Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 3/2020

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem ANAWI1950, 6/2/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    larelay tohle ocenil(a).
  2. larelay

    larelay Analytik fóra

    Hezký den,
    mám prosbu. Koupila jsem tuším ve čtvrtek ten balíček s beruškou, měla jsem dojem, že tam měl být nějaký stonek, ale nemohu ho najít. Plete se mi to, nebo mám hledat pořádně :) Jak by se prosím kdyžtak jmenoval? Děkuji.
     
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj larelay

    Byly dva druhy tohoto balíčku, Legenda farmy a Hvězda farmy, je třeba hledat pod těmito názvy i řádky, jinak jednoduché vyhledávání řádků je v kategorii neúplné, a nebo pomocí vyhledávače pokud znáš název.

    Fajn hru pezt
     
    larelay tohle ocenil(a).
  4. larelay

    larelay Analytik fóra

    Ahoj petz,
    moc děkuji, skvělé, moc jsi mi pomohl. Byla to Legenda farmy, to jediné vím, a vyhledat to v řádku po tvé radě bylo raz dva.
    Ještě jednou díky a pěkný víkend přeji.
     
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    larelay

    Není zač ;), hlavně že se našlo:)
     
    larelay tohle ocenil(a).
  6. ankajanko1

    ankajanko1 Perspektivní autor

    Prosím Vás, kde sa mám obrátiť, keď som zistila, že môj herný účet má mail nejaký Holandský, na podporu nemôžem vypísať dotazník tam žiadajú najprv starý mail, až potom môžem dať nový. Nebola som na farme asi päť rokov a teraz mi nejde kino. Ten neznámy mail je ***

    **Odstraněn e-mail**
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 14/3/20
  7. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj ankajanko1 - určitě napiš na herní podporu. Než se přihlásíš do hry tak dole je tlačítko podpora na to klikneš a zadáš tvou funkční e-mailovou adresu na které pak budeš komunikovat s podporou. Čím dříve napíšeš tím dříve se tvůj problém bude řešit

    upload_2020-3-14_18-35-57.png

    Přeji fajn hru
     
    ankajanko1 tohle ocenil(a).
  8. ankajanko1

    ankajanko1 Perspektivní autor

    Ďakujem, idem na to :)
     
  9. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ankajanko1 - není za co.

    Přeji brzké vyřízení
     
  10. Seve_ranka

    Seve_ranka Pisálek fóra

    Dobrý večer.
    Chtěla jsem se zeptat , kde se dá vzít Psohlav ?
     
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Seve_ranka

    Psohlav je šlechtěnec žraloka.
    Chov a šlechtění žraloků je potřeba aktivovat ve starověkém opičím chrámu za zlaté banány.

    Fajn hru pezt
     
  12. mico5252

    mico5252 Rádoby autor

    ahojte nikde neviem najst naco je hviezdny kvet asi som slepa.dakujem
     
    Chaarllie tohle ocenil(a).
  13. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj mico5252 - Hviezdny kvet je k akci recyklomat >>KLIK ZDE<< a je určený převážně pro nováčky (kvůli protihodnotě), kteří nemají dostatek zboží v dostatečné protihodnotě

    Přeji fajn hru
     
  14. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj tondak1985

    Zřejmě máš nějaký doplněk v prohlížeči, který ti blokuje reklamy, tak jej musíš deaktivovat.
    Nicméně v současné době v naší lokaci reklamy nebývají, takže stejně o nic nepřicházíš.

    Fajn hru pezt
     
  15. Elis1947

    Elis1947 Rádoby autor

    Ahoj, nemůžu najít místo, kde mám zapsat bonus, který bych si ráda vyzvedla. Předem děkuji, poradí někdo?
     
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Elis1947

    Bonusový kód zadáváš zde přes horní lištu

    [​IMG]

    Fajn hru pezt
     
  17. misacek0077

    misacek0077 Zelenáč fóra

    Ahoj, prosím o radu, jak mám aktivovat marmeládníka??,. .
     
  18. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj misacek0077

    Tak důležité je mít 40 level. Poté máš možnost si aktivovat jedno řemeslo zdarma, z těchto 3 řemesel Marmeládník, Pekař a Květinář.
    Vše o aktivaci řemesel a jejích používání najdeš v tomto vlákně Řemeslnická čtvrť

    Fajn hru pezt
     
  19. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Prosím, do stonku Dárek k vánocům mi chybí Bugina pro káčátku ta je ke koupi za mince v obchodě, ale pak mi tam chybí ještě Veselí kámoši a tu získám kde? V obchodě je dekorace ke koupi Medvědí kámoš s bonusama, který se položením na plochu vyčerpají a pak se doufám změní na Veselé kámoše a půjde do stonku, doufám? Díky
    EDIT a prosím jak se jmenuje strom, který dává Lískový ořech největší? Chci ho zadat do OaD. Děkuji
     
    Naposledy upraveno: 21/3/20
  20. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Katule008

    Dekorace Veselí kámoši se dala získat jako bonus za denní přihlášení v červenci 2019, bohužel nedá se v tuto chvíli nijak získat. Dekorace Medvědí kámoš nemá s touto dekorací nic společného.
    Plod Lískový ořech největší dává strom Líska největší a ta určitě v tomto OaD měnit nejde.

    Fajn hru pezt
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.