Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 8/2020

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Farmářka_X, 1/8/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Ale dotaz zněl na nákup čeho mám 5% slevu, protože já ji nikde nevidím,ať jsou to Floreny,Turbomlýn,koše,a ostatní.
     
  2. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Ahojky satelit,
    je to na nákup přímo v bance - položka " floreny-balíčky " a zobrazí se to až po vložení položky toho " balíčku" , který chceš koupit .
    V té tabulce nákupů na pravé straně . 5% se odečte až po kliknutí na tlačítko " do pokladny"

    Turbomlýn a koše nejsou položky z banky , jsou to položky z farm. obchodu , takže se ta 5% sleva u nich neobjeví .
    Také jsem to nejprve zkoušela , i přes skutečnost, že jsem byla po vložení bon. kódu, přesměrována přímo do banky.
     
    Naposledy upraveno: 9/8/20
    evainfo a satelit tohle ocenili.
  3. majcinka007

    majcinka007 Pisálek fóra

    Dobré odpoledne chci se zeptat i když budu mít všechny perly a nemohla jsem dělat akci spekťák na vodních lyžích jestli se dostanu na stonky předem děkuji
     
  4. satelit

    satelit Hvězda fóra

    lacrima - Asi jsem tupec nebo potřebuji obrázkové písmo,já to mám pořád stejné.

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    ...a není v mailu specifikováno na co to je.

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 9/8/20
  5. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    satelit , tak to nemohu posoudit , takto z obrázku .
    Jen se mi nabízí otázka , zda si už něco , hned po aktivaci bon. kódu , nekupoval.
    Po prvním nákupu , to mám v bance tak stejně jako ty .
    Příštím nákupem , je totiž myšlen hned ten první nákup po aktivaci .
    Ta hláška - 5% z nákupu, byla napsaná v prvním řádku , tedy nad tou položkou
    nákupu - v tvém případě těch 300 florenů.

    P.S. Zkus tedy zadat kód znovu - viz jak tady výše doplnil informace mod. Chirroben -
    tedy pokud nebyl kód použitý, tak se deaktivuje .
    Pokud již byl využitý, tak to napíše, že kód této kampaně byl už využitý.

    Mod. Chirroben - moc děkujeme za perfektní a přesnou informaci
     
    Naposledy upraveno: 9/8/20
    satelit tohle ocenil(a).
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj satelit

    Pokud jsi dostal kód do emailu, tak jej musíš vložit do kolonky pro bonusové kódy, po aktivaci tě to přesměruje do banky, kde uvidíš slevu

    Screenshot_1.png

    fajn hru pezt
     
    lacrima a satelit tohle ocenili.
  7. satelit

    satelit Hvězda fóra

    lacrima - No díky za vysvětlení,ale asi si stejně sedím na vedení.
    Po aktivaci jsem kupoval jen sezónní pernamentku (cena stejná),nic víc nekupuji.
    Ono těch 5% není bůhvíjaká sleva,jestli mám dát 166Kč nebo 158Kč už není žádný rozdíl.

    pezt - to jsem neudělal,neboť jsem neměl potřebu nic kupovat. To znamená,že už mám smůlu?

    EDIT: Ahááááááááá, zadal jsem kód znovu a opravdu mě to přesměrovalo do banky.A už to tam vidím.:D

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 9/8/20
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj majcinka007

    Pokud je bublina se stonkem zamčená, tak bohužel stonek aktivovat nemůžeš i když budeš mít dost perel.

    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    satelit

    Je to na nákup položek v bance, takže pokud kód zadáš přesměruje tě to do banky kde si vybereš co chceš koupit.
    Pokud nákup nedokončíš kód se deaktivuje, ale můžeš ho použít znovu ale jen do toho 20.8.
     
    evainfo, satelit a lacrima tohle ocenili.
  9. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Zrovna sem se chtěl zeptat na to samé! Akorát že já šikula sem mail s kódem dávno vymazal.Nenapadlo mě,že sleva platí jen při zadávání kódu.Myslel sem ,že se automaticky strhne,při jakémkoliv nákupu.o_O
     
  10. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj kaolín11

    I z koše jsi ho vymazal ?
     
