Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 4/2020

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Farmářka_X, 4/4/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. samec

    samec Magnát fóra

    Dobrý večer----mám dotaz--proč se na kole štěstí jak na obyč tak na party pro mne rýsuje pořád a neustále--střihárna ovcí-žlutá!!!Mám jí už tuny--doslova si mne zamilovala--k čemu mi je dobrá?Nyní jí mám na párty lístku dokonce na 3 pozicích--co s tím milé RT zamýšlí?
     
  2. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj samec

    Bohužel netušíme co s tím RT zamýšlí, máme to tak všichni.
    Je to pravidelně reportováno, nicméně bez efektu.

    Fajn hru pezt
     
  3. samec

    samec Magnát fóra

    Hmm---jsou jiné věci,které chybí a ty se tam neobjeví---tunové věci pořád dokola--to jim jde dobře--hlavně--mandragora,sůl,drát--to co leze už i krkem--toho je tam hojnost---a chtělo by přidat kategorie---diamant a zlato---když je tolika ingrediencí různých jak na zlato tak na diamant---mám dotaz---k čemu je mi dýňovka-na +1,když mám mrkvovku a jiné na květiny a na ostatní plodiny ---a dokonce existuje na noc--tu když dám,tak se všude můžu jít klouzat a sklízet po 2ks---proč to RT ještě nedošlo?
     
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    samec

    Kdyby na kole padalo hodně vzácných věcí, které nemáš, tak by jsi zase nadával že toho ho máš hodně, ať padá zase něco jiného, a to bylo pořád dokola.
    Přidání slotů je také reportováno.
    Proč je ten či onen recept, no protože někteří hráči v minulosti neměli třeba na MJS krejcary, a dokonce šlo dýňovou marmeládou prodlužovat bonus MJS.
    A jinak nemusíš pěstovat jen plodiny, aby jsi mohl využít MJS, když použiješ nějaký děsivý bonus. Chce to jen mít trošku fantazie a přizpůsobit hru aktuální situaci.
     
  5. samec

    samec Magnát fóra

    Njn---dík za odpověď---jo fantazii to jde přizpůsobit,ale to by nesmělo být tolika akcí najednou a neskutečných tun pěstování dlouhodobých plodin do družstevních úkolů k tomu....přeji krásný večer
     
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    samec

    Děsivá noc nebývá tak často, a myslím si že to lze přizpůsobit, každý má holt nějakou strategii.

    Není zač ;)
     
  7. Alinka155

    Alinka155 Pisálek fóra

    Ahoj,
    mám 14 x Vylepšenie domčeku na strome, ale chýba mi základná ikonka Domček na strome. Ako ju môžem získať?
    Ďakujem pekne za radu.
     
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Alinka155

    Tato dekorace se dala koupit pouze v určitém období od 2.5.2019, momentálně se nedá nijak získat, viz toto oznámení

    Fajn hru pezt
     
  9. Lenka123

    Lenka123 Obyvatel fóra

    Dobrý den, chci se zeptat, jak je možné, že na některém účtu je nabídka Přitažlivé Tiki výběhy, výprodej za 166 kč a na některém tato nabídka vůbec není. Čas do konce nákupu je prý ještě asi 34 hod. Děkuji
     
  10. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Lenka123

    Jedná se o individuální nabídky, které jsou distribuovány vybraným účtům a je to plně v kompetenci RT.

    Fajn hru pezt
     
  11. Lenka123

    Lenka123 Obyvatel fóra

    Tak děkuji a přeji krásnou neděli
     
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  13. ivetaj.

    ivetaj. Zelenáč fóra

    Jsem tu nová koupila jsem jablon a nejde mi zasadit pořád svítí červeně co s tím prosím děkuji Iveta
     
  14. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj ivetaj. - pokud jabloň svítí červeně tak se nejspíše jedná o upgrade XL nebo XXL. Je třeba koupit základní strom a na něj pak posadit tento UP

    Přeji fajn hru
     
  15. ivetaj.

    ivetaj. Zelenáč fóra

    ok moc děkuji
     
  16. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

  17. gorilka0071941

    gorilka0071941 Rádoby autor

    nejde mi do hlavy mám chlívky jak růžové ty dávaj vice zvířata a losí classic nevím čemu je třeba dobry děkují za odpověd
     
  18. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj gorilka0071941

    No asi proto, aby jsi mohla získávat z tohoto chlévu losy.

    Fajn hru pezt
     
    Skali tohle ocenil(a).
  19. nonstop

    nonstop Pisálek fóra

    Dobrý den, zakoupila jsem si retro stonek "BABÍ LÉTO" a nemohu ho nikde najít.....poradíte?
     
  20. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj nonstop

    Doporučil bych restartovat hru.
    Po znovu načtení můžeš zkusit najít přes vyhledávač, v kategorii všechny

    Screenshot_1.png

    Nebo vyhledat v kategorii "Neúplné řady"

    Fajn hru pezt
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.