Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 3/2020

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem ANAWI1950, 6/2/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. .madona.07

    .madona.07 Pisálek fóra

    prosím kde se dá sehnat výrobna na gel na vlasy díky
     
  2. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  3. gorilka0081941

    gorilka0081941 Perspektivní autor

    ahojky při akci obchoduj a daruj bych chtěla poděkovat farmářům kteří při vyměně dárku mi posílaly sem spokojena děkují

    chtěla bych se zeptat jestli půjde nikdy darovat husa neon a nebo jezevec červení díky za odpověd
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 24/3/20
  4. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    gorilka0081941, co půjde a nepůjde darovat je jen v rukou RT. Obecně platí, že lze darovat vše co je ve hře déle jak 4 měsíce (ale i zde jsou nějaké výjimky). Nezbyde nic jiného než sledovat seznamy, které zveřejňujeme před začátkem OaD.
     
  5. marianko77

    marianko77 Pilný autor

    Dobrý deň. Chcem sa opýtať či je niekde na fóre prehlad čo do ktorého slotu ide použiť a na čo konkrétne?
    Našiel som len remeselnícke produkty, to je moc všeobecné, to je niečo iné čo hľadám.
    ďakujem za odpoveď.
     
  6. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj marianko77 - jeden seznam jsem našla >>KLIK ZDE<< , a druhý >>KLIK ZDE<< - doufám, že je to co potřebuješ

    Přeji fajn hru
     
  7. marianko77

    marianko77 Pilný autor

  8. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    marianko77 - nemáš za co. Bohužel v SK verzi tyto přehledy ještě nejsou hotové, ale naši slovenští kolegové se moc snaží - je toho prostě moc a není v na našich silách vše pokrýt.

    Přeji fajn hru
     
    Peto121 tohle ocenil(a).
  9. marianko77

    marianko77 Pilný autor

    Plne tomu rozumiem, preložím si to sám, aspoň zistím čo na čo je. Ešte raz vďaka
     
  10. jajafe45

    jajafe45 Pisálek fóra

    Prosím,kde seženu kaktusovou svíci?
     
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj jajafe45

    Strom Kaktusová svíce se dá získat z děsivých tajemných sazeniček, nebo se dala získat v akci Strombola. Další možnost je počkat na akci OaD a tam se pokusit výměnou strom získat.

    Fajn hru pezt
     
  12. -Ostružinka-

    -Ostružinka- Pisálek fóra

    prosím, kdy byla akce Vítej v džungli, kde se dal získat recept na tropický věnec
     
  13. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj -Ostružinka-
    A ty si myslíš že si to pamatuji ?:)
    Není nic jednoduššího než si to najít, tak jako jsem musel já, akce začínala 13.9.2017;)

    Fajn hru pezt
     
    Peto121 tohle ocenil(a).
  14. hubas1

    hubas1 Pisálek fóra

    splnil jsem ZVĚŘTNEC II v družstvu, prosím,jak ho postavím na plochu,dík,kde ho najdu
     
  15. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  16. boruvka1950

    boruvka1950 Rádoby autor

    Dobry den,23,3 jsem si koupila floreny,165 neměla jsem dost krejcaru,ty floreny jsem vyměnila na krejcary,nic mi nebylo připsané moc mě to mrzí,a druhy dotaz proč už po druhé v soutěži která dnes konči člověk se nedostane až na konec,každý den rano ho dělám a zase jeden ukol není udělány,děkuji boruvka1950
     
  17. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    boruvka1950 - ohledně výměny florenů na kejcary kontaktuj herní podporu - jen na může ověřit, co se kde stalo. Co se týká soutěže - můžeš upřesnit o kterou jde? Momentálně probíhá děsivá noc (ta zpřístupní Měsíční svět), ale na této ploše neprobíhá aktuálně žádná akce.

    Jak kontaktovat herní podporu
     
  18. elen45

    elen45 Expert fóra

    nějak mi uniklo kde se vyrábí gel na vlasy
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  19. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  20. elen45

    elen45 Expert fóra

    petz díky jseš moc rychlý chtěla jsem ti napsat, že jsem to právě zjistila
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.