Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 4/2021

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem piskot, 26/3/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Proto už mi nic nevysvětlujte. Díky
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  2. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  3. SOVA52

    SOVA52 Zelenáč fóra

    Ahoj poradí my někdo kod který my přišel na email při zadání je neplatný co mohu ještě udělat abych ho mohla použít

    Díky moc ale nemám zse nikono kdo by my mohl pomoci
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 3/4/21
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj SOVA52

    Hlavně je potřeba ho zadávat bez té hvězdičky na konci. A nejlepší je je kód zkopírovat a do pole pro vkládání kódu, použít klávesovou zkratku Ctrl+V.
     
  5. aamperzg

    aamperzg Aktivní autor

    Ahoj, mám dotaz dočkáme se zobrazování infa u arboreta. Opakuji svůj dotaz ze začátku února. Podle ikon stromy nepoznám a odebírat a znuvu ukládat stromy do arboreta se mi nechce.Dík.
     
    polacka tohle ocenil(a).
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj aamperzg

    Kdy se dočkáme této opravy bohužel nevíme, RT nám nesděluje na čem aktuálně pracují, pouze příjde email, že opravili to a to.

    Fajn hru pezt
     
  7. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra



    Ahojky dasa1143 :) taky jsem zkratky nepoužívala, stačila myšička, ale tady to jinak nejde. Podařilo se mi to hned ... zkopíruješ - začerníš - heslo a zmáčkneš ctrl+c ... otevřeš lištu na bonusový kód, najedeš a klikneš levou myš ať se ztratí název bonusový kód a pak klikneš pravou - nic tam není ale zmáčkneš ctrl + v a kód se tam ukáže :p snad jsem pochopila dobře, že ti to nejde vložit.


     
    Naposledy upraveno: 3/4/21
    dasa1143 tohle ocenil(a).
  8. Kvetoucíkoště

    Kvetoucíkoště Pisálek fóra

    Ahoj, končím s hraním Farmeramy, ale chtěla jsem ještě před odchodem prodat rostliny, plody stromů, zvířata atp. (mně už k ničemu nebudou a někomu třeba pomůžou). Ale koukám, že se za tu dobu co jsem tu nebyla, změnila podoba trhu.. jde někde nabídnout nebo někomu převést šlechtěnce, krmivo, děsivé předměty a popř. i "ostatní" (tzn. hřebíky atp.)?

    A rovnou poprosím i o radu, jak účet smazat, tuším, že bylo potřeba o smazání účtu nějak zažádat.

    Díky
     
    Naposledy upraveno: 3/4/21
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Kvetoucíkoště

    Prodat na trhu, lze jen to co je v nabídce. Položky "ostatní" z inventáře prodat ani darovat nelze.
    Přestat můžeš pouze hrát a na farmu chodit nemusíš. Pokud chceš účet opravdu zrušit, je potřeba se obrátit na herní podporu.
     
    Kvetoucíkoště tohle ocenil(a).
  10. Jaroslav469

    Jaroslav469 Obyvatel fóra

    • Prosím nepoužívej při psaní Caps Lock. Považuje se to za křik a my tady na sebe nekřičíme, děkuji - Dave Lister
    PROSIM CO ZNAMENÁ SKLIZET l NEBO S ?
     
  11. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Jaroslav469, pokud myslíš bonusy L a S, tak je to 200% nebo 100%. Můžou být na Body Zkušenosti, ale i jako výnosy ze sklizně.
    Přehled bonusů a jejich zařazení najdeš ZDE (klikni).


    upload_2021-4-4_18-46-20.png upload_2021-4-4_18-46-38.png


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  12. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    ahojte. aj vam prestali vyskakovat ziskane odmeny? normalne sa mi prida vsetko, no nevyskoci mi okno, ze som ziskala xyz. (zakazky, odmeny zo sezony)
    je to chyba, ktoru treba riesit?
    dakujem :)
     
  13. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj PampusikLenusik, zkoušel jsem v prohlížeči, tak samostatném klientu a info získaných věcech se mi ukázalo. Po odklikání potřebných věcí do zakázek dochází k malému zpoždění zobrazení odměn, ale ukáží se. Zkus restartovat hru. Případně pokud hraješ přes prohlížeč vyzkoušet jiný nebo ho pročistit.

    >>Vše pro bezproblémový chod hry<<


    upload_2021-4-4_19-41-24.png upload_2021-4-4_19-41-39.png


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  14. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    dakujem :) uz to ide :)
     
    Dave Lister tohle ocenil(a).
  15. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    PampusikLenusik, tak to jsem rád. Není zač ;)


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  16. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Na hlavní straně fora se dost často objevuje podvodný inzerát (vyhrál jsi poukázku do obchodu). Zrovna jsem četla, kolik lidí už na to naletělo, poskytli požadované údaje a vybílili jim konto. Může RT ovlivnit, jaké reklamy se tu mohou objevovat, případně nevhodné zablokovat?
     
  17. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj ašada01

    Jelikož bych řekl, že se jedná převážně o cílenou reklamu, tedy takovou reklamu, která je nabízena, dle tvého prohlížení internetu, tak RT toto přímo ovlivnit nemůže.
    Viz můj příklad, hledal jsem nějaký nábytek a hádej co se mi objevuje ?

    Screenshot_1.png

    Máš také možnost příslušnou reklamu zablokovat, kliknutím na toto tlačítko.

    Screenshot_2.png

    Fajn hru pezt
     
    Naposledy upraveno: 6/4/21
  18. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    pezt
    Věřím, že jsem natolik soudná, že bych na takovýto inzerát neklikla. Je mi jasné, že v prohlížeči se mi začnou vždy objevovat reklamy dle toho, co jsem naposledy hledala, ale nenapadlo mě, že přímo ve stránce fora nejsou reklamy korigovány. Zkusím tedy reklamy zablokovat.
    Ale teď tam zrovna žádná není, asi jsem dlouho nic nezháněla :p.
    Jinak děkuji za návod.
     
  19. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ašada01

    Reklamy jsou, co jsem vysledoval tak od Google, tak tam je to jasné pokud se používá vyhledávač Google tak se tam budou zobrazovat právě takové reklamy, související s vyhledáváním. A druhá Criteo, tam to asi bude záležet na jejich volbě, nevím jakou by to mohlo mít souvislost.
     
  20. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Ahojky,jsem nováček už asi 10let--splnila jsem ukol v družstvu na nový zvěřinec a jediné co se mi ukázalo je,že ho mám koupit ,tak se ptám k čemu je ten ukol a co dál?,kupovat nehodlám,tak mé odvedené daně jsou tam k ničemu????díky
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.