Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 4/2020

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Farmářka_X, 4/4/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. blankak1

    blankak1 Rádoby autor

    Prosím kde najdu obnovení farmy a něco o tom.Teď jsem o tom četla o pár příspěvků výš a přiznám se že poprvé.
    Děkuji za odpověď
     
  2. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    blankak1 - obnovení farmy je součástí zakoupeného Prémia více o obnovení najdeš Zde
     
  3. 7beruska7

    7beruska7 Zelenáč fóra

    Ahoj na marmeladniku jsem dosáhla stupně 5.Je ještě dalsí mám ho celý zelený.Když na něj kliknu tak se mi neukazuje kolik jestě bodu.Ví někdo co dál ????
     
  4. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj 7beruska7 - pokud máš řemeslo dovedené do 5. stupně, tak je to maximum. Dál už nic. Můžeš vyrábět všechny marmelády, které jsou dostupné, nebo jsi zakoupila recept ve farmářském obchodě

    Přeji fajn hru
     
  5. -bobča-

    -bobča- Pilný autor

    kde získat recept na mrkvovojablečnou směs, díky, pošlete holuba prosím
     
  6. -bobča-

    -bobča- Pilný autor

    ahoj, poradí někdo, jak nejlépe na farmě a plochách položit pole, zvířata, stromy , aby se dalo vše pěstovat a zasadit - všeho bylo dost

    zvířata - pole - stromy - jak rozmístit
     
  7. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj -bobča- - rozmístění jednotlivých herních prvků je čistě na každém z nás. Někdo raději sadaří jiný chová zvířata. Univerzální rozmístění prostě není. Je třeba si určit priority a podle toho se zařídit. Myslím si, že při současném objemu chlévů, stromů ...nejde pěstovat/chovat vše.

    Přeji fajn hru
     
  8. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj -bobča- když si přečteš 2. příspěvek na této stránce, tak budeš mít hned jasno. Jen dodám, že recept je dostupný po dosažení 4. stupně marmeládníka.

    Přeji fajn hru
     
  9. sophiastanka

    sophiastanka Rádoby autor

    ahoj , chcela by som sa opytat ze kedy bude farmarsky expres .
     
  10. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj sophiastanka - kdy bude Farmářský expres v tuto chvíli opravdu netušíme. Toto tuší jen RT a ten nám své plány nesděluje

    Přeji fajn hru
     
  11. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Ahoj, sklidila jsem přes 900 maňásků, dodala jsem do úkolu 500 a nějakým záhadným způsobem se mi zbytek ztratil a zůstalo mi jen devět kousků. Co dělat, děkuji za radu.
     
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  13. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    zdravím mám dotaz k této akci Trims’N’Roses ten maják co uváděl ten moderátor ve videu je jiný než mám já. Splnil jsem všechny časti a mam jen tento
    https://www.imgup.cz/image/kLcL
    [​IMG]
     
  14. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    rastaman19 - moderátor tam také říkal, že maják je vylepšen na maximum - tedy že na něm má položených všech 30 upgradů - což v této chvíli nezískal nikdo. Vše o Majáku a jeho upgradech najdeš i v oznámení: ZDE
     
    rastaman19 tohle ocenil(a).
  15. 7beruska7

    7beruska7 Zelenáč fóra

    Farmářka_X
    Děkuji za info :)

    **Odstraněná zbytečná citace**
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 21/4/20
  16. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    díky za odpověď
     
  17. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  18. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj 7beruska7 - není za co.

    PS: příště prosím necituj příspěvek pod který píšeš. Stačí oslovení. Pokud používáš funkci odpovědět citaci vymaž.

    Přeji fajn hru
     
  19. zdenka02

    zdenka02 Pisálek fóra

    ahojky potřebovala bych poradit poradit chtěla bych si dokončit živoucí legendu a vůbec nevím jak úplně mě to vypadlo jestli můžete poraďte prosím, děkuji a přeji hezký večer
     
  20. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj zdenka02

    K naplnění runy Živoucí legenda potřebuješ poháry, které získáš z úkolu Výstava a Soutěž zemědělců. Ty následně vložíš do runy, je potřeba je mít v inventáři.

    Fajn hru pezt
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.