Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 7/2020

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Farmářka_X, 1/7/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    Zdravím kde mužů koupit dekoraci postřikovací umění. ? nebo jak získat mimo akce O/D
     
  2. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    rastaman19 - na tuto dekoraci bývá sem tam výprodej (jedná se o dekoraci s přidaným bonusem). A do dnešního dne nešla dekorace ani získat v rámci akce OaD - jestli půjde někdy v budoucnu nyní nevíme.

    Seznam co lze vyměnit
     
    rastaman19 tohle ocenil(a).
  3. gorilka0081941

    gorilka0081941 Perspektivní autor

    mám dotaz nevím co s tím udělala sem na baha veškerý banány otevřela ted mám na liště 159 zlatý banánu nevím kam je použít odpověd děkují
     
  4. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj gorilka0081941 - pokud máš vše v opičím chrámu otevřeno, tak ZB střádej. Čas od času se objeví nějaký ten update na baha a to se pak ZB velice hodí.

    Přeji fajn hru
     
  5. broucek1991

    broucek1991 Zelenáč fóra

    Dobré ráno přeji chtěla bych se zeptat. Kamarád mi říkal že tato dekorace johny citron je skvěla že bych si jí měla koupit. Chtěla jsem se zeptat jestli to jde přes telefon nemám možnost platit kartou
     
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj broucek1991

    Pomocí SMS tento předmět koupit nelze. Pokud nemáš možnost platit kartou, lze například platit pomocí paysafecard. Jak na to najdeš v zeleném odkaze.

    Fajn hru pezt
     
  7. martinek37

    martinek37 Perspektivní autor

    Ahoj, nevím, jestli to nepatří spíš do technických dotazů, ale před chvílí jsem vytočil cca 50 párty lístků a mimo jiné jsem dostal +1 z pole a tuším že 100% ze sklizně na 24 hodin. V liště mam ale 2x +1 z pole na 6 hodin.. Mohl by to někdo prověřit? Jsem si docela jistý, že na kole byly nějaká procenta na 24 hodin, tak mi to přijde divné. Díky.
     
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  9. martinek37

    martinek37 Perspektivní autor

    Ahoj Pezt, díky, pak jsem si vzpomněl, že vlastně musim na podporu. V odměnách je to, co mám v liště, tedy 2x +1 z pole na 6 hodin. Každopádně díky. :)
     
  10. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    martinek37

    Není zač pokud odměny a bonusová lišta sedí není co řešit, možná se ti tam zatoulal ještě bonus 200% BZ/TBZ ten je na 24 hod.

    Fajn hru pezt
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.