Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 8/2020

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Farmářka_X, 1/8/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj majky2761986

    Kešu oriešok je plodem stromu Obličkovec západný, ten se dal získat z tajemných sazenic, nebo v akci Strombola.
    V tuto chvíli jedině koupit plody na trhu, nebo počkat na akci OaD a tam zkusit získat tento strom výměnou.

    Fajn hru pezt

    PS: když mi při OaD napíšeš na farmu tak ti nějaké pošlu ;)
     
  2. majky2761986

    majky2761986 Zelenáč fóra

    ďakujem
     
  3. -družstvo-

    -družstvo- Komisař fóra

    Ahoj, v tom Mega balíčku je bonus +3 z polí, tento se na akční asi nevztahuje, nebo jo???
     
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    majky2761986

    Není zač ;)

    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Ahoj -družstvo-

    Ano bonus +3 z polí a stromů, z toho balíčku působí i na akční.

    Fajn hru pezt
     
  5. -družstvo-

    -družstvo- Komisař fóra

    petz, díky
     
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  7. Milena1952

    Milena1952 Analytik fóra

    Odkud padají vrtačky? Myslela jsem, že jsou v nářadí. Ale podle kvizu tomu tak není. Mám jich přes 500 ks. Tak odněkud musí být. Díky za odpověď.
     
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Milena1952

    Vrtačky padají při sklizni skladišť, tedy pokud máš na plochách Zvěřince, Výrobny a Arboreta, tak to padá při sklizni z nich.

    Fajn hru pezt
     
  9. ♥koťátko♥

    ♥koťátko♥ Obyvatel fóra

    Ahoj
    Můžu se prosím zeptat z jakého důvodu by mohla být zablokována IP adresa? Hrajeme na mobilu přes puffin protože pc nemame. Celou dobu bylo všechno v pořádku a teď když se chci kouknout na forum tak to píše,, chyba vaše IP adresa byla zablokována,, Hra jede normálně.
    Děkuji za odpověď.
     
  10. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj ♥koťátko♥

    V tuto chvíli zjišťujeme co se děje, protože nejsi jediná komu se to děje přes prohlížeč Puffin.
    Prosím tedy o trpělivost. Jelikož se jedná o platformu, která není plně podporována, může být vyřešení problému delší.

    Fajn hru pezt
     
  11. gorilka0071941

    gorilka0071941 Rádoby autor

    ahojky chtěla bych se optat v družstvu sem udělala úkoly a dostala sem 2 tajemný sazeničky vyrodilo se mi hvězdičkový strom dalo mi to 1x hvězdičku a koukala kdy bude další bylo tam na psáno jen pro dekoraci nevím co to znamená předem díky za odpověd
     
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  13. gorilka0071941

    gorilka0071941 Rádoby autor

    omluva díky za odpověd ale je pěkny
     
  14. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  15. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Chci se zeptat jestli jsou nějaké zprávy o opravě.Neděje se to jen přes Puffin ale asi všeobecně při přihlášení přes mobil.Občas používám Hotspot a výsledek...

    mobil
    [​IMG]

    Notebook přes Hotspot
    [​IMG]

    Notebook přes kabel a wifi.
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 23/8/20
  16. veravera45

    veravera45 Zelenáč fóra

     
  17. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Dnes som šiel 2x cez Puffin a bol som aj na fóre a všetko fungovalo. 1. krát to bolo cez wifi a 2.x cez dáta.
     
  18. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Mě to pořád nejde,teď jsem to zkoušel přes data a nic. Otázka je jestli se s tím nemá něco udělat když mám IP adresu zablokovanou.
    [​IMG]
    Občas jedu přes Hotspot a to bych se nic nedozvěděl.
     
  19. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Bohužel zatím žádné bližší informace o opravě nemáme. Jak můžeš vidět na screenech, problém je spojen s IP adresami, tudíž se nevyskytuje pouze v Puffinu a zároveň nepostihl všechny hráče. Nicméně se dotýká výrazného množství hráčů, proto doufáme, že bude vyřešen co nejdříve.
     
    satelit tohle ocenil(a).
  20. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Dob - díky za odpověď, počkáme.;)
     
    Dob tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.