Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 3/2021

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Lenka123, 22/2/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    wallik68 řádek bys měla mít v nebi. Zkus aktualizovat hru. Díval jsem se, že má aktuálně barevné obláčky, takže vypadá trochu jinak než ve FAQ.
     
  2. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    našla jsem děkuji za info
     
    Dob tohle ocenil(a).
  3. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    škopková57, není zač ;)


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  4. Janiine

    Janiine Rádoby autor

    Ahoj. Přišla mi ted nabídka na úžasný balíček za 74kč, který jsem koupila bylo tam 150florenů atd. Ale nemůžu si vzpomenout co to tam bylo 20xkrát :oops: Hru jsem po nákupu aktualizovala jako vždy a žádné okno mi nevyskočilo s potvrzením. Nevíte co by to mohlo být prosím?
     
    Dave Lister tohle ocenil(a).
  5. drahulína

    drahulína Stálice fóra

    Ahoj.Mám na všech polích již dva dny jeden výstražný trojúhelník.Nepomohlo restartovat,aktualizovat....Co udělat aby to zmizelo?Předpokládám že mi napíšete jako vždy že je to grafikou mého počítače ale za pokus to stojí.Jinak díky za radu.
     
    polacka tohle ocenil(a).
  6. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Janiine
    20x sazenička překvapení.
     
    Janiine tohle ocenil(a).
  7. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj

    Janiine, bylo to 20ks Sazenička tajemného vajíčka. Také se dá po nákupu dohledat ve spodní info liště.
    upload_2021-3-19_16-18-37.png






    drahulína, jedná se o chybu a je nahlášena k opravě.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    Janiine tohle ocenil(a).
  8. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Dave Lister
    V tom případě je chybnej popisek v bance. Když si zadám,že chci balíček koupit,tak na boku mi to ukazuje 20x sazenička překvapení.
     
    Dave Lister tohle ocenil(a).
  9. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj kaolín11, děkujeme za info. Je to nahlášeno a předáno k opravě. ;)



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    Naposledy upraveno: 19/3/21
    Janiine tohle ocenil(a).
  10. vendy2004

    vendy2004 Pisálek fóra

    Vztahuje se bonus +2 z mrkvovo- jablečné směsi také na akční pole? Protože se mi nic takového nepřipočítalo. Dík za odpověď.
     
  11. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Prosím, mám skoro hotovou akci Houbová farma a získaný stonek a podle FAQ bych také měla mít potřebné dekorace, ale nikde nemůžu najít dekoraci Věž z karet, je nějaký vyhledávač, který by mi to usnadnil? Mám pocit, že jsem všechno prohledala a nic.

    Dave Lister pravá i levá strana je hotová a v liště není i když použiju vyhledávač....nějaký další nápad? A prohledala jsem všechny parky i nebe.....

    Vše beru zpět já trubka ji uložila do stonku....
     
    Naposledy upraveno: 19/3/21
    vilm4 a Dave Lister tohle ocenili.
  12. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Katule008, dekoraci Věž z karet získáš jako odměnu při plnění akce na pravé straně. Lze získat jen jeden kus, takže je nutné pokud chceš aktivovat stonek tuto stranu splnit. Na vyhledávání v liště nejen u dekorací používám vyhledávací okénko.

    EDIT: V pohodě, hlavně že se našla ;)

    [​IMG]


    upload_2021-3-19_20-13-50.png



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    Naposledy upraveno: 19/3/21
    vilm4 tohle ocenil(a).
  13. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj vendy2004, na akční ploše působí pouze bonus Pracovitý mravenčí dělník. Vše najdeš ve FAQ k akci ZDE (klikni). ;)

    upload_2021-3-19_20-19-45.png


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  14. Janiine

    Janiine Rádoby autor

    Proto jsem to nemohla najít. To by mě nenapadlo, že bude chyba v popisku. Ano bylo tam Sazenička jako první psáno. A díky v liště by mě to nenapadlo hledat co je jako poslední věc třeba i nákupu, že se to týká. Díky za pomoc
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  15. BlankaS

    BlankaS Zelenáč fóra

    Proč už nelze hrát on-line?? (Na Win XP) :-( Díky předem za odpověď.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  16. Ivca1111

    Ivca1111 Rádoby autor

    Dobrý den.Prosím o radu.Právě jsem dokončila v družstvu úkol a nemohu ho aktivovat.Jde o ostrov trosečníků.
     
  17. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj,

    Janiine, jde o chybu v překladu. Snad bude brzy opraveno. Rád jsem pomohl. Není zač ;)




    BlankaS, po ukončení podpory Flash playeru bylo nutné přejít na jiný formát a tím je Unity a protože Windows XP je již zastaralý a nepodporovaný operační systém ze strany společnosti Microsoft, proto se BP rozhodl nevyvíjet hru pro tuto verzi. Podporované operační systémy a minimální požadavky na PC najdeš ve FAQ.

    >>Samostatný klient Unity<<

    >>Unity/WebGL klient<<





    Ivca1111, nejdříve je nutné aktivovat Přístav, to provedeš v 8. místnosti Starověkého opičího chrámu. Úkoly v Družstvu se vážou k ploše Ostrov pokladů. Ty slouží na postupné rozšiřování plochy.

    Trosečnické pobřeží se otevírá ve Starověkém opičím chrámu a plocha se rozšiřuje za farmářské mince.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  18. mopletka

    mopletka Pisálek fóra

    Dobrý den, proč není na trhu dostupné krmivo pro zvířata z Bahama???
     
  19. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj mopletka, v základním nastavení jsou zobrazeny věci z farmy. Je třeba zvolit Bahamaramu a poté krmivo.


    upload_2021-3-20_21-49-3.png

    upload_2021-3-20_21-50-24.png



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  20. -družstvo-

    -družstvo- Komisař fóra

    Ahoj,
    už třetí den mám uprostřed farmy vykřičník, který je u dozrálých dekorek, je i na mapě.
    Nejde se ho nijak zbavit. Máte to taky někdo?
     
    Katule008, malanek70 a drahulína tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.