Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 4/2021

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem piskot, 26/3/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj evainfo

    Pokud používáš ten program musí zůstat okno s farmou aktivní, nelze u toho prohlížet seznam a mít otevřenou jinou farmu a něco na ni dělat. Prostě otevřeš kolo štěstí na dané farmě spustíš program a odejdeš od počítače a necháš to vrtět, a funguje skvěle.

    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Ahoj pepino1972

    Zřejmě nemáš aktivního pomocníka pro chov, bez něj se musí zadávat po jednom šlechtění.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  2. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Existuje něco jako JC na měsíční pole? Padátka mi nepadají-max 18- a akční budu bez bonusů pěstovat až skoro do konce:cry:
    Díky:)
     
  3. liliana3211

    liliana3211 Perspektivní autor

    chcela by som sa spýtať, chcem hrať farmeramu na mobile, mám ju stiahnutú, prihlásim sa načíta sa a potom sivá obrazovka a dosť, čo potrebujem k tomu , aby mi hra šla na mobile-mám android samsung-čo si mám ešte nainštalovať. Dakujem
     
  4. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj

    dasa1143, na zisk padátek se dá využít dekorace Hopytyhop! (+) a také jsou řady na magickém stonku třeba Komiks 8, Farmerama na ledě, Veselý duben, Tajemný labyrint, ale určitě jich bude více. Pokud vypadne 18 padátek, tak 5% je zhruba 1ks navíc. Efekt tedy nebude moc znatelný. Také můžeš požádat o padátka v tomto vláknu ZDE.


    liliana3211, pro hraní na mobilu se používá klasický prohlížeč například Chrome, Edge atd. Ohledně zkušeností s hraním na telefonu máme vlákno kde se můžeš podívat jaké zkušenosti mají ostatní hráči ZDE (klikni).



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    pezt tohle ocenil(a).
  5. Deni7858

    Deni7858 Zelenáč fóra

    Dobrý den,nejde mi vyrábět základní směs na mjs.Proč? zkoušela jsem to i restartovat a nic.
     
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Deni7858

    Když klikneš na marmeládníka tak se otevře 3 stupeň. V tu chvíli klikni na 1 stupeň a z marmeládníka odejdi a z řemeslné čtvrti odejdi na jinou plochu, potom se tam vrať, otevři marmeládníka a normálně najdi požadovaný produkt a začni vyrábět. Je to trošku krkolomné ale v tuto chvíli to na daný problém funguje, snad se to brzy podaří opravit.

    Fajn hru pezt
     
  7. červíček11

    červíček11 Zelenáč fóra

    Zdravím mám otázku ohledně prodeje šlechtěních zvířat
    Nedávno jsem získal mloka ohnivého chtěl ho prodat za 15 miliónu, ale prodal se mi za 1,5 miliónu, podpora mi to vysvětlila tak, že prej je nízká nabídka a poptávka a tím pádem to nejde prodávat za víc jak 1,5 miliónu, a že mi mloka nemohou vrátit.
    Teď mám v inventáři DJ křečka a křečka mořský vlk tyto křečci nejsou na trhu žádný a kdybych je chtěl prodat nedají mi víc jak 1,5 miliónu, ale jsou to křečci co jsou v šlechtění v pořadí 6 a 7 a zvířata v tomto pořadí stojí desítky miliónu, a je logické, že není nabídka když nejde dát cena nad 1,5 mil. nikdo to nenabídne mohlo by se to nějak řešit, protože todle je rozbité doslova křeček v pořadí šlechtění 3 se prodává za tu cenu, kterou mi za křečka 6, 7 nabízí jako maximum
     
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj červíček11

    Z trhem nic není, ten funguje správně, tak jak byl nastaven tvůrci hry. Trh je dynamický, tedy odvíjí se od nabídky a poptávky, jelikož se tebou zmiňovaní šlechtěnci na trhu neobjevují, cena je minimální nebo jen taková jaká jim byla přidělena při zavedení pro obchodování. Hráči si šlechtěnce drží protože za takové ceny je prodat nechtějí. Tudíž se cena nehýbe.
    Jinak toto bylo reportováno nesčetněkrát, zatím se nic nestalo.

