Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 4/2021

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem piskot, 26/3/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    červíček11, není zač ;)


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  2. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Ahoj,chcu sa opítat je akce a v ní stonek,během akce když idu se juknou na farmě /vzhuru do oblak/ tak řadek je nahoře a když akci splním aj se stonkem a jdu zpátky do oblak řádek se posune někam dolu a musím ho hledat, jak to je možný, já si myslím že dříve tam byl aj při splnění akce a aý jsem ho doplnil a aktivoval tak se posunul dolu,,snad mě rozumíte.
     
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj smoulinek123

    Nevím o jaký řádek se jedná, nebo to myslíš všeobecně, ale záleží jakou máš zrovna zvolenou kategorii ve stonku. V kategorii "Všechny" jsou většinou řádky z posledních akcí nahoře, nebo tam mohou být nějaké výprodejové. Pokud se na řádek díváš v kategorii, do které přísluší, je vždy u konce, pokud si jej někde neposuneš.
     
    smoulinek123 tohle ocenil(a).
  4. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    pezt mám zvoleno všechny,ano jsou tam řádky co běží akce ale když tu akci udělám tak ten řádek mě zmizí někam dolu,myslím že se posune a už nahoře není a musím ho hledat.
     
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    smoulinek123

    Co je to, že ho musíš hledat ? je na druhé nebo 3 stránce ?
    Poslední jsem získal z akce Pod baldachýnem hvězd a je na první stránce, hned pod nezískanými.

    Screenshot_1.png
     
  6. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    pezt no tak já to mám jiny teda,když udělám akci a jdu ke stonku tak ten daný řádek nahoře není.
     
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj smoulinek123

    A můžeš napsat o jaký řádek se jedná a popřípadě dát screen, kde ho máš ?
     
  8. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    pezt byl to Pod baldachýnem hvězd ale ted už ho mám na 2 pozici ale jak jsem psal když jsem akci udělal a šel dodal dekorace nebyl ani na 1,2,3,4 pozici tak jsem ho musel vyhledat,,jen jsem se ptal jestli je tohle možný nebo to mám já blbě nastanené.
     
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    smoulinek123

    Nastavit to nijak nejde, je to nastaveno v systému.
    Pokud se ti nějaký nekompletní řádek někde zatoulá, stačí rozkliknout kategorii "Neúplné řady" tam se to najde nejsnáze.
     
  10. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    pezt děkuji to jsem ani nevěděl.
     
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    smoulinek123 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.