Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 4/2020

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Farmářka_X, 4/4/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Já svoji opičku nevidím, co mi nefunguje Pictu a vlastně tu teď nevidím hodně věcí - odkazů - na foru od dalších farmářů a to mě mrzí. Farmářko děkuji, jdu to zkusit k Astridce ;).


    P.S. Tak se povedlo, opičky jsou se mnou, cítila jsem se bez nich jako v roušce - ztracená xD i tak musím vyřešit problém nahrávání gifů, no i bez toho se dá žít, ale tady na farmičce oddychu a relaxu mě to docela docela chybí :p
     
    Naposledy upraveno: 13/4/20
    vilm4 tohle ocenil(a).
  2. Maxula

    Maxula Pisálek fóra

    Díky farmářka soused mi poradil f5 ašloto
     
  3. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    evainfo - není za co, snad se uložiště brzo umoudří

    Maxula - hlavně, že už to funguje jak má

    Přeji fajn hru
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  4. tonys*

    tonys* Pilný autor

    ahoj,,přeji hezké velikonoční pondělí,, potřebuji pomoc,,nejde mě posadit do slotu Pinkie Pie koláč,ostatní produkty jdou,,ruka na kterou se kliká je zastřená,,děkuji předem,,
     
  5. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj tonys* - "pinkáč" do slotu dát nejde. Pouze prodlouží účinnost řemeslných produktů ve slotech. Pokud je ruka zastřená, "pinkáč" je již použit nebo působí na produkty nově zavedená dekorace >>KLIK ZDE<< . Jelikož došlo ke změně grafiky se zavedením nové dekorace s podobným účinkem, již nemáme růžového koníka znázorňující účinnost "pinkáče", ale ikonu hodin

    upload_2020-4-13_18-50-34.png

    Přeji fajn hru
     
  6. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Pictu nefunguje, podpis fuč, s uvedenými odkazy bojuji a nedaří se. Je ještě nějaké jiné úložiště které bude fungovat i zde na foru?

    EDIT: Farmářka_X - nechtěl jsem abys něco cucala z prstu,jen jsem chtěl poradit s jinými úložišti které zaručeně fungují.
    Tak jsem navštívil FAQ a zdá se,že https://photo.uloziste.com/ funguje.
    Dotaz: je vše na velikosti podpisu v pořádku?
     
    Naposledy upraveno: 14/4/20
  7. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj satelit - všechna uložiště, která kolega našel jsem zveřejnila. Další si prostě z palce nevycucám.

    Přeji fajn hru
     
    satelit tohle ocenil(a).
  8. brundík

    brundík Perspektivní autor

    ahoj chci se optat jak postavit v družstvu marmeládníka děkuji
     
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj brundík

    V družstvu se marmeládník nestaví.
    Řemeslo si aktivuješ v řemeslné čtvrti.
    Vše o řemeslech se dozvíš v tomto vlákně Řemeslnická čtvrť

    Fajn hru pezt
     
  10. brundík

    brundík Perspektivní autor

    Ahoj prosím o radu mám zájem si v řemeslech aktivovat marmeládníka nechci si ale kupovat parcelu dá se aktivovat na stromě moudrosti jako pekař a alchimista?
     
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    brundík

    Tři základní řemesla, tedy Pekař, Marmeládník a Květinář se nedají aktivovat na stromě moudrosti. U těchto řemesel platí pravidlo, že pokud máš 2 z těchto řemesel na stupni 3, lze třetí aktivovat zdarma.
     
  12. kraslice1

    kraslice1 Pisálek fóra

    Prosím o radu,jak se na Stromě moudrosti dostanu ke stromům které nahrazují výrobny(s mléky,vajíčkový a medový).Mám splněnou runu Letní plody(broskvoň),aktivovánu runu Hlavolam(zatím 1chovné zvíře),všechny zákaznické výhody Super Dlouhého.Pana Jahodku na další runě mi odemknout nejde - nevím proč,hvězdičky mám.A pod ním jsou právě kýžené runy se stromy,ale není k nim ani znázorněna "cesta".Předem děkuji
     
  13. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj kraslice1

    Je potřeba aktivovat runu Sladká vůně - parfémový strom, potom by už mělo jít aktivovat ostatní produktové stromy.

    Fajn hru pezt
     
  14. alenal

    alenal Stálice fóra

    Teď jsem splnila úkol Slizká úklidová četa. Získala jsem řádek v nebi, kde do něj vezmu dekorace.? Děkuji za odpověď.
     
  15. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj alenal

    Všechny dekorace lze koupit v Jackově obchodě.

    Fajn hru pezt
     
  16. alenal

    alenal Stálice fóra

    Díky za odpověď, to mě nějak nenapadlo. Ahoj Alena
     
  17. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  18. Baruška73

    Baruška73 Pisálek fóra

    zdravim, pro me je tohle forum tak hrozne neprehledny, tak pisu jen hrozne malo, ale ted bych potrebovala pomoc jestli mi nekdo poradi. Nemohu na hlavni louku umistovat staje se zviratama, kdyz to chci vlozit, staj zcervena jakoby mela byt odstranena a nejde proste umistit. muzete mi prosim poradit jak tohle funguje ? dekuju moc.
     
  19. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Baruška73 - podle toho jak to popisuješ mi přijde, že nepokládáš chlévy na volnou plochu. Volná plocha je bez polí, stromů a chlévů. Dále je třeba nejdříve položit základní chlívek a na něj položit barevný upgrade. Samotný barevný Up nelze na plochu položit

    Přeji fajn hru
     
  20. Baruška73

    Baruška73 Pisálek fóra

    vážně sem pokládala na volnou plochu, asi tři dny to vůbec nešlo, ted prostě jak jsem si přečetla odpoved, tak sem to zkusila a jde to, tak nevim asi sem blazen, ale dekuju moc za odpoved.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.