Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 7/2020

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Farmářka_X, 1/7/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Tribeca*Borghski

  Tribeca*Borghski Aktivní autor

  Dík za info

  No jak se tak dívám, tak tu hru ani nemá cenu hrát. O několik levelů dál je pro postup potřeba nekolik set milionů BZ, což je nehratelné.
  Na druhou stranu je fakt, že postupy o level výš nic pro hru nepřináší. Na postupy jsou potřeba zejména BZ získané ze stonků. Stonky jsou získávány za akce.
  Tedy suma sumárum je hra na nic, protože nepřináší nic zajímavého:
  akce přínáší řádky na stonku
  řádky na stonku přináší BZ
  BZ přinesou za deset let postup na další level
  tento postup o level nic hráči nepřinese...
   
 2. Farmářka_X

  Farmářka_X Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  Tribeca*Borghski- myslím, že je to věc názoru a samozřejmě na svůj názor máš nárok. Pro někoho je hnacím motorem právě to - pokořit to šílené číslo BZ.

  Přeji fajn hru
   
 3. Mahira72

  Mahira72 Mistr fóra

  Můžete prosím poradit mám nový počítač a nemůžu vymyslet jakou klávesnici zmáčknout pro rychlejší vytočení volných lístků-.- dříve stačil Esc ale ted to nefunguje děkuji
   
 4. Farmářka_X

  Farmářka_X Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  Ahoj Mahira72 - zeptám se, točíš lístky z města, inventáře či přímo u KŠ? A další máš klávesnici přepnutou na CZ? U klávesnice přepnuté na EN některé funkce nefungují.

  Přeji fajn hru
   
 5. nejedlahel

  nejedlahel Zelenáč fóra

  Prosím,jak vyrobím hrábě nebo psací brk.Děkuji
   
 6. Farmářka_X

  Farmářka_X Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  Ahoj nejedlahel - hrábě vyrábí výrobna ježka - Továrna na hrábě >>KLIK ZDE<< a psací brk vyrábí výrobna orlů Pérový ateliér >>KLIK ZDE<<

  Přeji fajn hru
   
 7. Mahira72

  Mahira72 Mistr fóra

  točím lístky z dekorace - spotřební zboží -volné zatočení - dala jsem točít a Esc. no a ted to nefunfuje - jak přepnu klávesnici prosím na CZ
   
 8. Farmářka_X

  Farmářka_X Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  Mahira72 - jsi si jistý, že klávesa ESC opravdu na tvém zařízení funguje? Mě se zrovna nedávno stalo, že na nové klávesnici mi nefungovala jedna klávesa. Jinak se s kolegy stále snažíme přijít na to čím jiným by to mohlo být.

  Přeji fajn hru

  Edit: pokud máš možnost vyzkoušej prosím na jiném zařízení, zda ti tento systém točení lístků funguje
   
  Naposledy upraveno: 6/7/20
 9. Mahira72

  Mahira72 Mistr fóra

  Já vím že jsem chomout ale jak vyzkouším na jiném zažízení
   
 10. sopti

  sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  Mahira72 - pokud máš možnost přístupu k jinému PC, tak to na něm vyzkoušej. Nechávali jsme prověřit a esc funguje ve hře jak má, takže chyba musí být ve tvé klávesnici (a usuzujeme, že ti nefunguje tlačítko). Bohužel v tomto případě by ti nepomohla ani podpora.
   
 11. babiadaniel25b

  babiadaniel25b Rádoby autor

  Zdravím, co prosím znamená písmeno "S" v dnešní odměně letního kalendáře za slovy bonusové BZ ke sklizni "S". O jakou sklizeň se jedná? Díky.
   
 12. sopti

  sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  babiadaniel25b - Bonusové BZ ke sklizni S - je název bonusu, který lze umístit do stříbrného slotu a po dobu 24 hodin od aktivace ti přidá 100% BZ ke sklizni. Co přesně znamená písmeno S se můžeme jen domnívat (buď značí 100% nebo to, že příjde do stříbrného slotu) - nikdy nám na tuto otázku nikdo neodpověděl.
   
 13. dasa1143

  dasa1143 Ikona fóra

  Můžu zasadit dlouhou plodinu na farmě i BAHA a zítra po začátku akce mi vypadnou padátka? Stejně tak by šla nasbírat dopředu po začátku děsivky.
  Díky za objasnění
   
 14. sopti

  sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  dasa1143 - padátka vypadávají na hlavní louce a plantáži - tam můžeš teď nasadit co nejdelší plodinu. V měsíčním světě to nyní neovlivníš (až po začátku akce).
   
  dasa1143 tohle ocenil(a).
 15. Lenka123

  Lenka123 Aktivní autor

  Dobrý den, prosím poraďte - farmu jedu přes prohlížeč Flash Player a bylo mi sděleno, že koncem roku končí. Potom prý bude placený. Bojím se nastavit něco jiného, aby mi farma fungovala. Můžete mi poradit jiný neplacený prohlížeč? Děkuji
   
 16. rastaman19

  rastaman19 Stálice fóra

  Zdravím když si koupím za 299 florenu 1 zvěřinec a jeden budu už mít budu si moct zpřístupnit všechny ty zavřené sloty pro chovy
   
 17. sopti

  sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  Lenka123 - prosím upřesni zda jedeš farmeramu na PC nebo na mobilu či tabletu.

  rastaman19 - rozšířit zvěřinec můžeš i když máš jen jeden - k tomu potřebuješ stavební plány, které získáš z úkolů v družstvu.
   
 18. Lenka123

  Lenka123 Aktivní autor

  sopti, farmeramu jedu na PC
   
 19. sopti

  sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  Lenka123 - flash player není prohlížeč, ale doplněk. Nicméně Farmerama bude přecházet na Unity - tzn. flash player již nebude potřeba, takže se nemusíš bát, že by sis pak už nezahrála.
   
 20. Katule008

  Katule008 Baron fóra

  Prosím o radu a navíc netuším jestli to sem patří? Mám v levé liště stále u obrázku kalendáře červený vykřičník a to i po otevření okna s aktualitama a po projití všech nabídek a vykřičník pořád zůstává i když předtím v tomto okamžiku vždy zmizel. Zůstává cca od víkendu. Má to i spřátelená sousedka, tak nevím jestli to není schválně. Díky za odpověď.
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.