Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 7/2020

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Farmářka_X, 1/7/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Janiine - pokud jej vložíš do stromu moudrosti, tak působí na všechny plochy a nemusíš jej již stěhovat.
     
  2. Janiine

    Janiine Rádoby autor

    Děkuji Sopti :D
     
    Naposledy upraveno: 24/7/20
  3. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Janiine - nemáš zač ;)
    Hezkou hru a hodně hvězdičkových mincí
     
  4. Janiine

    Janiine Rádoby autor

    A když budu mít dva Johny Citrony zvýší se prosím sopti účinek?
     
  5. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Janiine - pokud budeš mít 2 JC a jednoho dáš do runy (zatím jich tam víc vložit nejde), tak pro zvýšení účinku na 10 % musíš toho druhého stěhovat z plochy na plochu (tam kde sklízíš a chceš aby působil).
     
  6. Janiine

    Janiine Rádoby autor

    Ano dobře. Mě šlo o to jestli to má aspoň trochu efekt. Tak moc děkuji sopti.
     
  7. polacka

    polacka Vévoda fóra

    V akcích je nabídka Živoucí legenda na tvojí farmě! Teď máš šanci získat legendární předmět John Citrón, který o 5 % zvyšuje šanci na vyskočení na poli, na němž je umístěný. Takovou nabídku si nesmíš nechat ujít!
    Žádnou nemám a ani nemám 5 citronů. Jak je to?
     
    ananuki tohle ocenil(a).
  8. mamka1111

    mamka1111 Perspektivní autor

    Ahoj chci se zeptat kde získám rostomílou meduzu ?
     
  9. ananuki

    ananuki Pilný autor

    Taky nemám v nabídce Johna Citróna a přitom nárok mám ...
     
  10. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Janiine - efekt to bude mít určitě ;)

    Polacka a ananuki - jste si jisté, že opravdu nemáte na herním účtu 5 JC? Kontrolovali jste vše? (i strom moudrosti ;) )

    mamka1111 - můžeš upřesnit co myslíš roztomilou medúzou? Pokud máš na mysli speciální předmět, kterým otevřeš bublinu v akci Aqua mánie, tak tato medúza bude k dispozici až v akci Kouzlo oceánu.
     
  11. barbucha30

    barbucha30 Pisálek fóra

    Ahoj, omlouvám se, jestli píšu špatně, ale nevíte, proč nefungují pomocníci na farmě???? Díky za odpověď!!!!! :mad::oops::mad:
     
  12. mamka1111

    mamka1111 Perspektivní autor

    Ano mám na mysli speciální předmět. A kde získám bedny z návnadami?
     
  13. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    barbucha30 - pokud máš nějaký problém s pomocníky (a zakoupené jej máš v dostatečné časové míře), tak kontaktuj herní podporu.
    Jak kontaktovat herní podporu

    mamka1111 - bedny bez zakoupení košů získáš při opakovaném vybírání "bublin" - vše je popsáno ve FAQ k akci, nebo v nápovědě k akci přímo ve hře
    upload_2020-7-25_12-14-44.png
     
  14. mamka1111

    mamka1111 Perspektivní autor

    Děkuji.
     
  15. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  16. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Ahoj sopti, jasně na stromě moudrosti je ten pátej. Děkuji vůbec mě to nenapadlo.
     
  17. barbucha30

    barbucha30 Pisálek fóra

    pro sopti díky, za chvíli jsem zjistila i u ostatních, že u nás byl problém s internetem a tak jsem neustále restartovala a teď už běží bez problému.....
     
  18. leonora200

    leonora200 Zelenáč fóra

    Ahoj chci se zeptat jak je ted v nabídce ten Balíček báječných podivuhodných stromů tu nabídku nedostane každý? Já ji totiž mám a brácha ne a pěkně ho to štve.Dík za odpověd.
     
  19. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj leonora200 - pravděpodobně se jedná o nějakou individuální nabídku. Tyto nabídky jsou v kompetenci RT

    Přeji fajn hru
     
  20. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    polacka a barbucha30 - nemáte zač ;)
    Hezkou hru
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.