Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 7/2021

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem polacka, 24/6/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Tags:
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Katule008

    Jak jsem psal, vypni alternativní způsob úprav v nastavení hry, potom by se políčka již zobrazovat neměla.

    Screenshot_1.png

    Zkus to vypnout a potom uvidíme jestli tě to bude i odhlašovat.
     
  2. novafarmicka

    novafarmicka Rádoby autor

    Dobrý večer. Chtěla bych se zeptat, proč nejde nakupovat hnojivo přímo z pole....už to šlo a už zase ne...na nákup musím na tržiště. Děkuji za odpověď
     
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj novafarmicka

    Chyba je nahlášena k opravě, je potřeba počkat, až to opraví.

    Fajn hru pezt
     
  4. barca279

    barca279 Vážený autor

    zdravím,navrhoval už niekto aby sa dali vymienat aj dekoracie z kolesa?niesu nijako vynimočne ani vzacnejšie ako ostatne dekoracie ktore sa daju vymienat,jednak nie každy ma možnost ziskat staršie dekoracie,mohli by ste to posunut kompetentnym,bud nech su všetky dekorky na kolese alebo sa daju vymienat
     
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj barca279

    Toto bylo již mnohokrát reportováno, nicméně se dají starší dekorace z kola štěstí získat ve výprodejích, které občas bývají.
    Myslím si, že kdyby byly všechny, tak by se snižovala šance na jejich vytočení ještě o mnoho násobně míň, takže takový návrh je nesmysl.

    Fajn hru pezt
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  6. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    Ahojky,v posledních dnech dnech se mi nedaří srovnat bedny (spotřební zboží) před otevíráním podle počtu, myslím, že je to pouze podle abecedy (a skutečně mám zapnuto vyhledávání na počet, u dekorací to nezlobí, když dám "všechno", tak je to také v pořádku). Hrát se s tím dá, ale přece jenom je to chybka ;). Noťas je několikrát vyčištěný (používám IOBit a ESET). A ještě k tomu, co už tu někdo psal - vrátím se na zesetou plochu a pole od levého horního rohu (vždycky to je levý horní roh, někdy až do třetiny plochy) se zobrazí jako nedozrálá, zbytek plochy je v pořádku - myslím, že se to objevuje stále častěji.
     
  7. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Medvánek obě chyby jsou již předány k opravě. ;)
     
  8. veverka61

    veverka61 Perspektivní autor

    Mne se stále některá pole zobrazují po dozrátí stejně, jako když je zasadím - a je to různé, třeba na divoké louce mám půlku políček jako zasetých a na polovině už je krásně modrá chrpa :-( K opravě to nahlášeno bylo, ale stále to nejde.....
     
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj veverka61

    Jsi trošku netrpělivá, ale rozumím ti.
    Chyba je nahlášena, ale kdy dojde k opravě opravdu netušíme.
    Bohužel to nejde tak rychle jak si myslíš, že někde někdo zmáčkne tlačítko a pojede to, je potřeba prostě počkat, až bude info, že je to opraveno, dáme vám ho.

    Fajn hru pezt
     
    veverka61 tohle ocenil(a).
  10. zdena63

    zdena63 Rádoby autor

    opět jednou dám kombajn a začnou lítat hvězdičky
     
  11. ejitka

    ejitka Perspektivní autor

    Chtěla bych se zeptat na kalendář na měsíc červenec. Zatím jsem nikde rozpis nenašla. Děkuji a přeji všem hráčům na zítra pevné nervy po spuštění děsivky s akce na farmě.
     
  12. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj,


    zdena63, někdy je třeba hru restartovat. Také bych doporučil jestli hraješ v prohlížeči, čas od času prohlížeč pročistit. Na návod mrkni ZDE. Pokud hraješ v Samostatném klientu, tak někdy je zapotřebí jeho úplná odinstalace. Nejlépe nějakým externím programem ZDE. Jinak žádné problémy s odezvou hry nejsou hlášeny.


    ejitka, kdo si počká ten se dočká ;)


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  13. ejitka

    ejitka Perspektivní autor

    Dave Lister, moc děkuji za odpověď. Já si počkám, jen že na červen byl kalendář v jiném vlákně, ne v oficiálním oznámení a já zapomněla v jakém. Ale průběžným hledáním určitě najdu i na červenec. Hezký zbytek dne.
     
    Dave Lister tohle ocenil(a).
  14. veverka61

    veverka61 Perspektivní autor

    pezt ano, trpělivost růže přináší a tak se budu těšit, že ty krásné růže zase uvidím rozkvetlé :)
     
  15. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ejitka, kalendář máme ofiko tady a pak zhruba co by nás mohlo čekat zde, ale červenec tam ješte není.


    není zač ;)



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  16. ejitka

    ejitka Perspektivní autor

    Dave Lister, jojo obě možnosti znám a i používám. I tak ti moc děkuji i všem moderátorům za vaši pomoc a oceňuji vaše zpracování měsíčních informací akcí, kdy máme info s předstihem a můžeme se předběžně připravit na jednotlivé akce.
     
    Dave Lister tohle ocenil(a).
  17. zdenda

    zdenda Rádoby autor

    dobrý den, chci koupit floreny a nedaří se a nedaří! Asi někde chybka.
     
  18. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj zdenda

    A jak se snažíš koupit floreny ?
    Fastpay lišta nebo nějaký florenový balíček ?
    A jakou platební metodu chceš použít ?
     
  19. zdenda

    zdenda Rádoby autor

    ahoj pezt - chci koupit floreny pomocí pejsefky, normálně v liště, kupuji takto celá léta co hraji.
     
    Naposledy upraveno: 1/7/21
  20. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    zdenda

    Vypni počítač, restartuj modem nebo router a potom to vyzkoušej znovu.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.