Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 5/2020

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem dencice, 1/5/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Tags:
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. IamCameron

    IamCameron Zelenáč fóra

    Hezkou neděli. Včera jsem si po zodpovězení dotazu raději přečetl pravidla chování na fóru a zjistil jsem, že je v nich zahrnuté i pravidlo Zbytečná citace a příliš dlouhá citace, jehož porušení jsem se z nevědomosti dopustil. A vážím si, že nedošlo k udělení 5ti bodů do konta varování. ;)

    Tímto bych se chtěl omluvit a zeptat se vás, zda kdybych si tady na fóru vysloužil ať už 5 nebo 50 bodů nebo nedej bože trvalý ban, jestli bych mohl prostřednictvím platební brány společnosti Bigpoing uhradit poplatek za vynulování konta varování a odbanování nicku na tomto fóru stejným způsobem, jako když jsem si kupoval předplatné na kombajn, stavitele, chovatele za 250,-. :)

    Jako dospělý s vlastními finančními prostředky by pro mě nebyl problém uhradit poplatek za vynulování bodů varování a odbanování. Čas od času se vyskytne něco, kvůli čemuž se tady zeptat potřebuju. Ptám se informativně, nikoliv že bych tu chtěl vyvádět psíkusy :D a domnívám se, že by i pro Bigpoint nebyl problém vynulování bodů a odbanování nicku na fóru za poplatek, když nemá problém s prodejem florenů a mnoha předmětů zakoupitelných pouze za floreny, např. Citronovník za 40 FL aniž by byl XL nebo XXL.

    Hezkou hru...
     
  2. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj IamCameron

    Nováčka netřeba hned trestat, a nejsme tady od toho abychom naháněli nějaké hříšníky. Někomu stačí takové připomenutí jaké jsem dal tobě někdo je prostě nepoučitelný, tak se to řeší třeba přísněji.
    Žádné vynulování ani odbanování za peníze, ani za cokoliv jiného nelze. Buď trest vyprší, nebo si již na fórum nepřispěješ, lze ho v takovém případě pouze číst.

    Fajn hru pezt
     
    DANKA722 a IamCameron tohle ocenili.
  3. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, měl bych dotaz ohledně nových řádků v nebi Květinová vůně co budou v prodeji. U druhého řádku je napsáno že poskytuje 25% BZ při sklizní polí na farmě na 5 hod. Je myšleno pole nebo plocha. Pokud by se jednalo o pole, tak by bylo lepší napsat že poskytuje bonus při sklizni rostlin. Pokud to jsou políčka-rostliny, tak mě nová nabídka neoslovila. Děkuji za odpověď.

    [​IMG]


    Hezkou hru ...
     
    evainfo a pezt tohle ocenili.
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj -migos-

    Píšu to co je v popisu, nebo se alespoň o to snažím.

    Screenshot_1.png

    Nicméně to ještě o věřím a doplním odpověď.

    EDIT: Tak jsem tu z odpovědí, bonus by měl působit na na všechny předměty na farmě

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 18/5/20
    evainfo, kaolín11 a -migos- tohle ocenili.
  5. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Děkuji za odpověď a za čas strávený nad prověřením. Takhle je to už o mnoho lepší nabídka 8).


    Ať se daří ...
     
    evainfo a kaolín11 tohle ocenili.
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    -migos-

    Není zač ;), v ofi to opravím, ať je to jasné:)
     
    -migos- tohle ocenil(a).
  7. .bossjano99.

    .bossjano99. Pisálek fóra

    zdravim vsetkych mam otazku kde si urobim vyrobne na bublinky a vlasovy gel
     
  8. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj .bossjano99. - Výrobna bublinek šla získat v akci Blázni do zvířat a Farmářský expres. Továrna na gel na vlasy šla získat v akci Farmářský expres
    V tuto chvíli tyto výrobny jinak sehnat nejdou. Můžeš počkat na další OaD zda budou tyto výrobny obchodovatelné

    Přeji fajn hru
     
  9. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Zdravím
    Chci se zeptat,jestli jsou do TS zařazeny upgrady stájí od všech šlechtěných zvířat? Zdá se mi,že chodí pořád ty stejný stáje!
    Předem dík
     
    pezt tohle ocenil(a).
  10. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj kaolín11

    Pokusíme se zjistit.

    EDIT: Pro zavádění novinek do tajemniček (TCH, TS) platí pravidlo 4 měsíců po zavedení do hry, tak jako to bývá u OaD.

    EDIT 2: Teď jsem zkoušel 104 PBV "Spolia" a vypadla jedna růžovka papoušků.

    [​IMG]

    Žralok tam asi ještě nebude.
     
    Naposledy upraveno: 19/5/20
  11. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Teď co jsou nové dva řádky k prodeji, tak je tam určité % BZ a to z polí, takže asi pro parky to neplatí
     
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj evoku57

    Včera jsme to tu řešili s migosem o pár příspěvků výše, platí pro vše, co se sklidí na farmě, tedy na HL, DL, LM, P.

    Fajn hru pezt
     
  13. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Může někdo potvrdit zda je to skutečně pravda?!? Je to tak šalamounsky napsaný,že se mi tomu nechce moc věřit.
     
  14. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    kaolín11

    Teď jsem to ověřoval znovu a působí na vše na farmě, jak jsem psal výše evoku.
     
    kaolín11 tohle ocenil(a).
  15. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Díky
     
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  17. ottawa1

    ottawa1 Zelenáč fóra

    farma..ottawa1..dohrál jsem akci..den chrámových opic 3 ..a nikde nemohu najít stonek prosím poradit

    dohrál akci..den chrámových opic,3...nemohu najít stonek

     
    Naposledy upraveno moderátorem: 20/5/20
  18. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ottawa1 - nejdříve tě napomenu ;) Stačí se zeptat jen 1x a nepsat tolik příspěvků za sebou. Příště by to bylo ohodnoceno jako spam a náležitě bodováno.

    A teď k tvému dotazu - pokud jsi akci dokončil, zkus zvolit v nebi kategorii "neúplné" řady nebo "všechny" a ve vyhledávacím okýnku zadej slovo chrámových. Pokud jsi řádek získal měl by se ti ukázat. Pokud ale trváš na prověření účtu podporou (např. řádek nenajdeš a jseš si jistý, že jsi jej získal) kontaktuj herní podporu. Jak na to najdeš ZDE. (na zelené klikni)

    EDIT: Pokud se bavíme o poslední akci Den chrámových opic, tak tam řádek nebyl. FAQ k akci ZDE.
     
    Naposledy upraveno: 20/5/20
  19. larelay

    larelay Analytik fóra

    sopti: tam asi řádek nebyl, ne? Nebo se ptá hráč na jinou akci, než skončila?

    Edit: taky myslím. Mě to jen trklo, že se to v diskusi tak řešilo :) Nechtěla jsem prudit. Hezký den.
     
    Naposledy upraveno: 20/5/20
  20. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    larelay - máš pravdu. To je tím, že těch akcí je už fakt moc. Jdu moji odpověď opravit. Díky za nakopnutí.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.