Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 6/2021

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Jaroslav469, 16/4/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. evoku57

  evoku57 Živoucí legenda fóra

  Zkoušela jsem 0 tečka a 10 0.10 také 0.11 a nejde to, vzalo mi to až 1 Kr
   
 2. sopti

  sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  evoku57, teď mě kolega upozornil, že částka za kterou chceš prodávat nesmí začínat nulou ;) Takže proto ti to vzalo až 1,......
   
  14087 tohle ocenil(a).
 3. evoku57

  evoku57 Živoucí legenda fóra

  Škoda, předtím to šlo úplně normálně, že jsem si lišlu posunula na konec a měla jsem 0,10 Kr, po opravách to nejde. Tak ať možnost s nulou zruší úplně, když to nejde a nejnižší nabídka ať je 1 Kr, ale sjedu si lištou a nemusím vypisovat
   
  Naposledy upraveno: 12/6/21
 4. Jaroslav469

  Jaroslav469 Vycházející hvězda fóra

  prosím, kde najdu tajemné stáje co přiveze vláček ? děkuji
   
 5. pezt

  pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  Ahoj Jaroslav469

  Najdeš je v inventáři mezi chlévy, záleží jaký jsi poslal, jeden najdeš v inventáři na baha a jeden je pro farmu. Pomocí vyhledávače najdi Tajemný náklad (pro farmu) a Tajemný náklad II (pro baha)

  Screenshot_2.png
   
 6. Jaroslav469

  Jaroslav469 Vycházející hvězda fóra

  děkuji, jdu na to
   
 7. pezt

  pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

 8. sasasa

  sasasa Vycházející hvězda fóra

  tak nevím co dělám špatně? Před opravami jsem otevírala bedny po sobě, nevracelo mě to na začátek, ale nyní již druhý den mě to po otevření bedny vrací zpět na začátek. Děkuji za případnou radu.
   
 9. evainfo

  evainfo Živoucí legenda fóra

  No ono se to v liště bude stále vracet, musíš si zadat - bed, nebo bonu a podobně, potom klikáš co chceš a i bedýnky jdou jedna za druhou :p
   
 10. sasasa

  sasasa Vycházející hvězda fóra

  evainfo - děkuji za radu, zkusím.
   
  evainfo tohle ocenil(a).
 11. kytička62

  kytička62 Perspektivní autor

  Prosím dá se někde koupit strom mombínu? V družstvu mám na to několik úkolů, které nemohu splnit a na trhu by mě plody zruinovaly.
   
 12. pezt

  pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  Ahoj kytička62

  Jsou dva stromy, které dávají podobné plody, nevím o který máš zájem.
  Strom Mombín dává Mombínovou švestku, strom je možné aktivovat ve Starověkém opičím chrámu a poté koupit strom ve farmářském obchodě.
  Strom Mombín sladký dává Plody mombínu, strom se dal získat ve Strombole nebo farmářském expresu, jinak je potřeba počkat na OaD a získat ho tam.

  Fajn hru pezt
   
 13. MajkaH123

  MajkaH123 Perspektivní autor

  Ahoj,ráda bych urychlila točení kolem štěstí,je to hrozně pomalé točit po jednom lístku,vím že už to kdysi někdo řešil,ale nemůžu to najít.Prosím o radu.Děkuji Majka
   
 14. pezt

  pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  Ahoj MajkaH123

  Jsou dvě možnosti, buď z inventáře kliknout na volné zatočení, to tě přesměruje na kolo štěstí a klikneš na start kola a klávesou ESC se vrátíš zpět do inventáře a tak stále dokola. Nebo z mapy přejít na kolo štěstí a zase kliknout na start kola a klávesou ESC se vrátit na mapu a tak stále dokola.

  Fajn hru pezt
   
 15. MajkaH123

  MajkaH123 Perspektivní autor

  Děkuji za radu,moc pomohla,na klávesu ESC jsem úplně zapomněla.
   
 16. -bobča-

  -bobča- Aktivní autor

  dobrý den, hraji hru několik let - jsem level 100 - pomalu, ale jistě jsem se dostala do 100, ale nechápu - úkoly - jsou tam rostliny, zvířata - která se nedají koupit, ale do úkolů se dávají. Kde je vzít? Mám štěstí na barevné stáje, na rostliny xl, atd.... ale málokdy na něco rozumného - nejde s tím něco udělat?
   
 17. Dave Lister

  Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  Ahoj -bobča50-, prosím uveď konkrétní věc o kterou jde. Takhle nevím o čem píšeš. ;)

  Obecně - rostliny a zvířata se dají koupit na trhu. Pokud jde o tajemné chlívky, tak nastavení co z tajemna hráč dostane je na RT. Je nastavena určitá šance na novinky a "vzácnější" stáje, ale jaká to mi zde na fóru nevíme a ani nám to nikdo neřekne. Samozřejmě zvýšení šance na vypadnutí novinky bylo několikrát reportováno.
  Také dobrá možnost na získání potřebných věcí je při OaD.


  Ať vás síla provází na všech cestách
   
 18. -bobča-

  -bobča- Aktivní autor

  dodatek - expres - všechno barevné - NE andulka, třeba přiletí - prošla jsem začátek úkolů a ... medúza, pich, růžový banán, semínka stromů - zakřiveného stromu bombax, plod dračince .., hadilov písař atd. ...... člověk se snaží, nejde vše splnit, aby získal chovy nebo stromy, proč se to nedá koupit
   
 19. Dave Lister

  Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  -bobča-, některé stromy a chlívky se dají získat v akcích. Třeba hadilov je nyní v sezóně. Mimochodem Růžový banánovník je možné odemknout ve Starověkém opičím chrámu za zlaté banány. Jak píšeš tak časem se to k tobě určitě dostane. Na trhu jsou novinky drahé, ale časem cena klesne. Přeci úkoly nemusí být splněny hned, jsou stálé, tak kam spěchat ;). Pak je možnost koupit balíček při podivuhodných stájí nebo stromů. Kde máš zaručenou novinku. Nebo nakupovat po jednotlivých kusech a doufat v získání toho co si přeješ.

  Balíček 30ks stájí + 1ks novinka - nyní Andulka
  upload_2021-6-13_20-18-58.png  Ať vás síla provází na všech cestách
   
 20. JessicaGold

  JessicaGold Pisálek fóra

  Lišta mi bráni zbierať úrodu.
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.