Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 3/2021

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Lenka123, 22/2/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    smoulinek123, u zvěřince a výrobny je úspora místa už u základu. Zabírají pole 2x2 a dáš tam 4ks chlívku-výrobny. U arboreta je tam úspora místa až po upgradu. Rozšířit pak můžeš vždycky. Hlavně budovy nejsou za Floreny, ale za hvězdičky ;).
    Není zač :)



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    smoulinek123 tohle ocenil(a).
  2. zdenickanecesana

    zdenickanecesana Rádoby autor

    prosím pěkně nelze se dostat do hry včera vse fungovalo a dnes mi to píše at si stáhnu klienta mam ho staženého už několikrát a nepustí mně to do hry že nejsem a přitom jsem hrála před tím normálně a ne přes klienta poradí mi někdo děkuji
     
  3. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj zdenickanecesana, pokud jsi hrála v prohlížeči, tak stačí info okno s nabídkou stažení klienta zavřít křížkem a hra se ti načte v prohlížeči, tak jak si byla zvyklá. Vše o samostatném klientu najdeš ZDE.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  4. Bokonon

    Bokonon Stálice fóra

    Už jsem asi otravnej, ale další dotaz:
    Od včerejška mám zapnuté animace kvůli problému se sovími hnízdy. Dnes jsem objevil, že jsem přišel o tlačítko F5. Má to souvislost s těmi animacemi, nebo jde o specifickou chybu, která s tím nesouvisí? Respektive co musím udělat, aby se mi v této hře nejpoužívanější funkční klávesa vrátila a konala, co konat má?
     
  5. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Bokonon chyba u mazlíků již byla opravena, takže si animace můžeš opět vypnout, pokud chceš. Bohužel v samostatném klientovi momentálně nefunguje restart pomocí F5. Chyba je nahlášena.
     
    Bokonon tohle ocenil(a).
  6. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím tak zase jsem tu, prosím jaké řádky su na zkráceni SH děkuji.
     
  7. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    smoulinek123 tohle ocenil(a).
  8. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Dave Lister tohle ocenil(a).
  9. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    smoulinek123, není zač ;)



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  10. jana.zape

    jana.zape Velmistr fóra

    Ahoj, proč když si vybírám nějaké bedny , vrací se vždy nabídka až na začátek, nejde to upravit? Díky Jana
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj jana.zape

    Problém s inventářem je již dlouhodobě nahlášen k opravě, kdy proběhne oprava v tuto chvíli nevíme.

    Fajn hru pezt
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.