Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 5/2026

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem panimarie, 21/3/26.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Dnes měla být od 6 do 10 údržba hry, tak to nějak protáhli i přes oběd, snad už to brzy skončí
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  2. Astraia

    Astraia Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    babiadaniel25b, evoku57
    Ahoj, na farmě ještě stále probíhají technické úpravy hry a v důsledku toho může dojít k pomalejšímu načítání hry, ale i tak je farma pořád hratelná, tak prosím buďme trpěliví. Děkuji ;)
     
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Hra by již měla být v pořádku.
    Jen co jsem přišel z práce, tak už to šlape :p, příště asi mám přijít dřív co? xD
    Budu se snažit ;)
     
  4. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    JJ, už to šlape jako hodinky, ale byl to opruz
     
  5. dadulcek

    dadulcek Rádoby autor

    Ahojte, mala som v majstrovských projektoch splniť všetky alpské objednávky zákazníka. Zmenila som - teraz mám splniť všetky objednávky zákazníka. Ako to dosiahnem, keď nie je sezóna? Zmeniť môžem len jeden v súprave, čiže už nevymením. To znamená, že nemôžem dokončiť projekt? Ďakujem za rady
     
  6. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    dadulcek - i když není sezóna, tak se zakázky dají plnit. Jen za ně nezískáš sezónní body.
     
  7. dadulcek

    dadulcek Rádoby autor

    Už som ich našla, ďakujem :D
     
  8. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  9. starinska

    starinska Pisálek fóra

    ahoj prosím kde najdu klíč k otevření prvního stanu,abych dostala semínka na výrobu prvosenky děsivé
     
  10. Astraia

    Astraia Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    starinska
    Ahoj, na začátku akce by měl každý hráč jeden klíč na odemčení stanu dostat... Ty jsi ho nedostala?
    [​IMG] cedule vpravo [​IMG]
    Když klikneš na postavený stan, zobrazí se ti vpravo tato cedule, klikneš na vyrazit na túru v zeleném podkladu.
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  11. starinska

    starinska Pisálek fóra

    omlouvám se klíč jsem použila na jinou sekci ve hře tak dík
     
  12. Astraia

    Astraia Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    starinska
    V pořádku, hlavně že se našel ;)
    Pěkný večer
     
  13. babina51

    babina51 Hrabě fóra

    Mám dotaz.Včera a dnes zas je apríl ?????Zmizly mně všechny pole,prostě se vypařily.Málem mně kleplo.To zas nemá někdo co na práci???
     
  14. Vanda

    Vanda Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    lacrima a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  15. Dagmaruša

    Dagmaruša Perspektivní autor

    Ahoj, ztratil se mi balíček s podivuhodnými stromy. Nějaké jsem zasadila a pak si ještě jeden přikoupila ale nikde nebyl, tak jsem si myslela, že jsem to spletla a nekoupila ho a koupila další, dávala pozor zda se odečetly floreny a ani ten nemám.
    Jo a hru jsem dvakrát restartovala a stejně se neobjevil
     
  16. Vanda

    Vanda Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Dagmaruša,

    a hľadáš na správnom mieste, nesplietla si si balíčky? niektoré balíčky už máš vysadené a nevysadené balíčky nájdeš v inventári na Bahamarame, všetky sa ti pripísali.
     
    Pitrýsek47 tohle ocenil(a).
  17. Dagmaruša

    Dagmaruša Perspektivní autor

    Vanda, už to vidím, zaměnila jsem ty z hlavní za bahama, ach jo
     
    Vanda tohle ocenil(a).
  18. Jaroslav469

    Jaroslav469 Expert fóra

    netuším kde je řemeslnická čtvrť mám tam zahájit výrobu
     
  19. Vanda

    Vanda Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    babička-květa a lacrima tohle ocenili.
  20. babina51

    babina51 Hrabě fóra

    Instalaci jsem měla hotovou.V klientovi nehraju.Jak jsem udělala restart,tak pole byly zas na svém místě,ale ten první moment byl k nezaplacení.Šoková terapie farmou.
     
    Vanda tohle ocenil(a).