Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 4/2020

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Farmářka_X, 4/4/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj kiki2305 - nabídka ve "vzducholodi" by měla být vidět téměř hned. Pokud hledáš svou nabídku tak ty jí neuvidíš. Pokud hledá tvou nabídku někdo jiný záleží na tom, zda máte stejnou "vzducholoď" - bohužel rozdělení "vzducholodí" do teď nechápu ani já takže nemohu napsat klíč podle kterého se to rozděluje.
    ----------------------------------

    Ahoj kocici_slaninka - poptám se na tvůj problém technicky zdatnějšího kolegy

    Přeji fajn hru
     
    kocici_slaninka tohle ocenil(a).
  2. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Aha, díky za odpověď. Že své vlastní nabídky nevidím, jsem netušila. A myslela jsem, že rozdělení je podle trhů, ale to tedy vypadá, že určitě ne. My chtěli využít stejného trhu pro ušetření darovacích licencí :p
    Tak nic, podarujeme se :)
     
  3. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

  4. kocici_slaninka

    kocici_slaninka Pisálek fóra

    Už to mááám !! Problém vyřešen. Děkuji za snahu :)))
     
  5. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký den, chtěla jsem vložit nějaké obrázky ze hry, ale Pictu nefunguje a píše to _ Webhosting je vypnutý - obrázek sem nedám :cry:
    Nevím co s tím něco dělat? děkuji evainfo :p
     
  6. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj evainfo - buď můžeš počkat jestli se pictu nějak nerozdýchá a nebo najít jiné uložiště. Strýček google určitě rád pomůže

    img24.cz , www.imgup.cz


    Přeji fajn hru
     
    Naposledy upraveno: 12/4/20
    evainfo tohle ocenil(a).
  7. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Farmářka_X ... Pictu mě celé roky nikdy nezklamal, ale v tomto dnešním chaosu je všechno možné xD no jsem v těchto věcech fakt blbá, tak snad se zdokonalím a něco jiného možná najdu :p Jen jsem si všimla, že mi nejede ani moje signatura, která se ukazovala stále. Tak to vidím jako záhadu, která je propojená s Pictem ... no jsem z toho nešťastná :oops: už pro ty moje opičky.
    Jinak stránky, které jsi mi tady napsala - www.imgup.cz píšou "chyba zabezpečeného spojení", tak fakt nevím :eek:

     
    Naposledy upraveno: 12/4/20
  8. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    evainfo - jsem ti v předchozím příspěvku připsala 2 uložiště, která by mohla fungovat.

    Přeji fajn hru
     
  9. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Ano koukla jsem na img24.cz a je tam ... Obecné oznámení - registrace je v současné době zakázána ... fakt dobrý :oops: někde mám chybu a nevím kde.
     
  10. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    evainfo - prostě hledat a zkoušet. Jinou radu pro tebe nemám :oops:


    Přeji fajn hru
     
    Naposledy upraveno: 12/4/20
  11. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Já vím, rada nad zlato - zkoušet - ale moc mi to nepomáhá a zatím mě to všude odmítá :p :sleepy:
     
  12. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    satelit, evainfo a pezt tohle ocenili.
  13. charlie.b46

    charlie.b46 Pilný autor

    Zdravím, neviem nájsť v akej výrobni sa vyrába vlasový gél?

    Edit: vďaka za odpoveď. Prajem príjemnú hru
     
    Naposledy upraveno: 13/4/20
  14. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  15. Maxula

    Maxula Pisálek fóra

    Zdravím nevíte jak zastavit k.štěstí díky.
     
  16. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Maxula - KŠ se by se mělo zastavit opětovným kliknutím na tlačítko. Bohužel se musí "dotočit" takže jako by se ani nestavělo :oops:

    Přeji fajn hru
     
  17. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] ... hezký den Farmářka_X a děkuji za radu a navedení. Podařilo se mi to až u druhého úložiště, první mě odmítlo a poslední je v angličtině ... i tak doufám, že se Pictu probere, asi má taky virus :p
     
  18. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    evainfo - není za co. Tvé díky předám technicky zdatnějšímu kolegovi

    Přeji fajn hru
     
  19. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Ale signaturu se mi sem nedaří dát, no zkouším co tam udělat.
     
  20. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    evainfo - signaturou myslíš podpis? Já tvůj podpis vidím.

    upload_2020-4-13_9-26-22.png

    EDIT: Pro podpis si můžeš dojít do Astridčina vlákna >>KLIK ZDE<< pak pravým myšítkem klikneš na požadovaný podpis, zvolíš Kopírovat adresu obrázku a pak už jen vložíš (Ctrl + V) do signatury. Astričiny podpisy jsou již na uložišti uložené takže už je nikam ukládat nemusíš, pouze zkopíruješ adresu.
     
    Naposledy upraveno: 13/4/20
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.