Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 6/2021

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Jaroslav469, 16/4/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj JessicaGold

    V nastavení hry změň toto

    infookno.png

    Fajn hru pezt
     
  2. samec

    samec Magnát fóra

    Zdravím---farmářský expres přijel prázdný---proč jsem přišel o tajemný náklad.....Ha---najednou vlak dojel znovu o dost později a přivezl --tajemný náklad----zajímavé-----tak je to už v cajku---přeji krásný večer
     
    Naposledy upraveno: 14/6/21
    Dave Lister tohle ocenil(a).
  3. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj samec, někdy je prodleva. Také se mi stává, že až co jsem přihlášený několik minut mi expres přiveze náklad. Hlavně že je vše v pořádku. Hezký večer. ;)



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    samec tohle ocenil(a).
  4. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Ahoj šla jsem sklidit stonek a LETNÍ DNY 1 mi píše,že nemám v inventáři ani jednu dekoraci. Samozřejmě jsem splnila a stonek koupila. Dekorace nejsou
     
  5. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj dasa1143, dekorace a stonky se kupují zvlášť. Zřejmě si tedy koupila jen stonek. Mrkni ZDE ;)



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    dasa1143 tohle ocenil(a).
  6. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    A můžu je nějak koupit?
    Tak jo DÍKY ale stejně mi to nějak nesedí:(
     
    Naposledy upraveno: 15/6/21
  7. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    dasa1143, další možnost nákupu v obchodě za ozubené mince budeš mít tento víkend. Až se objeví úkol v Družstvu. ZDE. Stejně by jsi teď neměla dostatek mincí na nákup dekorací.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    dasa1143 tohle ocenil(a).
  8. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím, včera jsem sklidil stonek a juknul na erb a bylo tam tohle, nevíte pod jakým názvem je na stonku děkuji.

    [​IMG]
     
  9. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj smoulinek123, tento bonus není ze stonku, ale z akce Pizzová párty za odehraných 15 her. Takový řádek na stonku bych taky bral ;)

    upload_2021-6-15_16-53-24.png


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    smoulinek123 tohle ocenil(a).
  10. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Dave Lister to jsem ale vul že jsem si toho nevšiml, mohl jsem vydělat na plodinách na nahamonit si do stodoly,,moc děkuji
     
    Dave Lister tohle ocenil(a).
  11. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    smoulinek123, však se stane, že se člověk přehlídne, zase se ale nic tak hrozného nestalo. Není zač ;)



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  12. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK


    Obchod a nakupování za ozubené mince je dostupný pouze při aktivních úkolech v Družstvu. Teď jsem měli první část kde bylo možné získat 43 mincí, takže buď vybrat stonek nebo max dvě dekorace. Při příštím úkolu už zase získáme více mincí. Určitě bych dával pozor na to co se kupuje, aby jsi pak neměla třeba řádek na stonku a nevybrala jiné dekorace než co do něj přijdou.


    Není zač ;)



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    dasa1143 tohle ocenil(a).
  13. veverka61

    veverka61 Perspektivní autor

    Prosím, mám dotaz - zasadím plodiny, po uzrání sklidím, ale - vzhled políček je stejný, jako byl když jsem zasadila....takže nevidím jak vypadají květiny, zeleninka atd.....prostě jen holé pole, stejné jako při zasetí.....možná to popisuji obšírně, ale nevím, jak zkráceně to popsat....prosím o radu. Ještě nedávno jsem to měla v pořádku....děkuji
     
  14. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj veverka61, je možné že se ti třeba zhoršila odezva internetu, tak se plochy nemusí načíst jak mají. Také vyzkoušej zapnout/vypnout animace jestli to pomůže.

    upload_2021-6-15_19-30-18.png



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    veverka61 tohle ocenil(a).
  15. jeslince

    jeslince Rádoby autor

    Dobrý den, k čemu slouží kuličková mozzarella? Něco mi uniklo?
     
  16. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj jeslince, rostlina Kulička mozzarelly je potřeba v akci Pizzová párty na umletí Teplé pizzy. Nicméně akce zhruba za 30 minut končí.


    upload_2021-6-15_21-27-52.png


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  17. veverka61

    veverka61 Perspektivní autor

    Děkuji, ale bohužel, pomohlo to jenom na mýtinu...tam to mám dobře, ale ostatní včetně baha nejdou...
     
  18. stefan.h

    stefan.h Perspektivní autor

    Ahojte,mám prosbu ohľadom Pinkie Pie koláč, v Pekárovi 5, ho nemám..neviete mi poradiť ako ziskať tento recept?...
     
  19. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj veverka61

    A hraješ v klientovi a nebo v prohlížeči ?

    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Ahoj stefan.h

    Recept na Pinkie pie koláč se dal získat v akci My Little Pony a myslím, že ještě v nějaké akci (teď si honem nevybavím v jaké a nebo se mi to s něčím plete) v tuto chvíli nijak získat nejde. Pouze můžeš produkt kupovat na trhu. Ještě jej poskytuje dekorace Zámek z oblaků.

    Fajn hru pezt
     
  20. stefan.h

    stefan.h Perspektivní autor

    Ďakujem za odpoveď..-.-
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 16/6/21
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.