Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 5/2021

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem smoulinek123, 25/4/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj modro.ocko22, pro běžného uživatele není potřeba žádný antivir. Plně postačí zabudovaný Microsoft defender. Pokud přesto chceš používat jiný antivirový program, tak zkus dát lightshot do vyjímek. Samozřejmě programů na zachycení obrazovky je celá řada. Mrkni třeba ZDE.

    upload_2021-5-13_18-37-54.png


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    modro.ocko22 tohle ocenil(a).
  2. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Dave Lister,děkuji moc
    já potřebuji antivirák,brouzdám hodně na cizí stránky,měla jsem avast s licencí a pořád se mi tam objevovaly hlášky typu,vaše IP adresa je viditelná a tak podobně,docela mě vytáčely,tak jsem odinstalovala a zkusila tento Eset,mohu poprosit ještě jaký antivirák bych si měla dát do PC,tenhle je jen na měsíc a pak 1400kč na rok,což je poměrně hodně.Děkuji
     
    Dave Lister tohle ocenil(a).
  3. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    modro.ocko22, nepoužívám žádný, tak nemohu doporučit. Můžeš mrknout ZDE na recenze programů. Snad se ti podaří něco vhodného vybrat.

    Není zač ;)



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    modro.ocko22 tohle ocenil(a).
  4. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Moc děkuji:D
     
    Dave Lister tohle ocenil(a).
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj modro.ocko22

    Jen bych doplnil kolegu, sebelepší antivir nedokáže zabránit infekci počítače, když uživatel jeho snahy počítač chránit vědomě překračuje, to je potom nějaký antivir a ještě k tomu placený úplně zbytečný. Dlouhou dobu jsem používal Eset, ale po skončení placeného období jsem přešel na Windows Defender , který je integrovaný ve Windows 10 a je plně dostačující. Dle posledních testů patří mezi 3 nejlepší antiviry a navíc je zdarma.
    Dle hlášky, kterou ti hlásí Eset o Lightshotu, bych řekl, že tvůj počítač bude infikován nějakými záškodníky. Nedokáži si představit pod pojmem "brouzdám na cizí stránky" jaké stránky navštěvuješ, fórum i hra jsou cizí stránky, jen jsou přeloženy do češtiny ;)
    Asi všichni navštěvují cizí stránky. Takže tím to asi nebude.

    Fajn hru pezt
     
  6. Jaroslav469

    Jaroslav469 Obyvatel fóra

    splnil jsem sedmý úkol a nejde mě nastartovat druhý úkol za 5 hod. stále nemám 1 pírko abych namlel druhý produkt, čím to je ?
     
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Jaroslav469

    Restartuj hru, pokud se ani po restartu Pirátské pírka neobjeví kontaktuj herní podporu na prověření.
     
  8. Jaroslav469

    Jaroslav469 Obyvatel fóra

    děkuji, restartoval jsem to ale zkusim znova a tedy podporu
     
  9. jolka134

    jolka134 Rádoby autor

    Dobrý večer ,kde můžu získat plážové ručníky ....děkuji za odpověd
     
  10. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj jolka134, je potřeba mít aktivovaný Delfíní bazének ve Starověkém opičím chrámu 9. místnost a pak už ti půjde výrobna na ručníky v Dílně postavit nebo je koupit na trhu až se tam objeví.


    upload_2021-5-14_20-27-26.png


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    janar53 tohle ocenil(a).
  11. jolka134

    jolka134 Rádoby autor

    Děkuji moc
     
    Dave Lister tohle ocenil(a).
  12. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    jolka134, není zač ;)


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  13. ANAWI1950

    ANAWI1950 Perspektivní autor

    Dobrý den, opět mě nejdou dělat marmelády.
     
  14. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj ANAWI1950 - tato chyba v řemeslech je nahlášená. Můžeš zkusit vyzkoušet přijít k marmeládníkovi, překliknout na záložku 1 a poté odejít z řemesla na jinou plochu, poté se vrátit a přejít na záložku 3 a můžeš vyrábět základní směs.

    Přeji fajn hru
     
  15. blankak1

    blankak1 Rádoby autor

    Ahoj, prosím kde najdu nebo získám Továrnu na gel na vlasy?
     
  16. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

  17. beruska177

    beruska177 Pisálek fóra

     
  18. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj beruska177

    Nevím co chceš citovanou zprávou říci, ale již by mělo zjišťování trhu fungovat.
     
  19. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Co znamená 10% více BZ z polí farmy, platí to i pro dekorace? Díky za odpověď
     
  20. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj evoku57

    Platí při sklizni všeho na farmě

    Fajn hru pezt