Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 6/2021

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Jaroslav469, 16/4/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Dob

  Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  Jasmyna zde je sekce určená pro dotazy, nikoliv diskuzi o hře. K diskuzi o Unity můžeš využít např. toto vlákno(klik). Ohledně tvého dotazu si nejsem úplně jistý, co máš na mysli. Pokud se jedná o prázdný inventář, tak se můžeš obrátit na herní podporu a požádat o prověření tvého herního účtu.

  drahulína termíny v kalendáři akcí jsou předběžné a může dojít ke změnám. Jakmile se bude děsivá noc blížit, tak se to dozvíš v oficiálním oznámení.
   
 2. podminka1

  podminka1 Pisálek fóra

  tak fajn a teď už kombajn nefunduje vůbec, ani napoprve, včera jsem aspoň jednou sklidila, teď ani nesklidím, ty hvězdičky pěkně lezou na nervy
   
 3. Jasmyna

  Jasmyna Rádoby autor

  nie je prázdny chvalabohu, len keď chcem nejakú napr. debničku, strom,..atď nájsť a nechce sa mi "listovať", naťukám názov a nevyhodí mi to nič v tom prípade ako by som to tam nemala. ale ak idem bez názvu a listujem kým nenájdem čo potrebujem tak mám to tam, len skrátiť si proces hľadania neviem.
  ospravedlňujem sa, tak tu sa len pýtať budem.
   
 4. Dob

  Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  Jasmyna pokud to děláš způsobem, že si otevřeš inventář (např. stromy), poté klikneš do vyhledávacího pole vpravo nahoře a napíšeš název, tak by vyhledávání fungovat mělo. Pokud nefunguje, můžeš požádat herní podporu o prověření tvého herního účtu.
   
  Jasmyna tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.