Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 4/2020

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Farmářka_X, 4/4/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. nonstop

    nonstop Pisálek fóra

    Děkuji, pomocí vyhledávače jsem ho našla!!
     
  2. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    nonstop

    Není zač ;), hlavně, že se našel :)
     
  3. mico5252

    mico5252 Rádoby autor

    ahojte kúpila som si retro stonku za 165 florenou .problem je že som ich ,tie stonky našla ale ani po reštarte sa mi nedajú vložiť dekorky.Dakujem za pomoc
     
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj mico5252

    Pokud dekorace vkládáš do správných řádků a nelze to udělat ani po restartu, tak se budeš muset obrátit na herní podporu, ona prověří co jsi koupila nebo nekoupila, Jak kontaktovat herní podporu

    Fajn hru pezt
     
  5. gorilka0071941

    gorilka0071941 Rádoby autor

    chci se zeptat jak mám zadat obrázek do pro střed jako to má evainfo a nebo barca279 jak to mám položit děkují za odpověd
     
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  7. -Ivanička-

    -Ivanička- Rádoby autor

    Dobrý den. Již řadu měsíců, mi nejdou odeslat třeba 2 zprávy za sebou. Musím celou farmu restartovat, abych mohla něco napsat a znovu odeslat. A tak to dělat s každou další zprávou. Dříve takový problém nebyl. Děkuji za odpověď
     
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj -Ivanička-

    Jaký používáš prohlížeč pro hru ?
    A to se projeví jak, že nejde odeslat další zpráva ?
    Jako první pomoc by jsi mohla udělat to, že pročistíš prohlížeč a data flash playeru přes webové rozhraní, jak na to najdeš v tomto vlákně Vše pro bezproblémový chod hry
     
  9. lummpik

    lummpik Zelenáč fóra

    Zdravím, chci se zeptat, z mlýna i z trhu zmizelo krmivo pro žraloky, jak je mám nakrmit?
     
  10. junicek01

    junicek01 Pisálek fóra

    Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli se dá ještě sehnat "zeleninová skluzavka". V O a D není možnost ho vyměnit, tak nevím. Děkuji.
     
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj lummpik

    Je potřeba si aktivovat žraloky ve starověkém opičím chrámu za zlaté banány ve druhé chrámové místnosti.

    [​IMG]

    Potom budeš moci mlít krmivo a kupovat a prodávat.

    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Ahoj junicek01

    To jestli půjde získat ještě Zeleninová skluzavka v tuto chvíli nevíme, třeba se někdy v budoucnu dočkáme výprodeje.

    Fajn hru pezt
     
  12. lummpik

    lummpik Zelenáč fóra

    **** Odstraněna zbytečná citace ****

    Aha, moc děkuji :)
     
  13. Jaroslav469

    Jaroslav469 Obyvatel fóra

    prosím na co se má umístit upgradej chvilka pro tanec a komorní závěs ???
     
  14. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  15. -Ivanička-

    -Ivanička- Rádoby autor

    **** Odstraněna zbytečná citace ****

    Prohlížeč je Mozilla Firefox a chyba se projevuje tak, že odešlu jednu zprávu, zadám jméno jiného farmáře a když chci něco napsat, tak se prostě písmenka neobjeví. Farmu hraji cca 10 let, takže vím, že chce občas udělat očistu. Už jsem to tu i někde v minulosti četla, že tento problém, má i jiný hráč....Hezký den

     
    Naposledy upraveno moderátorem: 30/4/20
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    -Ivanička-

    Předpokládám, že vkládáš jméno hráče komu chceš poslat zprávu, zkopírované zde z fóra.
    Jelikož jméno obsahuje odkaz, někdy si s tím systém pošty neví rady a proto se zasekne.
    Je potřeba jméno napsat nebo zkopírovat z běžného textu.

    Fajn hru pezt
     
  17. -Ivanička-

    -Ivanička- Rádoby autor

    **** Odstraněna zbytečná citace ****

    Ne, zadám souseda z mé farmy, vpravo z lišty. Otevřu seznam a zadám příjemce. To ještě funguje a psát už to nejde. Ani zpráva, ani předmět..
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 30/4/20
  18. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    -Ivanička-

    Pokud nepomůže pročištění co jsem ti napsal, tak ještě prosím vyzkoušej jiný prohlížeč než Firefox, například Google chrome, nebo Edge, jestli se to děje i tam.
     
  19. -Ivanička-

    -Ivanička- Rádoby autor

    pezt
    Zkusím děkuji
     
  20. jajja01

    jajja01 Zelenáč fóra

    Ahoj,chtěla jsem se zeptat,proč byl zablokován přístup do fora na mojí farmě pod názvem popelk. jestli je to proto, že jsem se pouze zeptala na problém, který se týkal hry,tak potom ano, porušila jsem tím pravidla. za pomoc jsem poděkovala ihned, jakmile jsem mohla. trvalo to pravda několik dní, protože jsem byla v nemocnici a hru mě obstarávala dcera. pouze zasela a sklidila..o tom, že by měla poděkovat nevěděla. takže za 1 dotaz na forum jsem porušila pravidla.za celých 10 let, co hru hraji, jsem se ptala na foru asi 5x a bylo vše v pořádku.byla bych ráda, kdyby ch se dověděla, v čem konkrétně jsem pravidla porušila. děkuji.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.