Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 8/2021

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem vrbovka, 24/7/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Jen se zeptám....nějaký problém s dodáváním parfémů? Od chvíle, co jsem zjistila, že zadám 4 parfémy, ale načte se jen jeden z prémia, kontroluji zda mám u všech šlechtění po 4 parfémech. Mám. Odejdu z farmy a za půl hodinky přijdu sklidit vyšlechtěné a nic, musím znovu dodávat parfémy do počtu 4 kusů....ze 4 se to přehodí samo od sebe jen na jeden. Doufám, že jsem to popsala srozumitelně (raději ještě jednou)...zadám 4 , překontroluji a jsou u každého šlechtění 4, odejdu z farmy a ono to načte po nějaké době jen 1 parfém. Jde mi o to, zda je chyba jen u mě nebo má ještě někdo takové problémy. Díky za odpověď. Eva
     
  2. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj pajaable, při zadávání parfémů je třeba před každým šlechtěním kliknout na poslední parfém, aby se volba potvrdila. Je to nahlášeno k opravě.

    [​IMG]





    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    pajaable tohle ocenil(a).
  3. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Dave Lister .... ahojky a děkuji, už jsem na to také přišla. Začalo to zlobit až dnes po poledni, tedy alespoň u mě. Přeji hezký večer. Eva
     
    modro.ocko22 a Dave Lister tohle ocenili.
  4. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    pajaable, není zač ;)



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    pajaable tohle ocenil(a).
  5. Korinka76

    Korinka76 Pisálek fóra

    Ahoj, na časomíře mi to ukazuje že mám turbo mlýn ještě na 33 hodin ale ve mlýně mi to mele za normální čas. Je někde chyba?
     
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Korinka76

    Pokud myslíš tady tuto časomíru

    Screenshot_1.png

    Tak ta ukazuje možnost koupit si v akci turbomlýn.
    Turbomlýn si musíš koupit aby fungovalo zkrácení.
    Doba po kterou ti funguje turbomlýn se ti bude ukazovat v bonusové liště, jako třeba u mne

    Screenshot_2.png

    Fajn hru pezt
     
  7. -Scharulka-

    -Scharulka- Stálice fóra

    Ahoj, mám problém na tržišti koupit jakýkoliv ks akční kytky. Jakmile máčknu koupit, ihned naskočí, že je již vyprodáno a točí se kytička donekonečna, hra zamrzne. Musím znovu aktualizovat a znovu do tržiště a vše je již vyprodané. Mohla jsem už tolikrát akční kytky koupit, ale bohužel....už tu neustále točící kytku nemám ráda. Je to pouze problém u mě? Jedna má sousedka mi říkala, že má to samé...v čem je problém? Fajn hru a svatou trpělivost přeji.
     
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj -Scharulka-

    Mě stačí zavřít trh a znovu otevřít a mohu nakupovat dále.
    Je to sice nemilé, ale v důsledku velké poptávky a tudíž většího zatížení tržiště to je možné.
     
  9. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Ahojda,nevím jestli to už tu bylo ale opítám sa,nešel by klient přes celu obrazovku,nedalo by sa to popohnat víš,když hrám přes google tak je to přes celu ale klient má jen tří čtvrte obrazovky děkuji
     
  10. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj smoulinek123

    Já mám prohlížečovou verzi na 110% velikosti a když dám klienta na 160% tak je ta velikost hry totožná téměř přes celou obrazovku. Takže netuším co ti na tom vadí, nezapomeň že klient nemá rámeček. Záleží jaké máš rozlišení displeje, ale mě to takto vyhovuje.
    Je pravda že klienta téměř nepoužívám, takže nemám co moc porovnávat.
    V tuto chvíli nevíme jak je to daleko, ale myslím si že jsou důležitější věci na práci.

    Fajn hru pezt

    PS: Zde porovnání klienta a prohlížeče tak jak jsem psal výše

    Screenshot_1.png
     
  11. Japanashi

    Japanashi Zelenáč fóra

    Ahoj, mám otázku ohledně Farmářského šampiona a Šampiona sklizně. Dostávám bonus i když je mám v parku? Děkuji
     
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Japanashi

    Poháry účinkují jen na ploše kde jsou umístěny, nejlepší je poháry dát do runy Živoucí legenda na stromě moudrosti, poté bude bonus fungovat na všech plochách. Pokud ještě nemáš odemčenou je řešení je při sklizni stěhovat z plochy na plochu.

    Fajn hru pezt
     
  13. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Neví někdo kdy bude akce na pomocníky? Nějak mi docházejí. Nechce se mi je kupovat za 250.;):p
    Jsem si říkala jestli třeba nebudou vyjímečně dvakrát do měsíce:D
     
    Naposledy upraveno: 10/8/21
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  14. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    dasa1143, ti měsíční za 166 skončili 3. 8., ti za floreny byli 6. - 7. 8. Zas musíš počkat ;)
     
    dasa1143 tohle ocenil(a).
  15. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj dasa1143

    To bohužel dopředu nevíme, ale minulý měsíc byly i v půlce měsíce, tedy měsíční předplatné, tak třeba bude i tentokrát, ale zaručit to nemohu ;)
     
    dasa1143 tohle ocenil(a).
  16. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    pezt tak to bude tím rámečkem,nu nic se nedá dělat když su důležitější věci.,,tožajc moc děkuji
     
  17. jakoja

    jakoja Aktivní autor

    Omlouvám se dnes jsem narazila úkolech na Letní drama kam se dodává flla
    belium a já nevím vůbec kde se to dá sehnat prosím poraďte o co se jedná či kam se kouknout děkuji
     
  18. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj jakoja

    Je to produkt výrobny na Továrna na flabella, výrobna přísluší zvířeti škorpión. Výrobnu si postavíš ve městě v dílně.

    Fajn hru pezt
     
  19. dorotea14

    dorotea14 Rádoby autor

    Ahoj, sháním spoluhráčku trhačkumrkve, už se mi delší dobu neozvala, nevíte někdo co s ní je, zda ještě hraje, nebo to vzdala bez boje, díky za informaci
     
  20. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj dorotea14

    A máš pocit, že my hlídáme hráče jestli hrají nebo ne ? Bohužel mi to také nenahlásila že končí, takže mohu jen domýšlet jestli ano nebo ne. Zde na fóru nebyla už cca 2,5 měsíce.

    Fajn hru pezt
     
    Pitrýsek47 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.