Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 7/2021

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem polacka, 24/6/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Tags:
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. polacka

    polacka Vévoda fóra

    No hra mi docela jede, říkám docela. Ale nejde z plochy přejít na tržiště a koupit hnuj. A to žádným známým způsobem.
     
  2. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    polacka ano, tato chyba je předána k opravě. ;)
     
  3. podminka1

    podminka1 Pisálek fóra

    Já pořád nemůžu sklízet kombajnem, okamžitě naskočí hvězdička, sázet a hnojit jde Teď stáje nejdou sklidit ani ručně
     
    Naposledy upraveno: 24/6/21
  4. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj podminka1, stále na některých účtech mohou přetrvávat problémy. Na opravě se pracuje. Snad bude vše v pořádku co nejdříve.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  5. podminka1

    podminka1 Pisálek fóra

    kamarádce to jde docela solidně, ale já už nemůžu sklízet nic,
    ani ručně už nejdou stromy , stáje a pole. Věřím že to nejde okamžitě opravit, ale to je už od včerejška
     
  6. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Víme, že to musí být nepříjemné. Oprava proběhla, ale jsou účty, kde potíže stále zůstávají a na nápravě se pracuje. Prosíme o trpělivost. Děkujeme.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  7. Jasmyna

    Jasmyna Rádoby autor

    áno presne tak som to myslela, ďakujem.
     
  8. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    prosim pekne, z coho padaju chytace pierok? mala som niekolko roznych bedni s naradim a nic. len tak pocas zberu cohokolvek, kdekolvek mi nevyskakuju. rada by som postavila vyrobnu na trezory a toto mi chyba a nijak raz sa k tomu neviem dopracovat :/
    dakujem :)
     
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj PampusikLenusik

    Je to vzácnější druh nářadí a jeho vyskakování je vzácné, jak z beden s nářadím tak i při sklizni. Takže je potřeba být trpělivá a ono to postupně napadá.

    Fajn hru pezt
     
    PampusikLenusik tohle ocenil(a).
  10. podminka1

    podminka1 Pisálek fóra

    Nechtěla bych to zakřiknout, ale po třech dnech se i podařilo sklidit farmu, tak snad už to bude ok, díky
     
    Jasmyna tohle ocenil(a).
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj podminka1

    Děkujeme za zpětnou vazbu.
    Jsem rád, že už ti to jde, snad to bude už dobré.

    Fajn hru pezt
     
  12. tomidlo

    tomidlo Pisálek fóra

    Katastrofa ted tato hra. Nedá se připojit nebo se člověk musí několikrát přihlásit aby sklidil. Nehledě na to že přichází o čas u zakoupených pomocníků.
     
    anajavonuj tohle ocenil(a).
  13. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj tomidlo, herní servery by již měli být po výpadku dostupné viz. oficiální oznámení. Nejlépe se úplně odhlásit ze hry, vypnout prohlížeč popřípadě Samostatného klienta a znovu se do hry přihlásit. Pokud by to nepomohlo, prosím kontaktuj herní podporu. Děkuji.


    >>Jak kontaktovat herní podporu<<



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  14. darinamandarina

    darinamandarina Rádoby autor

    ahoj,nepatrilo by sa dat neaky bonusovy kod za ten vypadok, lebo niektory sme vypadkom stratili za pochopenie dakujem
     
  15. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj darinamandarina, chápeme že to co se stalo je velmi nepříjemné. O kompenzacích vždy rozhoduje RT. Prozatím žádnou takovou informaci nemáme. Pokud ji dostaneme, tak vám ji hned předáme.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  16. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Farma mě stále odhlasuje cca co 2hod i častěji, zaseju a jdu sklidit a jsem odhlášená. Při pohybu myší z plochy na plochu mi myš nabere obraz prázdných polí. A ten výstražný trojúhelník zprostředka všech ploch, že je hotovo zmizí kdy? je to poněkud opruz.
     
    Janka79 tohle ocenil(a).
  17. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Katule008

    Hraješ v klientovi nebo v prohlížeči ?
    Žádné problémy s odhlašováním nemáme hlášeny.
    Osobně také nezaznamenávám, že by mě to odhlašovalo, hraji teda v prohlížeči.
    To může být způsobeno drobnými výpadky internetového spojení.
    V tom, že se osvětlí nějaká prázdná pole je nějaký zásadní problém ?
    Trojúhelník je nahlášen k opravě kdy se tak stane netušíme, aktuálně nám nikdo nesděluje na čem konkrétně pracují. Potom příjde akorát informace, že to a to bude s novou synchronizací opraveno.
     
  18. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Hraju v prohlížeči a stává se mi to i v na různých počítačích a v různých lokalitách Prahy.
    Problém zobrazování prázdných polí až tak není, ale ony tam žádná nejsou, prostě se myš rozhodne, že je zobrazí i když je nemá kde nabrat a nejsou potřeba. Všude je plno, tedy zasito nebo nakrmeno.
     
  19. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Katule008

    Ohledně prázdných polí, asi nějak nechápu o co jde teda, jako že se ti ukáže na ukazateli myši prázdné pole k položení ? nebo jak to mám chápat.
    Zkus si vypnout alternativní způsob úprav v nastavení hry a nezapomeň uložit.
    To odhlašování se děje na jednom zařízení, které bereš sebou, nebo jsou to různá zařízení a co je to za zařízení ?
     
  20. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Nejsem si jistá, že prázdná pole dokážu vysvětlit, ale zkusím to kliknu na mapě, že chci např. na Hlavní louku a v tu ráno mám v myši cca 15 prázdných polí tedy bílou mřížku a otevře se Hlavní a kde je myš tam jdou i prázdná pole i když tam žádná nejsou, protože je buď zaseto nebo stromy nebo chlívky. Asi je to zas něco dočasného, není to nic co by zabraňovalo např. sklizni, spíš to ruší obraz.
    A odhlašování je na domácím notebooku, nebo v práci pevný počítač, nebo u kamarádky taky pevný počítač...


    EDIT v krátkém mezidobí otázky a odpovědi Farma opět odhlášena a mřížka prázdných polí se nezobrazuje.....
     
    Naposledy upraveno: 26/6/21
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.