  11. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Samozřejmě.Když něco dělám,tak důkladně!:cry:
    Ale ,jak psal Satelit,zase to není taková ztráta.:)
     
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    kaolín11

    To máš pravdu žádné terno to není ;)
     
    satelit a kaolín11 tohle ocenili.
  13. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Dobré ráno,
    mám jeden nevinný dotaz. Už se to tu probíralo mnohokrát, ale pořád je to stejné: tržiště! Neplánuje se nějaká úprava cen? Od šlechtění křečků se na mém trhu neobjevil ani jeden šlechtěnec křečků. Jeho umožněná cena na prodej je tak nízká, že nikdo žádného neprodá. A tím tedy jeho cena nikdy nestoupne. A není divu. Vždyť základní křeček stojí x--krát víc, než můžu prodat šlechtěnce. A tak je to i u některých dalších druhů zvířat, hlavně u těch vyšších šlechtěnců. Některé se tam na mém tržišti ještě nikdy neobjevily. Třeba siamská kočka, zlatá husa atd. - k čemu potom to tržiště je, když je tak nastavené, že na něm něco nelze nakupovat ani prodávat? Koukat se na šedivé ikonky je mi k ničemu.
    Proto bych ráda věděla, jestli se směrem k RT něco avízovalo a jestli není v dohledu nějaká významnější úprava výšky cen.
    Děkuji.
     
    bačkora85 tohle ocenil(a).
  14. Chirroben

    Chirroben Perspektivní autor

    Zdravím anvan,
    ze strany RT žádné změny či úpravy cen na tržišti avizovány nebyly.
    Příjemnou hru.
     
    anvan tohle ocenil(a).
  15. Bedys

    Bedys Zelenáč fóra

    Dobrý den. Chtěl bych se prosím zeptat, neuvažuje AT o nějakém dalším rozšíření chrámových místností na Baha? Dost se mi tam hromadí zlaté banány bez nijakého využití... pro hráče s vyšším levelem tam nějaké další možnosti užití chybí... příp. třeba i odemčení další herní plochy? :) Děkuji předem za odpověď, hezký den.
     
  16. Chirroben

    Chirroben Perspektivní autor

    Zdravím Bedys,
    aktuálně nemáme žádné informace o tom, že by se něco takového chystalo.
    Doporučuji ti však sledovat Oficiální oznámení v Centrále, kde se o všech novinkách ve hře mohou hráči dozvědět brzy po tom, co k nám relevantní informace připutují.
    Přeji příjemnou hru
     
  17. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Ahoj můžu se nějak vrátit na začátek hry-myslím na první desku- je tam medůza, nějak jsem ji obešla. Díky
     
  18. Chirroben

    Chirroben Perspektivní autor

    Zdravím dasa1143,
    na první desku se můžeš vrátit, až ji celou odehraješ.
    Pak si ji můžeš pustit znova a opět odehrát 1.segment a 2.segment.
    Příjemnou hru.
     
  19. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Jak ji můžu odehrát když mě to hodilo na druhou ? Nechápu, přesto díky
     
  20. Chirroben

    Chirroben Perspektivní autor

    Zdravím, dasa1143,
    po odehrání prvních 4 karet, které jsi dostala z 1. oceánového balíčku, tě to automaticky posune na druhou část hrací desky Strýčka Barnabáše (2.segment).
    Tuto část musíš odehrát (s dalšími 4 kartami z oceánového balíčku) a potom se ti zpřístupní další 2 hrací desky desky (z nichž má každá opět 2 části).
    Pokud nebudeš klikat na žádnou postavu a klikneš na oceánový balíček karet, tak začneš opět hrát na první segment (část) desky Strýčka Barnabáše, kde se nachází ona roztomilá medúza.
    Příjemnou hru.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.