    Fajn hru pezt
     
  9. červíček11

    červíček11 Zelenáč fóra

    ok, děkuji za info
     
  10. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  11. Mikádko18

    Mikádko18 Rádoby autor

    Ahoj, na rozpěstování vždy používám Zuzino hnojivo na pole. Teď se mi při jeho použití současně odečítá i Zuzino hnojivo na stromy. Zkusila jsem to i naopak. Jakmile jsem použila hnojivo na strom, odečetlo mi to i hnojivo na pole. Nejsem si vědoma, že by to takto někdy fungovalo a já přicházela zároveň o oba druhy hnojiva. Nebo mi unikla nějaká změna?
     
    Naposledy upraveno: 21/4/21
  12. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Mikádko18, zuzino superhnojivo se dá použít jak na stromy, tak na pole a přičítá výnos ke sklizni. Takže počet jak u polí, tak u stromů bude shodný, protože se jedná o jednu a tu samou položku.


    upload_2021-4-21_18-38-37.png


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  13. Mikádko18

    Mikádko18 Rádoby autor

    Dave Lister: Děkuji za odpověď, nikdy jsem si nevšimla, že by mi ubývalo současně oboje. Nijak jsem to nesledovala, až dneska mi to ťuklo do oka. Prostě blondýna na farmě. Tady vidím, že i trochu vyšší level se má co učit. ;)
    Omlouvám se za totálně trapný dotaz v tomto případě:)
     
    Dave Lister tohle ocenil(a).
  14. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Mikádko18, nic se neděje ;) a není zač ;)



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  15. červíček11

    červíček11 Zelenáč fóra

    Dobrý den mám dotaz ohledně věcí jako jsou hvězdičky a banánky. Zajímalo by mě zda-li existuje nějaká možnost je resetovat a znovu přerozdělit je mi jasné, že některé věci třeba nejdou, ale jestli vůbec něco jde? A pokud li ne je to podle mě dobrý nápad i kdyby to mělo stát prémiovou měnu
    Děkuji za odpověď
     
  16. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj červíček11, zpětně již dodané hvězdy ani zlaté banány získat nelze. Postup a aktivování za ZB a hvězdičky je většinou posloupný. Nějak si nedovedu představit, že bych třeba na Bahamaramě zrušil aktivovaný strom a odemknul něco jiného. To by se pak muselo vše co se týká daného stromu deaktivovat. Co s nakoupenými stromy, plody, úkoly atd. Nemyslím si že je to reálné. Nicméně občas jsou akce na nákup zlatých banánů ZDE a myslím že je i pár individuálních nabídek, které chodí hráčům přímo na farmu.

    Pokud myslíš že je to nápad, který by stál za zapracování do hry, můžeš si podat zlepšovací návrh ZDE.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  17. škopková57

    škopková57 Rádoby autor

    Dobrý den, nemohu sklidit v chovu zvířat stále se mi točí 4 minuty.Děkuji

    Už je to v pořádku, pročistila jsem prohlížeč Díky nezlobte se prosím.



    ***Příspěvky sloučeny***
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 23/4/21
  18. červíček11

    červíček11 Zelenáč fóra

    dobrý den už celkem dlouho používám klient a asi před týdnem to po mě začalo chtít hlavní heslo na pc když chci nakliknout uložený profil, abych nemusel vše vypisovat. Dokonce jsem už i zrušil heslo co na pc mám, ale stále to po mě chce to staré heslo.
    Jde tato otravná hloupost nějak zrušit?
     
  19. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj,

    škopková 57, však se nezlobíme a je dobře že to funguje ;). Jen příště prosím nepiš více příspěvků za sebou, použij volbu Upravit a dopiš text.



    červíček11, používání hlavního hesla se dá zrušit. Mrkni do FAQ je to tam dobře popsáno.

    >>Zrušení hlavního hesla<<



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  20. červíček11

    červíček11 Zelenáč fóra

    děkuji mockrát za odpověď a pomoc a to i u předchozího dotazu
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.