Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 5/2021

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem smoulinek123, 25/4/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Prosím mám dotaz k řádku Párty lístek - je tam 5 v krabici, Mám Veverku, Krakena a Sněhuláka a chci se zeptat Šunčík a Kozlík jsou z Kola štěstí nebo odněkud odjinud? Protože mám pocit, že jsem je na Kole ani nezahlídla.....Díky
     
  2. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Katule008, ano i zbývající dekorace jsou z kola štěstí ZDE a ZDE. Největší šance na získání těchto dekorací je když se zavádí nová jackpotová dekorka na kolo štěstí. Především se objevují na párty kole.


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  3. ANAWI1950

    ANAWI1950 Perspektivní autor

    Prosím, nejde mě vůbec dělat krmivo ,ani základní směs na marmeládu

    Tak už je to OK
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 10/5/21
  4. jakoja

    jakoja Aktivní autor

    Chtěla jsem zjistit co dává strom ravenaia a prý není dostupná nebo překlep prosím jak to mám zjistit děkuji
     
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj ANAWI1950
    Hlavně že už je to ok ;)

    PS: příště prosím stačí upravit svůj příspěvek netřeba psát dva pod sebe.

    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Ahoj jakoja

    Nevím co myslíš stromem "ravenaia", jen mě napadá, že by to mohl být strom Ravenala

    PS: už asi vím, nefungoval ti odkaz ze seznamu, již jsem opravil;)

    Fajn hru pezt
     
  6. stanifr

    stanifr Pisálek fóra

    jaký význam má expres??? pošlu 4x stromy v ceně 2080 dostanu jeden zpět ten stejný ,který jsem poslala,, chci se zeptat co tam mám posílat ?
     
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj stanifr

    To co přiveze expres nijak ovlivnit nejde, doveze to co je v systému nastaveno.
    Momentálně není v něm žádná novinka, tak lze třeba získat nějaké XXL stromy, a nebo akci ignorovat.

    Fajn hru pezt
     
  8. stanifr

    stanifr Pisálek fóra

    děkuji, teď jsem si jistá ,že tuto akci můžu ignorovat ,, přeji hezký den
     
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    stanifr

    Není zač ;), tobě také hezký den :)
     
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Zdravím. Teď jsem zbourala na Baha dvě stáje a místo nich jsem dala dvě červená kolibří hnízda. A ta byla hned ke sklizni. Netuším, jestli se ti mrňaví ptáčci připsali, nepamatuju si přesný stav. Nerada bych tajila chybu ku prospěchu svému, tak se ptám, je to normální?
     
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Y_n_O

    Myslím si, že se nepřipíší skutečně, po restartu by tam asi nebyli. Teď jsem zkoušel u sebe a nic podobného jsem nezaznamenal, zkus chlévy zbourat, restartovat hru a potom znovu umístit.
     
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    pezt, děkuji, budu klidně spát. :)
     
    pezt tohle ocenil(a).
  13. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Y_n_O

    Není zač ;), to určitě nestojí za neklidný spánek :)
     
  14. zdarsky79

    zdarsky79 Vycházející hvězda fóra

    Ahoj
    Chtěl bych se zeptat kde seženu obyč. vraní hnízdo. Děkuji

    Děkuji moc to mě nenapadlo hledat to při děsivce.
     
    Naposledy upraveno: 11/5/21
  15. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj zdarsky79

    Vraní hnízdo pořídíš v Jackově obchodě za děsivé noci, nebo jej můžeš získat v akci OaD.

    Fajn hru pezt
     
  16. Lenka123

    Lenka123 Obyvatel fóra

    Ahoj, dnes jsem zjistila, že mám jen jeden strom Mirabelku. Nedala by se zařadit třeba na KŠ, nebo do tajemnic? Na kole jsou pořád stejné stromy, kterých máme už mraky. Bylo by dobré, kdyby se na KŠ obměňovaly. Děkuji a hezký večer
     
  17. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Lenka123, obměnu výher na kole štěstí reportujeme neustále. Strom mirabelka se dá získat ve farmářském obchodě za Floreny a také při akci Obchodování a darování.

    upload_2021-5-11_20-8-37.png


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  18. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Před chvílí jsem byla v bance a u nakupovacího bonusu jsem najednou na počátku, předtím jsem byla asi na 14. či 15. pozici. Čím to, smím-li se optat?
     
  19. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj pajaable, každých 90 dnů se vždy postup resetuje a postupuje se od začátku. Pokud by tomu tak nebylo, tak by hráč došel nakonec a už by nezískal žádné bonusy z nákupů. Navíc na začátku je získání odměn snadnější, hlavně pokud jde Džinovu truhlu. Mrkni do FAQ ;)




    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    pajaable tohle ocenil(a).
  20. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Dave Lister....děkuji, já na to úplně a docela zapomněla. :inlove:
     
    Dave Lister tohle ocenil(a).