvého zařízení.
     
  7. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    Pěkný den. Prosím, načítá vám farma v pohodě? Po přihlášení mi to jen načítá a nic. Nepomůže restart mobilu, mobilní data, Wi-Fi. Prostě se nenačte
     
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj janaj

    Mě se farma na notebooku načte do cca 15 vteřin. Takže žádný problém nezaznamenávám.
    Nevím kde je u tebe problém, vyzkoušej jiný prohlížeč.
     
  9. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    Petz díky, noťas teď nemám hraju jen na mobilu. Dělá mi to Edge. Nevím proč. Budu zkoušet.
     
  10. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    janaj

    Normálně jsem se na mobilu v Edge přihlásil.

    Screenshot_20210916_112755_com.microsoft.emmx.jpg
     
    14087 tohle ocenil(a).
  11. kounak

    kounak Pisálek fóra

    Ahoj,při každém hodu Ingrid se aplikace sekne tak,že musím restartovat počítač,po 2.hodu to vzdávám,akci hrát nebudu,
     
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj kounak

    Zkus vypnout animaci hodu, jestli nemáš.
    Zruš toto zatržítko.

    Screenshot_1.png
     
  13. kounak

    kounak Pisálek fóra

    Aha,zkusím,díky
     
  14. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    kounak

    Uvidíš, mělo by to pomoci ;)
     
  15. kounak

    kounak Pisálek fóra

    Funguje to,díky za radu,Ingrid už sice nehází,ale jinak to je v pořádku.
     
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  17. aamperzg

    aamperzg Aktivní autor

    Nešlo by povolit zadávání XL XXL stromů bez předchozího stromu obyčejného, alespoň do doby opravy načítání stromů z lišty. Protože jak se zdá je oprava v nedohlednu. Takto je i díky neustálým změnám v místě pěstování akčních plodin přemisťování stájí a stromů docela otrava.
    Oprava: Nyní to zase šlo jak má.
     
    Naposledy upraveno: 16/9/21
  18. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj aamperzg, XL a XXL jsou upgrady a je tedy nutné je položit na základní strom. Pokud získáš z tajemných stromů XXL variantu, tak při odstranění z plochy se ti do lišty rozdělí na základ a XXL upgrade. Vem si že někteří hráči, používají základní strom na začátku akcí jako možnost zisku padátek. Z 20h stromu je větší šance na zisk než z 12h. Takto by neměli základ, ale již jen upgradovaný XXL stromek.


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  19. farmaEviky

    farmaEviky Vážený autor

    Ahoj dnes mi přestala jít hra Ingrid je přes monitor velký obrázek a neodeslalo mi to poslední pátý hod .Zůstalo zaseklé i po restartování
    počítače.Prosím koukněte se mi na to co s tím je.Včera fugovala hra normálně.
    Děkuji farmaEviky
     
  20. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj farmaEviky, vyzkoušej pročistit prohlížeč nebo zkus jiný, jestli hraješ hru v samostatném klientu, tak doporučuji odinstalování třeba přes program Revo uninstaller. Také až se do hry přihlásíš, vypni si animaci u Ingrid.

    upload_2021-9-16_20-14-48.png

    Pokud máš pochybnosti ohledně přičtení nebo uplatnění hodů, tak tě poprosím kontaktuj herní podporu, tady na fóru toto nevyřešíme.
    >>Jak kontaktovat herní podporu<<

    >>Vše pro bezproblémový chod hry<<

    >>Odinstalace Samostatného klienta pomocí programu Revo Uninstaller<<





    Ať vás síla provází na všech cestách
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.